2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar herkese merhaba.ben ptesi ogrendim 4 haftalik hamile olduğumu. Daha once bos gebelik yasamistim ve kurtaj oldum.bu defa da insallah oyle olmaz.pozitif düşünneye çalışıyorum. Ama cok korkuyorum yaa :KK43: bide sizin beta hcg nin kac cikti? Keseyi gormedi doktor kanda çıktı benimkisi.
Boş gebelik nasıl anlasiliyo acaba bnm de 5 haftlk haftya gitcm inşallah doktra hcg ikinci kez ölctrdüm bugün ondaki değer artışına bakarak normal gebelik olduğu anlasilablyms sanrm insallah hepmznkini normldr

Merhaba bende 5+5 teyim. Yeni öğrendim. İnşallah kalp atışını duyacağımız günü bekliyorum. facebooktaki grubu bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

2 nisan diyor ama büyük ihtimal martta olur diye düşünüyorum. :)
benimde 9 mart diyo ama bende büyük itimalle şubatta olur diye düşünüyorum.
40 haftaya kadar beklencekmi bilemeyiz:)
allah ne zaman doğum yapmaya nasip ederse o gün doğurmaya nasip etsin inş ayrica rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inş.

sık sık kontrol iyi degil arkadaşlar. bana öle diyolar ya. merak ediyoruz işte miniğimi görmek istiyoruz işte özlüyoruz demi
ben geçen hafta cuma günü gittim. bu hafta cts günü gitcem ikinci ama başka doktora gidicem.
tansiyon beni korkutuyor. ilk miniğimi kaybettiğim için ikincisini kaybedicem diye büyük kaygı duyuyorum inanki..
korkuyorum işte korkma bişeycik olmaz deseler dinleyemiyorum...
annem de bana kızıyor kızım sık sık gidilmez bebek etkilenir diyo. nabiyim. görmek istedim işte...
haa bu arada akşamlari fena feci uykum geliyor. 9 da uyuyorum bi uyanamiyorum nabicam ben...
sizde böle durum varmı sürekli uykular başladi mi??

Allahim herkeste bi kanama lekelenme var ya sanki pamuk ipligine bagli gebeligimiz :KK43: benim dunden beri durdu cok sukur.. birdaha yasatmasin ins.

X