2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

tatlım bebek sağlıklıysa zaten tutunuyor, rapor almadım dinlenmedim deme kesinlikle, kendini suçlyacağın bir konu değil, allah hayırlı evlatlar nasip etsin.

kaçncı denemendi.

tatlım bebek sağlıklıysa zaten tutunuyor, rapor almadım dinlenmedim deme kesinlikle, kendini suçlyacağın bir konu değil, allah hayırlı evlatlar nasip etsin.

kaçncı denemendi.
Ilk tup bebek denememdi. Aşılama mi denesem bilmiyorum. Bulunduğum şehirde gittiğim Doktor size aşılama olmaz direk tup bebek yaptırın dedi. Tup bebek merkezindeki doktorum da sizde aşı bile olur hem daha ucuz dedi. Biz istedik tup bebek olsun diye. Tabiki nasip ama bunu gönül anlamıyor.

Selam arkadaşlar sizleri merak ettim nasılsınız nasıl gidiyor gebelik doğumlarınıza ne kadar kaldı bebekleriniz kız mı erkek mi isim ne düşündünüz biraz sohbet edelim

Kızlar bende hala tık yok

Ama başka bir doktora başladım eşimin isteği ile oda bana tüp bebeğe gerek yok neden kendini yıprattın dedi ilaç tedavisine başladık bakalım nasip kısmet

Ama sizleri çok merak ediyorum durumlar nasıl doğuma ne kadar kaldı cinsiyetler ne isim ne düşünüyorsunuz gebe olan çok arkadaşımız vardı isimleri hiç aklımda değil hele bi gelin bakem buraya

kuzum iyilik cok şükür 27 haftalık olduk ortalama herkes öyledir. Cinsiyetimiz kız, ismimiz de ceren olacak inşallah :) darısı teeeeez zamanda sana inşallaaah.

bizimle birlikte yaptığının dışında hiç deneme yapmadın mı

Merhaba canım bizde 26 haftaligiz bizimde kiz adıda ozl3m olacak inşallah...bu mu barek günlerin yüzü suyu hürmetine tez zamanda sizlerde nasip olsun inşallah.. .her zaman dualarımızdasınız canim

oy maşallah ya Rabbim sağlıklı hayırlı imanlı bir evlat nasip etsin inş. herşeyin yolunda olmasına çok sevindim
ismide çok güzelmiş :)

ben tüp bebek daha düşünmüyorum 2 defa denedi zaten ama başka bir doktora başladım o gerek yokmuş dedi tüp bebeğe sen kendini çok yıpratmışsın dedi 3 aydır ilaçlı tedaviye başladık bakalım nasip kısmet artık

Merhaba canım bizde 26 haftaligiz bizimde kiz adıda ozl3m olacak inşallah...bu mu barek günlerin yüzü suyu hürmetine tez zamanda sizlerde nasip olsun inşallah.. .her zaman dualarımızdasınız canim
Allah razı olsun canım benim Rabbim sizlerede sağlıklı kolay doğum nasip etsin inşaAllah sağlıkla alın evladınızı kucağınıza

gerçekten hepinizin adına ayrı ayrı çok sevinm,iştim

Y
Yaa aslinda bu guzel bir haber Insallah hayirlisiyla yakin zamanda olur canim.

Kizlar ben hala üçüzlerle devam ediyorum cok sükür ...24 haftalik olduk 2 kız 1 erkek
Isimleride şuan Nisa,Aylin ve Yasin düşünüyoruz..

Bizde 27.haftanın içindeyiz canım,iki kız benimkilerde Melis ve Melina ellerinden öperler,en kısa zamanda aramıza katılman dileğiyle

Bizde 27.haftanın içindeyiz canım,iki kız benimkilerde Melis ve Melina ellerinden öperler,en kısa zamanda aramıza katılman dileğiyle
Allah razı olsun canım benim

çok güzel ikiz olması Rabbim sağlıkla kucağına almayı naip etsin inş. hayırlı evlat olsunlar

Benim transferden 8 gün geçti sol yumurtalıgım 8 gündür sızlıyor. Sizde neden olabilir dr ti aradım transferden dolayı değildir dedi lütfen bilen cevaplasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…