2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Biraz daha araştırayim bakalım canim
Belki o karından bakınca hani ayna mantığı farklı yerde gösteriyordur, o sağ ultrason resminde mi gerçekte sağda olmasıyla mı alakalı :KK70: kafamda deli sorular :KK45:
Slm kızlar hepimiz bebislerimizi saglikla kucagimiza aliriz ins bende mart annesiyim hayirlisiyla ins (22 Mart 2017) bi sorum olucak sizlere bhcg testim iki gunde 3 4 katina katliyor benim bildigim 2 kati olmasi gerek boyle bi durumu olan oldumu acaba bhcg 11 temmuz: 133,2 --13 temmuz: 499,3 --17 temmuz: 3213,2
Hayırlıs olsuun :) Benim öyle oldu. 24 haziranda 25ti, 26 haziranda 80 çıktı, 4 temmuzda da 5000 olmuştu. Daha o değerde kese bile görülemiyordu. Doktor çoğul gebelikten şüphelendi, tek kese var. Ancak tek kese içinde kaç bebek var bilemiyoruz onu ileride göreceğiz artık :süslü:

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Ben geçen cuma gittim kese gördüm kalp atışı yoktu. Bu cumaya randevu verdi. Bakalım sen duyacak mısın inşallah her şey yolundadır

Hayırlı haberlerini geliyoruz Can'ım.
çok sağolun kızlar muayeneye girdim çok şükür herşey yolundaymis Rabbim korusun. Kalp atisini duyduk çok güçlü değildi ama doktorum daha yeni başladığı için kalp atisi az duyulur dedi. Tekrar randevu mu 9 ağustosa verdi. Çok şükür bin şükür. Darisi size inşallah canlar :KK68:

çok sağolun kızlar muayeneye girdim çok şükür herşey yolundaymis Rabbim korusun. Kalp atisini duyduk çok güçlü değildi ama doktorum daha yeni başladığı için kalp atisi az duyulur dedi. Tekrar randevu mu 9 ağustosa verdi. Çok şükür bin şükür. Darisi size inşallah canlar :KK68:
Hadi gozunaydin bende yarin gidecegim cok stres oldum :KK43:

Ne kadar mutlu olursan huzurlu olursan bebek de öyle olacak öyle düşün hep :)

İnşallah canım :)

Benim de ilk gebeligim kürtajla sonuçlandı canım ben doktora gidiyordum da ama yapacakları birşey olmuyor pek. Bir arkadaşın dediği gibi düşeceği varsa düşüyor. Bize düşen bol bol dua etmek. Ben de çok endişeliyim hatta benim de kahverengi akintim var ama az. Doktor progestan verdi sabah akşam. Fazla düşünmemeye calisiyorum

Orası öyle tabi ama insaniz işte düşünmeden edemiyoruz . İnşaallah bizimle kalacak bebeklerimiz..

Canım benim drum dayanılmayacak ağrı da ve uzun sürerse mutlaka beni ara Dedi..

Çok uzun sürmüyor ama arada giriyor yani

Sevindim senin adına ne güzel ne mutlu sana. Benim de cuma randevum inşallah aynı hayırlı haberleri biz de duyarız

Benim ilk bebegim düştü o yüzden bişey olmasından korkuyorum hayırlısı rabbimden
anlıyorum canım inşallah bişey olmaz dua et ve kendini yorma her gebelik aynı olmadığı için bunda da öyle olacak değil ve inşallah olmaz Allah hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize

Merhaba arkadaşlar, doktorun istemiş olduğu tahliller var. Aile hekimliğinde çoğu yapılıyor. Tit , rubella , toxoplasma hariç. Bunlari yaptıran var mı aranızda ücretleri nasıl?

Merhaba arkadaşlar, doktorun istemiş olduğu tahliller var. Aile hekimliğinde çoğu yapılıyor. Tit , rubella , toxoplasma hariç. Bunlari yaptıran var mı aranızda ücretleri nasıl?

Canm ben bunları devlette yaptırdım hepsini bi gün sonra çıktı hepsi daha alamadım bi yakınım aksma getircek bakalm

anlıyorum canım inşallah bişey olmaz dua et ve kendini yorma her gebelik aynı olmadığı için bunda da öyle olacak değil ve inşallah olmaz Allah hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize
Amin canım inşallah sağlıkla alırız kucağımıza.
Kendimi yormamaya çalışıyorum rutin ev işleri yapıyorum. Hayırlısı Allahtan artık

X