2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Çok güzel silik olan da zaten bebek oluyor genelde Rabbiim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

EfSa_SeNe

tabiki de çok iyi olmuş günümüz de ayni
sen ne zaman idrar testi yapmayı düşünüyorsun tatlım???
bide kaçıncı gun embryo transfer edildi???

Canım ben günüm gelmeden est yapmayı düşünmüyorum idrarestide yapmiycam açıkçası negatif çıkar diye çok korkuyorum

Benimki 5. Gün embriyosu senin kaçıncı gun

Canım ben günüm gelmeden est yapmayı düşünmüyorum idrarestide yapmiycam açıkçası negatif çıkar diye çok korkuyorum

Benimki 5. Gün embriyosu senin kaçıncı gun

aynen benimde 5. gün tatlım
hadi güzel sonuçlar alalım beraber inş
bende yapmam diyorum idrar testi ama 10. gün felan dayanamam gibi me geliyor

kan testini 19. aralik a verdiler taaaaa

Aman süpürme zaten cnm belde gevşeme oluyormuş ev supururken ama şık sıkça yürü kan dolasimi olsun vucutta

Hayırlısıyla pozitif olsun inşallah sonuclarimiz cnm

aynen benimde 5. gün tatlım
hadi güzel sonuçlar alalım beraber inş
bende yapmam diyorum idrar testi ama 10. gün felan dayanamam gibi me geliyor

kan testini 19. aralik a verdiler taaaaa
Olsun bence gunu nu bekle bukadareziyet çekiyoruz sabredelim mRabbimde en güzel şekilde mukafatlandirir ins

Merhaba kizlaaar benimde 5. Gun embiryoau 6 aralikta yerlestirildi. Cok gazim var. Mutamediyen kasikta agri var.

Hayirlisi artik. Benim oteki cumartesi test günü ama pazartesi test yapacagam saglil ocaginsda :)

Merhaba kizlaaar benimde 5. Gun embiryoau 6 aralikta yerlestirildi. Cok gazim var. Mutamediyen kasikta agri var.

Hayirlisi artik. Benim oteki cumartesi test günü ama pazartesi test yapacagam saglil ocaginsda :)

Gaz acaba ilaçlardan mi oluyor çok mrk ediyorum

Hadi bakalım güzel haberler verelim birbirimize inş benimde cumartesi tahlil günüm ama zaman geçmiyor sanki

Gaz acaba ilaçlardan mi oluyor çok mrk ediyorum

Hadi bakalım güzel haberler verelim birbirimize inş benimde cumartesi tahlil günüm ama zaman geçmiyor sanki

Insallah canim. Ilaclardan olsa gerek buyuk ihtimalle jel yapiyor bende gaz.

Benjm ikinci denemem sizlerin kacinci denemesi?

hayirli olsun canim transferin
bende 1 gün önce oldum senden ve dün feci gaz sıkıntım vardı
aynen 5. gun embryosu umarım yerleşme tutunma belirtileridir

Merhaba kızlar ben de 4 Aralıkta transfer oldum, 16sında kan tahlili yaptırcaz, öncesinde idrar tahlili falan yaptırma dedi doktorum kafanı karıştırma dedi, ama beklemek tüm işlemlerden zormuş, Allah kolaylık versin hepimize, inşallah güzel sonuçlar alırız Allahını izniyle...

Hayırlısı olsun cnm güzelce siki siki tuunsun bebegin ve saglikla kucağına alırsın ins yavrunun

Bencede yaptırma öncesinde bende yapmiycam ggunumu bekleyip kan tahlili yaptırılan umarım hepimizin pozitif olur hayirlisiyla

Canım benim hayırlı olsun insallah ikiyede katlanır

Valla ven hareketli pek olmayı düşünmüyorum canım. Tamam illaki wc ye namaza filan kalkarım ama gereksiz kalkıp hareket etcegimi sanmıyorum

İnşallah hepimizinki tutunur sıkı sıkı, transfer günü sonda takıldı bana ve ondan sonra idrar yollarım iltihaplandı, onun için bi ilaç verdi doktorum, zararı olmaz dedi ama ben biraz endişeliyim, böyle bişey yaşayıp bebeği tutunan var mıdır acaba? İnşallah sıkıntı olmaz hepimiz için hayırlısı...

ne kadar güzel bi durum canım çok sevindim adına
ilk deneme miydi ve kaçıncı gün embriyosu idi ?
Evet Canım ilk denemem 4.gün embriyosu
Tüm İyi dileklerde bulunan arkadaşlardan Allah razı olsun Rabbim hepimize güzel hayırlı evlatlar versin Kucaklarımız dolu dolu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…