2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İnsan tutamıyor sürprize değil mi ya :KK70: o anki heyecanla hemen dökülüveriyor. Zor zamanlar geçirmişsin inşallah bu kez her şey yolunda gider
Aynen öyle canım inşallah hepimizin yolunda gider de kavusuruz bebislere

Insallah hayirlisiyla bu kez bebeğini kucagina alirsn canm
Amin canım inşallah hepimiz aliriz
İnşallah benim de bu sefer 2 kız arkadaşım ve eşim biliyor sadece. Anneme falan söylemedik benden daha çok strese girmişti önceki düşüğümde. Allah izin verir de hamileliğim ilerlerse söyleyeceğim.
Ben de öğretmenim ve istanbuldayım bu arada :)

Eşim müdür yardımcısı izinlerimiz iptal oldu bugün yola çıkacaktık normalde sadece hafta sonluk gidelim dedik dün doktor izin vermedi. İyi denk geldi yani yoksa tatile gitmeyişimi Nasıl açıklardım insanlara.
Aa süper meslektasiz demek benim daha tayin isim de var es durumu isteyeceğim canim bosver büyüyünce soyleriz bende ailemi uzmek de strese sokmak da istemedim daha bir kafam rahat boyle olunca esine de kolayliklar diliyorum ortalik fena karisti

Aynen kanama alanı. Bir de benim ilk gebeliğimde preeklampsi vardı ciddi boyutta (gebelik zehirlenmesi). ondan korasprin başlamıştık öğrenir öğrenmez. oda tetikliyormuş malum kan sulandırıyor ya. onu kestik hemen. Gerçi tansiyonum düşük gidiyor şimdilik ama korasprinin preeklampsiyi engelleyici etkisi de görülmüş o yüzden veriyor doktorlar.
Tansiyonun kac? Benim 9-6 gidiyor benim de dusuk

Canim benim de oyle azaldi azaldi nokta gibi gelmeye baslamisti pat gece bi baktim bisiler akiyor. Bi gunluk ped kadar akti kesildi. Senin en fazla ne kadar geliyor? Benim bi on gun once de boyle gelip kesilmisti.
Benim de artık kahverengi geliyor doktora gittim hala kanama alanı var düşük riski devam ediyor ama çok şükür kalp atışları atıyor

Benim de artık kahverengi geliyor doktora gittim hala kanama alanı var düşük riski devam ediyor ama çok şükür kalp atışları atıyor
Duydunuz mu canm miniginizin atışlarını yoksa sadece gördünz mü ? Progestan kullaniyorsn değil mi?Rabbm bebeğini size bagislar inşallah

Duydunuz mu canm miniginizin atışlarını yoksa sadece gördünz mü ? Progestan kullaniyorsn değil mi?Rabbm bebeğini size bagislar inşallah

Aslında duymadım gösterdi pıt pıt atıyodu nasıl ağladım var ya ama o yetti bana hiç sesten bahsetmedi zaten gösterdi kaç kere bak atıyo diye. Ama kanama alanı da var hala ilaca devam et dedi. Arttırmadı da ilacı. Kadın rahatlattı aslında bilmiyorum bakalım hayırlısı canım

Kizlar doktoruma ulaştık kanamanin çoğalmasi iyi birşey değil demiş şimdi o hastaneye gdiiyoruz eşim gelemedi babam göturuyor lütfen bol bol dua edin lütfen
Canım inşallah güzel haberlerle gelirsin benim de kanama vardı kanama alanım da kapnmamış azalmamışta. Doktordan yeni geldim. Hayırlısı sıkma canını inşallah sıkıntı olmaz geçer zamanla.

esmerm91 esmerm91 Auralee Auralee Melisaveannesi Melisaveannesi ruzigarr ruzigarr Talisss Talisss Cgdmeyp Cgdmeyp kızlar çok teşekkür ederim hepinize dualariniz için Rabbim sesimizi duydu . Şimdi eve girdim bugün birşey yiyememistim stresten basım döndü uzanıyorum. Hemen yazayım dedim. Kızlar çok şükür bebeğim iyi kalp atışını duydum minigimin 7+6 günlük olmuşuz mutluluktan nasıl ağladım bilemezsiniz. Esimde yetişti son anda nasıl sarildik birbirimize bilmiyorum. Rabbim sana şükürler olsun diyorum dualarım sayesinde iyiyim. Kesemin arkasında kanama alanı varmış igne oldum orda devamlı yatacaksn asla kalkmak yok sadece wcye kalk dedi. Ah kızlar bu mutluluğu hayatım boyunca yaşamadım.. Rabbim bebeklerimize sağlıklı şekilde kavusmamizi nasip etsin... hepinizi çok seviyorum

Çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın kanama sıkıntı değil,benim yengeminde hep kanaması vardı 6 aya kadar, ama bebek çok iyidi hep yattı oda.iyi olursun inşallah.

Çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın kanama sıkıntı değil,benim yengeminde hep kanaması vardı 6 aya kadar, ama bebek çok iyidi hep yattı oda.iyi olursun inşallah.

İnşallah canm çok tesekkur ederim.. insan ister istemeden o kanamayı görünce stres yapiyor. İyi ki gitmişim yoksa pazartesiye kadar içim içimi yiyecekti. Rabbim hepinize sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin

esmerm91 esmerm91 Auralee Auralee Melisaveannesi Melisaveannesi ruzigarr ruzigarr Talisss Talisss Cgdmeyp Cgdmeyp kızlar çok teşekkür ederim hepinize dualariniz için Rabbim sesimizi duydu . Şimdi eve girdim bugün birşey yiyememistim stresten basım döndü uzanıyorum. Hemen yazayım dedim. Kızlar çok şükür bebeğim iyi kalp atışını duydum minigimin 7+6 günlük olmuşuz mutluluktan nasıl ağladım bilemezsiniz. Esimde yetişti son anda nasıl sarildik birbirimize bilmiyorum. Rabbim sana şükürler olsun diyorum dualarım sayesinde iyiyim. Kesemin arkasında kanama alanı varmış igne oldum orda devamlı yatacaksn asla kalkmak yok sadece wcye kalk dedi. Ah kızlar bu mutluluğu hayatım boyunca yaşamadım.. Rabbim bebeklerimize sağlıklı şekilde kavusmamizi nasip etsin... hepinizi çok seviyorum
Cok sevındım canım allah bagıslasın uzme kendını artık bende ıgne oluyorum bısey olmayacak insallah

Çok sevindim. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın. Geri kalan hamileliğimiz hep sağlıkla geçer inşallah. Gerçekten iyi ki gitmişsin için rahatladı iğne de yapmışlar yoksa hafta sonu giriyordu araya gözün aydın

Çok çok çooook sevindim, rabbim minişi size bağışlasın, kendini yorma sakın dr dediklerine uy, birşey olmaz Allah'ın izniyle.

Çok sevindim. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın. Geri kalan hamileliğimiz hep sağlıkla geçer inşallah. Gerçekten iyi ki gitmişsin için rahatladı iğne de yapmışlar yoksa hafta sonu giriyordu araya gözün aydın

Amin canm inşallah aynen oyle iyiki gittim çok şükür içim rahatladı

Çok çok çooook sevindim, rabbim minişi size bağışlasın, kendini yorma sakın dr dediklerine uy, birşey olmaz Allah'ın izniyle.

Saol canm benim yatiyorum. Yarın anneme gidicem dort beş gün kalicma annemde orda daha iyi bakar annem bana Allahın izniyle

Canim gecmis olsun maşallah hadi bakalim.biraz daha dikkat et kendine gececek bugunlerde inşallah

Tansiyonun kac? Benim 9-6 gidiyor benim de dusuk
:) tabi ben düşük deyince normal düşük anlaşılıyor değil mi? Şu an ilaç kullanmıyorum. İlaç kullanmazken benim tansiyonum 14-15 olurdu. Hamileliğin başından beri 12 gidiyor. İlaçsız yıllardır görmedim ben 12yi. Bu gün 11i gördüm hatta. Bu rakamlar benim için düşük işte. başım fıldır fıldır :KK66::KK66:

X