2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kanamam basladi kizlar hastanedeyim normalde 5 haftalik ama kese 4 haftalikmis.. doktoruma sordum 4 haftalik normal dedi. Simdi kan uyuzmazligi icin igne vurcaklarmis . Birde.proluton vurulcam dua edin
Canım şimdi nasılsın iyisin inşallah kanaman durdu mu

Herkese çok teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için sağ olun. Bugün taburcu oldum hatta sınavım vardı bugün ona bile gittim geldim.Hastanede sınava çalıştım düşünün :) Yarın da son sınavım var. Onu da verdim mi mezun oluyorum artık. Eh bir de atanırsam bu sene süper olur. Her şey olumsuz olacak değil ya. Hayat böyle işte bir kapı kapanıyor başka bir kapı açılıyor. Bardağın dolu tarafından bakmak önemli. Tüplerimin alınması iyi oldu aslında hem dış gebelik derdinden kurtardı beni hem de ilerde çocuklarım olunca korunmama gerek kalmayacak :) İyi ki tüp bebek var yoksa anne olmak benim için hayal olurdu.

@Helen cleopatra canım sol tüpüm daha önceden bağlanmıştı. Sıvı birikmişti onda o yüzden. Doktor onu da alalım dedi bende tamam dedim. Zaten iyi gözükmüyormuş.

An
Anladım canım. Evet o zaman senin için hayırlısi Allah in izniyle buymus. Cidden çeken bilir zor bi şey. Rabbim çocuğuna bi an once kavuştu inş.

Canım çok geçmiş olsun şimdi okudum yazını

Rabbim sana sağlık versin herşey olur yoluna girer önemli olan senin sağlığın

Kızlar çok kötü durumdayım, ansızın yürürken su gibi kahverengi kanamam oldu kanamam var yani 6 haftalık görünüyordum, napıcm drları aradım bekliyorum, böyle bişey başına gelen var mı ?

Kızlar çok kötü durumdayım, ansızın yürürken su gibi kahverengi kanamam oldu kanamam var yani 6 haftalık görünüyordum, napıcm drları aradım bekliyorum, böyle bişey başına gelen var mı ?
Canim hic korkma
Sakin ol
Benim 5+2 de kahverengi buyuk pihtilar geldi. Doktora gittik iyi durum ama dinlen dedi. 5+4 de cok kanamam oldu. Kirmizi renkte. doktora tekrar gittim. Hersey yolunda dinlen dedi. Tabi ben dayanamdim ertesi gun tekrar doktora gittim ve kalp atislarini duyduk.
Sakin ol canim eger Allah kismet ettiyse o bebek gelecektir.

Sabah bi uyandım kahverengi leke gelmiş ağla ağla öldüm 2 gün sonra adet tarihim ve hep böyle olurdu. Testi bile yaptırmaya gönülsüz gittim olumsuz diye 71.53 çıktı . Allah’ıma hamd olsun .
Diğer başlıkta sormuştum ben de seni merak ediyordum. Hayırlı olsun çok cok sevindim. Rabbim hepimize sağlıkla kucağa almayı nasip etsin evlatlarımızı. :)

Diğer başlıkta sormuştum ben de seni merak ediyordum. Hayırlı olsun çok cok sevindim. Rabbim hepimize sağlıkla kucağa almayı nasip etsin evlatlarımızı. :)
Aynen senin sorduğun an ben cevap yazdım galiba :) Allah razı olsun bin kere arkadaşım . İnşallah bu yıl hepimiz anneliği tadarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…