2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezinde tedavim ordan çağırdılar kızlar koyu gelmiyor kırmızı geldi şuan en çok belim agrıyor İnşallah kötü birşey olmaz şuan 1001 duygu yaşıyorum anlatamam size... :'(
Birley yoktur sakinleş sakinleştir kendini bebek de güvende olduğunu hissetsin.. inşşallah herşey yolundadır...

merhaba arkadaşlar ben kayıt olmaya üşenen uzunca zamandır izlemcinizim, öncelikle hepinize hayırlı uğurlu olsun anne adaylarına, gebelik bekleyen adaylara işlemde devam edenlere...
bende sizler gibi bir kaç tüp bebek denemesi yaşamış hatta şuan ki 4. dü dondurulmuş transferim, tarihim 13 aralık test 25 aralık ama olmadığını hissediyorum kaçıp gidesim var yada beni de dondursunlar lütfen :KK43:
dün o kadar dikkat etmeme rağmen düz bir yere uzandım ve kalkerken sol kasığıma aşırı bir ağrı girdi ve o andan beridir tüm sancılanmalarım kesildi , yazı tura atıyorum o bile hiç pozitif çıkmadı benim gibi iyice böyle kafasını sıyıranlar oluyor mu ?
hiç göğüslerde acı şişlik olmayanlar var mı ? yaşım 37 sanki bunlar son demlerimmiş gibi geliyor olmayıncada olmuyor , dr mu değiştirsem klinik mi napsam arkadaşlar birde üstelik tedavilerimde hep kilo alıyorum 3 er 3 er.
cuma kan testi yapsam mı günler saatler geçmiyor ellerim bağlanmış gibiyim.

Kızlar benim adet ağrılarım bitti çok şükür. Ayağa kalkamaz hale gelmiştim. Şu an çok iyiyim. Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin.

Merhaba!!
3. gün embriyosuyla pozitif alan var mıı?
İdrar testi 9. günden sonra anca çıkar herhalde değil mi?
Ben bugün 6. gündeyim. kendimi dinlemek istemiyorum, belirti aramıyorum ama sanki içerde bi yerde sessiz sedasız kendinisini görmemizi bekliyor gibi geliyor bana.
Bu da benim totemim sanırım:olamaz:

Kızlaarrrrr kader arkadaşlarim herkese merhaba bende kayit olmadan butun sayfayi okuyanlardanım benimde 13 aralıkta transferim oldu test günüm yarın 6. Denemem ama ilki kadar heycanlı ve tedirgin hissediyorum bugun hiç gecmiycek gibi

Kızlaarrrrr kader arkadaşlarim herkese merhaba bende kayit olmadan butun sayfayi okuyanlardanım benimde 13 aralıkta transferim oldu test günüm yarın 6. Denemem ama ilki kadar heycanlı ve tedirgin hissediyorum bugun hiç gecmiycek gibi
İnsallah bu son olur pamuguna kavuşursun..ben daha transfer bile olmadım sizleri okuyunca ileriki günler nasıl gelecek nasıl geçecek

Uğurlu listemizi yayınlıyorum arkadaşlar eksik olanlar gözümden kaçanlar bir el kaldırsın :)

önceki testler

Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++ pazartesi
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?

25 aralik pazartesi test
Umutolsun
Mutluhatun
arya1234 =14 aralık transfer
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
D dikenlitel =16 aralık transfeer? (doğurumu canım senin test tarihin)

Kızlar test tarihiniz ne zaman?
askininaskisi askininaskisi
@Sonbahar98
@saniyebuse
D defnem84
Canım benim kesin transfer tarihim bile belli değil. Ayın 25inde kontrolüm var o zaman belli olacak. Yazarım size belli olunca..:KK49::halay:

Uğurlu listemizi yayınlıyorum arkadaşlar eksik olanlar gözümden kaçanlar bir el kaldırsın :)

önceki testler

Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++ pazartesi
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?

25 aralik pazartesi test
Umutolsun
Mutluhatun
arya1234 =14 aralık transfer
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
D dikenlitel =16 aralık transfeer? (doğurumu canım senin test tarihin)

Kızlar test tarihiniz ne zaman?
askininaskisi askininaskisi
@Sonbahar98
@saniyebuse
D defnem84
canım benım transfer inşaallah ayın 23ü cumartesi, sanırım kan testi de 12 gün sonrası 4 ocak a gelıyor

X