2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kızlar bende 2017 Mart annesi adayıyım bi tane kızım var şimdide 6+3 kese ile kalp atisini duyduk çok şükür bidahaki kontrolumuz bir ay sonra Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Ben de 6+3 üm daha kalp atışını duymadım cuma randevum var darısı başıma inşallah hayırlı olsun sana

Benden 2 hafta 1 gun öndesin ozaman :) ben yarın tam 5 hafta Olcam. Sen kese ve kalp atışını nezaman gördün canım kaç hafta kaç gunlukken

Canim ben gec gittim doktora 6+4 falandim sanirim hem kese hem kalp oldu.. erken gidip yok yere uzulmek istemedim hemde esimin iznine denk getirdim.

Bilmiyorum ins dediginiz gibidir.ozeldeki doktor artmasini bekledi devletteki artmasi iyi degil dedi..

Can'ım aşırı artma olursa sıkıntı olur senin ki gayet normal bir artma olmuş.. Arkadaşların dedikleri gibi asıl artmazsa sorun zaten. Hiç boşa canını sıkma özeldeki doktoruna git o doğru yönlendirir zaten seni :KK68:

Petunyasemen Petunyasemen canım bu konuya cinsiyet anketi yap sende daha küçük gerçi bu gruptakiler ama belli olunca herkes isaretler aylara göre bakalım hangi cinsiyet cogunlukta hadi saglicakla alın bebislerinizi kucaklariniza:KK200::KK73:

Ikı düşük yaşadım sebebını bulamadılar sımdı doktorum rısklı gebelık doktoruna gıtmemı soyledı kendı alı gedıkbaşı nı tavsıye ettı o da kanunı sultan Süleyman hastanesının başhekımıy mış bı turlu ulaşamadım doktorum bu sefer memorıalde bı doktor tavsıye ettı muayene 350 bı dogum sezeryan 18 den başlıyormuş

Anladım canım İbrahim bildirici de 400e yakın diye biliyorum. Çok gerçekten Allah yardımcınız olsun

Yanliş anlayacak bisey yoktu direk soyledi yani.ben artmasina sevinirken o artmanin normal olmadigini soyledi.ozeldeki doktorum bile sasirdi.suphen varsa gel bakalim dedi

Kızlar kanamam çoğaldı çok kötüyüm.
Parça ip gibi seyler geliyor kızlar dusuk yapmiyorumdur dimi

Pembe kırmızı renkliyse acile git Canım için rahat etsin bize de haber ver mutlaka

Canm kanama bazen kırmızıda oluyor ama devamlı gelen kahverengi ve kahverengi ip gibi seyler geliyor o ney acaba :KK43: doktor gelme demişti

Canim sakin ol ayaklarini uzat bi yere eger kesildiyse. Devam ediyirsa da acil kadin doguncuya gitmen iyi olur

Uzattim kaldırdım ayaklarımı yatiyorum doktor cesmeden boşanırcasına olmadığı sürece gelme dedi

Canm kanama bazen kırmızıda oluyor ama devamlı gelen kahverengi ve kahverengi ip gibi seyler geliyor o ney acaba :KK43: doktor gelme demişti

Uzattim kaldırdım ayaklarımı yatiyorum doktor cesmeden boşanırcasına olmadığı sürece gelme dedi

Aşırı değilse gitme kahverengi diyosun bak. Benim geçen gece kanamam oldu da gitmedim şimdi geçti. Aşırıysa git tabii ama. Allah şifa versin canım dualarım seninle

Aşırı değilse gitme kahverengi diyosun bak. Benim geçen gece kanamam oldu da gitmedim şimdi geçti. Aşırıysa git tabii ama. Allah şifa versin canım dualarım seninle

Canm kirmizyla karışıkti daha ayağa kalkmcm yaticam dua edin lütfen :KK42:

X