2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
en son sana yazdığımdan bu yana 900 gr vermişim 4 kg fazlam kalmış lilicim
ama hepsi alt bölgede.. bence de çalışmaya başlamadan eski halimize dönmemiz gerek:spor::spor::spor:

bu arada senin boyun uzun olduğu için hiç de kilolu görünmüyorsun maşallahın var
verince demek ki manken gibi oluyorsun

bu arada benim çok fazla selülitim oluşmuş hamilelikte bu işi nasıl halledebilirim?
Lilipitinde dedigi gibi kese iyi geliyo.kabak lifi kesesi oluyo. Onlar cok iyi. Bi arastır istersen baya faydası var. Aktardan dört liraya aldım:)

Tv de şarkı açıktı tarkan çıktı baktım bizimki kolları bacakları kıpır kıpır olmaya başladı . Başladık oynamaya oynarken gülücükler sesler havada uçuşuyo:) birde despacito da dans ediyoruz o şarkıyıda ben seviyorum. Dene canım
Ne güzel bir anne ogulsınuz ben elinden yutup dans ediyorum ama çok oralı olmuyor ağır abi bizimki :KK76:

Lilipitinde dedigi gibi kese iyi geliyo.kabak lifi kesesi oluyo. Onlar cok iyi. Bi arastır istersen baya faydası var. Aktardan dört liraya aldım:)

kabak lifi ve yosun sabunu ile dust masaj yaparak keseleyin kizlar,cok kisa zamanda duzenli kullanim ile selulit filan kalmiyor.
Kesinlikle tavsiye ederim,ustelik maliyetleri cok az

Bende oğlanı çok kucağıma alamıyorum.
Hem ağırlaştı. Belim ağrıyor hemde ne zaman kucağa gelse aşağı inip memeyi buluyor elbise üstünden yalıyor:)
Babasına da aynı şeyi yapıyor.
Bizimkinin iştahı çok açık. Hiç meme yada mama reddettiğini görmedim. Boşa obez olmadı yani.
Agahahah ayyyy ne guldum canim yaa bizimkide ayni kucakta memeye kafa gomuyo kafasoyle penyemi asagi cekiyoo cok komik oluyo :))

Yarım saat içinde hastaneye yetiştirmek gerekiyor idrarı, yakın mı eviniz? Yeterli olabilir bence
Yakin evimiz canım bnde yetersiz diye eşime götür demedim tekrar bekliycem bugünde çok huzursuz ne oldu anlamadım ağlayıp duruyor emmiyor zorla emdi demin yoruldum :KK12:

Oyun halısında oynuyor, comformil mama kullandık o çok iyi geliyordu ama piyasada yok şuan bulamadık. Rezene içiyorum akşaö 21:00 da, gün içinde medine hurması ve kuru kayısı yiyorum, hatta artık sade activia yemeye başlacağım. Diyetisyen ile besleniyorum o yüzden bağırsakları hareket ettirecek herşeyi veriyor bana, haliyle bebeğede geçiyor :)
joker.com.tr'de senin mamadan var canım?

Yakin evimiz canım bnde yetersiz diye eşime götür demedim tekrar bekliycem bugünde çok huzursuz ne oldu anlamadım ağlayıp duruyor emmiyor zorla emdi demin yoruldum :KK12:
Bizimkide dün öyleydi, emmedi mama almadı ama akşama geçti düzeldi. Gazı varmış heralde baya bir pırtladı sonra rahatşayınca emdi

Evham yapma canim onlar terden oluyo tabiri caisse kir gibi yani benim kizimda da oluyo kol ve bacaklarinda eklem arkalarinda yani hava almadigi icin beyaz beyaz kaliyo
Benimkinde de oluyor.
Annemlere geldik. Adana Mersin Osmaniye dolaylarında geziyoruz. Eşimde ben de öğretmen olduğumuz için tatilimiz uzun. Daha denize giremedim ama hala. Siz Antalya'da mısınız?
Antalyadan rezervasyon yapmıştık ama vazgeçtik. Kv kavruluyor orası biz bile dayanamadık dediler. Bizde yine yeniden Amasra ya çevirdik rotayı. Pazartesi başlıyor tatil. Eşimde tüm iznini aldı. Bu ara izin sıkıntımız yok yani.

A aydogdu06 canim bebisi nasil giydiriyosun su havalarda sanki braz serin gibi
Canım duştan çıktı şimdi yine aynı şortlu kısa kollu tulum giydirdim. Hava 36dan 30dereceye düştü çok düşük değil yani:)

Ben anlamadım bu işi valla, burada yazılanlara bakıyorum kan dışında hepsi bizim bebekte var. Ben burayı okumasam bebeğim normal gelirdi ama şimdi içimde hep bir şüphe. Ülkedeki tüm bebekler mi alerji arkadaş anlamadım ki

Aynen ya bende korkmaya başladım

Benimkinde de oluyor.

Antalyadan rezervasyon yapmıştık ama vazgeçtik. Kv kavruluyor orası biz bile dayanamadık dediler. Bizde yine yeniden Amasra ya çevirdik rotayı. Pazartesi başlıyor tatil. Eşimde tüm iznini aldı. Bu ara izin sıkıntımız yok yani.

Canım duştan çıktı şimdi yine aynı şortlu kısa kollu tulum giydirdim. Hava 36dan 30dereceye düştü çok düşük değil yani:)
Bizim de Amasra yalan oldu. Seneye artık:)

Benimkinde de oluyor.

Kollari bacaklari soguk oluuo ya o zaman usiyomu usumuyomu anlamiuorum

beatrices beatrices geçmiş olsun :) biraz alakasız ama sormak istedim sen Jillian Michaels yaparken diyetle destekledinmi öyleyse nasıl diyet? Beş gündür yapıyorum sadece sabahları sabahları tam buğday ekmeği küçük iki dilim tatlı abur cubur sıfırlamaya çalışıyorum onun dışında kısıtlamadan ama çokta abartmadan yiyorum sebze çorba meyve falan ve gram gitmedi daha :KK43: galiba kafamıda boşaltmam lazım ama ayna karşısına geçince üç aylık göbek çok moralimi bozuyor

Kızlar kilo verme işi nasıl gidiyor?

Sağol canım, akşam ateş yükselince hastahanelik oldum. Antibiyotik ve boğaz gargarası kullanıyorum.
Mastit olunca bağışıklığım düşmüş, o da boğaz enfeksiyonuna ve ağız yaralarına sebep olmuş.
Aksi gibi oğlanın da yarın aşıları var...
Oğlanın doktoru içebilirsin ilaçları dedi, umarım oğlana bulaşmaz.
Sen nasılsın?
Geçmiş olsun . Şimdi nasılsın.

Bizimki yarım saat duruyor. Aynayı ortaya koydum kendine bakığ bakıp gülücük atıyor. Aynada kendini görecek şekilde hizalı mı sizinki? Değilse mutlaka deneyin, süre uzayacak. Kendilerini öyle gördükçe sakinleşirmiş bebek. Hatta bazen uyuyakalıyor halıda çok hoşuma gidiyor :)
Aynaya baktirmaayin diyorlar, kötüymüş. Asansörde evde aynalardan kaçırıyor un bende

Ya oh be sonunda benimle aynı şeyi yaşayan biri çıktı şu forumda. Herkes burda bebeğin uyumuyo yazdıkça ben bebeğim uyuyo diye stres oluyordum. Biz kızı akşamüstü 6-7 gibi yıkıyoruz, emip yatıyor. Sabah 7-8 e kadar hiç uyanmıyor. Ben gece 1 veya 2 defa kaldırıp emziriyorum ama gözünü bile açmıyor 4-5 dk emiyor sonra kafası geri düşüyo almıyo tekrar yatırıyorum uykusuna devam ediyor. Geçen gün 14 saat kesintisiz uyudu gözlerini hiç açmadan. Arada 3 defa emzirdim ben uykusunda. Doktora soruyorum bebeğim çok uyuyo diye bırak uyusun diyo. Ama bi bebek sürekli uyur mu ? 24 saat içinde toplasan 1-2 saati geçmez uyanık oluşu
Hayalimdeki bebek. Masaallah

Anlayabiliyorum bizimde 2-3 günde birdi şimdi hergün :)) rezene çayı içiyorum her akşsm kayıdı yiyorum onlar iyi geliypdur belki
Benim oğlan tam tersi. Önceden hergun yaoraken iki haftadır 3 günde bir dolu dolu yapıyor. Rezeneyi artirayim bende

Herkese selamlarr:KK25:
Uzun zamandir takip ediyorum ama yazmaya fırtsat olmadi hepinizden cok sey ogreniyorumm
Temmuz amnesi olacakken haziran annesi oldum
36.haftada sezaryen oldum mecburr
Bebegim 2575 kg dogdu
Ilk ay 1kilo aldi 2.ay daha kontrole gitmedim ama sanirim en fazla yine 1kilo almistir sadece emziriyorum ilk gunler mama verdim
Benim gibi bebegi kilosu az annler lutfen uzulmeyin onemli olan saglikli olmasi
Benim kizimi görenler hep bir aylik saniyor 3500 kg bir aylik bebek kilosu haklilarr
Ben hic uzulmuyorum ileriki aylarda eminim farki kapatacaktir
Saglikli olsunda minyon olsun napalimm
Sizlerden yardim istiyorm
Benim tek memede sut çok azaldi maleseff
Saatler geciyor digeri doluyor
Bu cok yumusak neden böyle oldu ki acaba kesilecek diye cok korkuyorum zaten sutum zor yetiyor aksamlarii cok az oluyorr
Ikisinide ayni emziriyordum ama

X