2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar karnimda kötü bi ağrı var sol tarafta korkuyorum ya gideyim mi acile sizce

Canim bilmiyorum ki bende hiçbişey hissedemedim hala
Hani şu eksi tatlı olayı var ya.
Bir gün çikolata havuzuna düşüp orada boğulmak istiyorum . Ertesi gün turşu turşu diye ortada geziyorum
Bu çocuk transeksüel filan mi ne anlamadım ki ben :))

Lekelenmem de var korkuyorum bebeğime birşey mi oluyor diye ama migde bulantılarım devam ediyor olsa devam etmezdi değil mi

Bişey yoktur inşallah bekle zaten gitsen de yapacakları pek bişey olmaz. Ciddi kanaman da yok zaten ağrıların da normal sayılır. Yine de sen daha iyi bilirsin ama canım allah şifa versin rabbim korısun bebişlerimizi

İlkini kaybettim ya o yüzden böyleyim korkuyorum birşey olacak diye onda 3 hafta doktora gitmedim dusugum çok zor oldu kendimi suçluyorum hep

İlkini kaybettim ya o yüzden böyleyim korkuyorum birşey olacak diye onda 3 hafta doktora gitmedim dusugum çok zor oldu kendimi suçluyorum hep

İnan aynı şeyleri ben de yaşadım ilki düşüktü şimdi en ufak ağrıda kanamada ödüm kopıyo o kadar korkuyorum ve üzülüyorum ki ama olacak varsa yapacak bir şey yok. En son bi doktora gittim o demişti çocuğun düşesi varsa ömrü yoksa ne yaparsan yap düşer o. Ama tutundıysa bier şey olmaz. Hatta kendisini söyledi annesi gamileyken kaza yapmış çok kötü yine de düşmemiş. Yani canım sıkmayalım canımızı bebeğimize zarar verir sadece. Bekle biraz daha bakalım. Rabbim korusun inşallah bebişlermizi

Ayy çok güldüm karar vermeye çalışıyodur belki Ben tatlıcıydım ama artık soğudum tatlıdan.
Lekelenmem de var korkuyorum bebeğime birşey mi oluyor diye ama migde bulantılarım devam ediyor olsa devam etmezdi değil mi
Çok stres yapıyosun ondan da olabilir bunlar bulantılara falan çok takılma sakin kalmaya çalış lütfen

Doğru diyorsun canım benim Rabbim inşallah hiç birimize bir daha böyle bir acı yaşatmaz

Istanbuldayım Memorıal de buldum ama butceyı aşıyo sımdı araştırıyorum

Maslak Acibadem prof. ibrahim bildirici var canim perinatolog. arkafasim gidiyordu çok memnundu. Fakat bütçe olarak memorial dan ne kadar farklidir bilmem. Neyin var canim perinatolog ariyorsun

bende aynen öyleyim onun dışında bişey yok ilk gebeligimde de böyleydi bi sorun olmaz ne olacak bünye meselesi

Benim de ilk gebeligim kürtajla sonuçlandı canım ben doktora gidiyordum da ama yapacakları birşey olmuyor pek. Bir arkadaşın dediği gibi düşeceği varsa düşüyor. Bize düşen bol bol dua etmek. Ben de çok endişeliyim hatta benim de kahverengi akintim var ama az. Doktor progestan verdi sabah akşam. Fazla düşünmemeye calisiyorum

Slm kızlar hepimiz bebislerimizi saglikla kucagimiza aliriz ins bende mart annesiyim hayirlisiyla ins (22 Mart 2017) bi sorum olucak sizlere bhcg testim iki gunde 3 4 katina katliyor benim bildigim 2 kati olmasi gerek boyle bi durumu olan oldumu acaba bhcg 11 temmuz: 133,2 --13 temmuz: 499,3 --17 temmuz: 3213,2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…