2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Arkadaşlar bişey sorucam, benim transferimin 12. günü yani tahlil günüm cumartesiye geliyor. Cuma akşamı yani 11. günde kan tahlili yaptırsam çıkar mı sizce?

Arkadaşlar bişey sorucam, benim transferimin 12. günü yani tahlil günüm cumartesiye geliyor. Cuma akşamı yani 11. günde kan tahlili yaptırsam çıkar mı sizce?
Bende acele edip 1gece once yaptirmistim cikti canim ama zorlugu su tahlili tekrarlamak zorunda kalirsan ayni saatlerde yaptirmani istiyorlar yani 2.yide 2gun sonra gece vermen gerekiyor

Bende acele edip 1gece once yaptirmistim cikti canim ama zorlugu su tahlili tekrarlamak zorunda kalirsan ayni saatlerde yaptirmani istiyorlar yani 2.yide 2gun sonra gece vermen gerekiyor

idrar testi de çıkar canım transfer +10 da felan

Inşallah canim bende cok yiyorum. Stressten değildir insallah :)

Listeni tam olrak bizimle de paylasir misin brnim doktor. Sadece cinsel iliski yasak dedi :/ ilk denemem de havuza da girdim. 27 derece.

Inşallah canim bende cok yiyorum. Stressten değildir insallah :)

Listeni tam olrak bizimle de paylasir misin brnim doktor. Sadece cinsel iliski yasak dedi :/ ilk denemem de havuza da girdim. 27 derece.

tabiki ben sana yazarım canım.
ben yurtdışındayım liste Almanca ama hemen yazıyorum

kesinlikle yasak olanlar

1. Stres
2. Ağır kaldırmak
3. Havuz, Sauna, Solaryum
4. Küvet Banyosu ( sadece dus )
5. Alkol ve Nikotin
6. Çiğ Balik, Et, Denizkabugu ve Yumurta
7. Ağır spor

az alına bilecek şeyler

1. Tonbalığı Deniz Ürünleri
2. Kofein 2-3 Fincan Kahve yada 5 Bardak siyah çay

Teşekkürler tatlim ilkinde dayanamadim havuza girdim birde hergun sicak dus alıyordum .tabiki hayirlisi olmuştur ama uyarmadılar havuz icin sadece enfeksiyon riski icin onermiyoruz demislerdi.

Toksoplazma bakterisine de baktirdim ben kızlar
Sokak kedisiyle iletisimdeyseniz ya da disarda cok yemek yiyorsaniz danışın bir doktorunuza.

et yumurta neden yasak

onu anlayamadım

bana özel bir liste vermedi ağır iş yapma dedi ağır kaldırma yasak deterjandan kimyasaldan uzak dur dedi ben transferden sonra yumuşatıcıyı falan hep bıraktım parfümler falan hiç kullanmıyorum

Merhaba kızlar. Ben de 30 Aralık'ta transferimi oldum bugün 11. Gün. Bugün gidip tüp bebek merkezinde kan vermeyi düşünüyorum. Normalde salı dediler ama bugün de çıkar diye düşünüyorum. Belirti olarak bende çok şiddetli bel ağrısı, göğüs ağrısı, baş dönmeleri, aşırı gaz ve şişkinlik var. O kadar çok ilaç kullanıyoruz ki ilacın mı etkisi başka bir şeyin mi kestiremiyorum . Allah emeklerimizin karşılığını verir inşallah

kasımda yaptırdınız sanırım :)

hayırlısıyla sonucunuzu alın güzel sonuçlarınızı bekliyoruz Rabbim sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar nasip etsin hepimizede inşaAllah

Merhaba hanımlar buarada hangi il ve hangi doktora gidiyorsunuz ve memnunmusunuz buradan bunlarıda yazalımda yeni başlayacak olanlara yardımcı oluruz belki

Ben Malatya'dayım
Doktorum Deniz Han Deniz Doğu fertil tüp bebek merkezinde yaptırıyorum
Doktorumdanda merkezdeki çalışanlardanda çok memnunum çok ilgililer istediğim zaman doktorumu arayıp aklıma takılanları sorabiliyorum

Ya sizler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…