2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar benimde transferim yarin Allah'ın izniyle .6 gün embriyosu 2 tane transfer edilecek inşallah dualarınıza benide katın

Benimde 1 Aralık'ta transferim oldu Salı günü sonuç alacağım bugün 7.günüm :) ilk günler çok iştahlılık hali yaşadım bel agrım hiç gitmedi kasık agrısı ve göğüs hassasiyetim azaldı ama dolgunluluk devam ediyor.Bugün ilk kez baş dönmesi göz kararması yaşadım ondan mı bilmiyorum İnşallah hepimize Rabbim Mucizelerimizi gönderir :emir_bebek::KK200::anne:

Rabbim hayırlısıyla güzel haberler almayı nasip etsin az kalmış sizin gününüz

[QUOTE="EfSa_SeNe, sizin nerde kaçta ne transfer yapıldı??:KK24:

ben malatyadayım burda DenizHan Deniz doktorum Doğufertilde yapıldı 2 tane yapıldı ama biri çok istediğimiz kalitede değil dedi doktorum onun tutmama ihtimali yüksekmiş nasip bakalım

selam kızlar bende 5 aralıkta transfer oldum bende de bi belirti yok
sadece idrarim inanilmaz koyuydu bu sabah içinde beyaz tortucuklar var
kullandigim fitilden mı bilemiyorum gerçi herşeyi hamilelige yoruyorum

aynı günüz hayırlısı bakalım sonuçlarımızı buradan birbirimize yazalım hanımlar

Kızlar benimde hayırlısıyla 16 sında transferim var insallah hepimiz emeklerimizin karşılıgını hayırlı saglıklı evlatlarla alırız . Şimdiden uykularım kaçıyor çok heyecanlıyım

Amin amin inş. çok zorlu bir süreç Rabbim hepimizin yüzüne baksın ve bizlere hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip etsin işn.

Kızlar buarada yatıyormusunuz yoksa hareket halindemiisinşz transferden sonra

Benim doktorum yatmayacaksın hareketli olacaksın dedi ne kadar hareketli olursan bebeğin tutunması o kadar kolay olur dedi

Ağır iş yok ağır kaldırma yok mesela ben evi elektrik süpürgesiylede süpürmüyorum bel gevişiyormuş tutunma zor oluyormuş benim gibi böyle farklı bildiğiniz şeyler varsa yazın bilgilenelim

Bide hanımlar iğnelerden benim göbeğim artık perte çıktı transferden sonrada hibor kullanılıyor ben onu kolumdan vurmaya başladım artık çünkü göbeğimde iğne yapacak yerim kalmadı benimle aynı durumda olan varmı???

EfSa_SeNe EfSa_SeNe

tabiki de çok iyi olmuş günümüz de ayni
sen ne zaman idrar testi yapmayı düşünüyorsun tatlım???
bide kaçıncı gun embryo transfer edildi???

Kızlar bugün transferimin 8.günü dayanamadım evde idrar testi yaptım 2.cizgi silik çıktı.Sonra kan tahlili verdim 16.4 çıktı asıl tahlil günüm Salı günü :) İnşallah hepimizin bebekleri tutunur ve bizleri bırakmaz :KK200: Dualarımdasınız sizlerde beni dualarınızdan eksik etmeyin :KK200:

ne kadar güzel bi durum canım çok sevindim adına
ilk deneme miydi ve kaçıncı gün embriyosu idi ?

ben genellikle istirahat halindeyim çok kendimi yormadan işlerimi halledip geri yatıyorum koltuğa
öyle ev felan süpürmüyorum daha çok makinaya bulaşık felan koyuyorum çamaşır katlıyorum ama ev süpürmek biraz ağır gibi

Benim de kasıklarımda ama özellikle sol kasığımda sancı ve gaz gibi bir seyirme var. İlk çocuğumda tüp bebek , şimdi 4 yaşındaama o zaman o kadar gergin ve hassastım ki hatırlamıyorum pek bir şey. Adet olacakmışım gibiydi onda belirtilerim, bu daha farklı

Benim de kasıklarımda ama özellikle sol kasığımda sancı ve gaz gibi bir seyirme var. İlk çocuğumda tüp bebek , şimdi 4 yaşındaama o zaman o kadar gergin ve hassastım ki hatırlamıyorum pek bir şey. Adet olacakmışım gibiydi onda belirtilerim, bu daha farklı

kacinci günün canım

X