2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Dün gece hepimiz büyük bir sinavdan gectik resmen..bir ara düşük yapiyorum sandim. Bi yanimizda mit bi diger yanimizda cumhurbaskanlik var.
Ne korkunc bir geceydi Allahm tekrarini yasatmasin

Slm kızlar bende mart annesi olacağım inşallah. Sat 28.5 dogum da 4.3 2017 daha önce 2 tane kaybım var. 11 haftalık iken kalbi durdu. 2. 5 haftalıklen kendiliğinden düştü..

Benim kanamam durdu çok şükür ilaçları içtiğim için sanırım. Şimdilik sorın yok. Tek endişem kalp atışlarını duyabilecek miyim. Düşük bile o kadar korkutmuyor artık :KK43:

Peki tamamen keaildi mi yoksa kahve lekeye mi dondu. Ya benim hala lekelenmem var bazen lekeyi geciyor bildigin bir anda bosaliyo falan:KK43:
canim benim direk kipkirmizi su gibi kan geldi hic leke gelmedi sonra igne verdi doktor igneler kesti kanamayi dün cok az kahve rengi leke vardi ama kücücüktü snr peceteye sildikce lekeler geldi ama cok ufakti bugun hic yok allaha şükür fitilli kestim ben bide kan sulandirici coraspini kestim fitil yerine igne vurunuyorum hergün

canim benim direk kipkirmizi su gibi kan geldi hic leke gelmedi sonra igne verdi doktor igneler kesti kanamayi dün cok az kahve rengi leke vardi ama kücücüktü snr peceteye sildikce lekeler geldi ama cok ufakti bugun hic yok allaha şükür fitilli kestim ben bide kan sulandirici coraspini kestim fitil yerine igne vurunuyorum hergün
Benim de gecmezse igne verecek. Her gun igne de zor olur. Bize uzak igne yapilacak yer arabayla gidilecek mesafe.

Rabbim bebeklerimizi büyüteceğimz bu güzel ülkemizin huzurunu bozmasn kızlar bende dün gece gün ağarıncaya kadar uyanıktm :kahve::işsiz:Bebeğimin geleceğini düşündüm dua ettim Allahım dünyaya gelecek masum evlatlarımız için huzurumuzu korusun die :dua:Sanırımmm ANNE oluyoruz kızlarr kendimzden önce bebeğimiz için endişeleniyoz:anne::anneadayı::KK200:

Ben de 6 hafta 1 günlük hamileyim beta hcg 17141 çıkınca Dr ikiz olabilir dedi ama bir tane mercimek vardı şükürler olsun yaşım 32 . Daha önce9 haftalık bir ďusuk ve kimyasal gebelik yaşadım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla kucağımiza aliriz meleklerimizi

Dün gece hepimiz büyük bir sinavdan gectik resmen..bir ara düşük yapiyorum sandim. Bi yanimizda mit bi diger yanimizda cumhurbaskanlik var.
Ne korkunc bir geceydi Allahm tekrarini yasatmasin

Aynen oyle ben yere oturdum dedim kesin düşürüyorum oyle büyük sancim oldu. Rabbim bir daha boyle bir korku yaşatmasın

Kızlar kan testine daha gitmedim ama sanırım bende aranıza katıldım
P_20160716_145418.jpg

X