2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Amin tatlım bekleyen hiçkimsenin kucağı boş kalmasın inşallah
Amin inşallah canım benim bugun 6.gunum dondurulmus cift embriyo transfer edildi son 2 gündur moralim çok bozuk kendimi tutamıyorum agliyorum korkuyorumda tutmuşsa bile benim yuzumden zarar gorucek diye ama çok duygusallastim gunler gecmiyor rabbim yardimcimiz olsun

Benim transferim 14 aralıktı 2 embriyo transfer edildi doktorum test günü bugün demişti ben dün dayanamayıp evde test yaptım hemen ikinci çizgi çıktı bugün de kan testi yaptım
Canim benim benimde 13 aralikta oldu transfer ama benim 25 aralik test gunum sana niye erken istedilerki en azindan meraktan olmeden ogrenmis oldun ben cok korkuyorum

Amin inşallah canım benim bugun 6.gunum dondurulmus cift embriyo transfer edildi son 2 gündur moralim çok bozuk kendimi tutamıyorum agliyorum korkuyorumda tutmuşsa bile benim yuzumden zarar gorucek diye ama çok duygusallastim gunler gecmiyor rabbim yardimcimiz olsun
Ağlama isteği ilaçlardan bana da olmuştu ama ben göbeğimle konuşup kendimle dalga geçiyodum :KK66:

Canim benim benimde 13 aralikta oldu transfer ama benim 25 aralik test gunum sana niye erken istedilerki en azindan meraktan olmeden ogrenmis oldun ben cok korkuyorum
Erken istemediler ki ben bi gaza geldim evde test yaptım 7.gün çıkınca gittim kan verdim meraktan hatta doktorum bidaha test yapma gününe kadar diye ufaktan payladı beni

Canim ne guzel biraz icin ferahlaamistir bende korku icinde bekliyorum
Ferahlamıyor şimdi pazartesiyi bekliyorum inşallah güzel artış olmuştur diyorum ya olmamışsa diyorum olmuşsa kese görünmezse kese görünür kalp atışı olmazsa vs vs insanın aklına geliyor ama ben en başından bekarlık günlerimden beri hep ikizim olacağına inandım hala bi umut bekliyorum :KK66: aklıma kötü şeyler gelsede içimden bi ses herşey çok güzel olacak takışma bunlara diyor bende onu dinliyorum bebişlerimi üzmüyorum :KK66:))) bebişLERimiii

Ferahlamıyor şimdi pazartesiyi bekliyorum inşallah güzel artış olmuştur diyorum ya olmamışsa diyorum olmuşsa kese görünmezse kese görünür kalp atışı olmazsa vs vs insanın aklına geliyor ama ben en başından bekarlık günlerimden beri hep ikizim olacağına inandım hala bi umut bekliyorum :KK66: aklıma kötü şeyler gelsede içimden bi ses herşey çok güzel olacak takışma bunlara diyor bende onu dinliyorum bebişlerimi üzmüyorum :KK66:))) bebişLERimiii

BebişLERini :))) olabilirmiş, bölünebilirmiş neden olmasın :)))

Yaaa kızlar benimde acayip suansa doktora gidesim var kese için maşallah sen gitmişsin ama korkuyorum da. Hiç bir belirti olmaz mı perşembeye kadar kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet filan vardı dün itibariyle kesildi midem de bulanmiyor pisk. Bozuldu yaaa kendimi dinlemekten acaba bu mide bulantısı mı kasık ağrısı mı dış gebelik mi yoksa bebek yok mu? Normalde hamilelere bakıyorum sanki böyle değiller gibi yada herkes mi boyle:KK43: Sende var mı belirti gerçi sen keseyi gordun dimi canım Allaha sukur, benim ona da cok var.. Ayyyh sıyırıyorum sanırım hahahah:)
Mesaj tekrari

Son düzenleme:
Canim sana kac embriyo transfer edildi insallah devamida gelir

X