Balıkesir şehir hastanesi tüp bebek yaptıranlar buraya

Bende şehir hastanesinde tedavi görüyorum doktorum mehmet bey transfer icin adet bekliyorum ilk defa 5.gün embriyosu transfer edilecek daha öncekiler 3.gündü pek kaliteli degildi ilk defa 1 tane embriyom5.güne geldi

Hepsi boş çıktı 😢
Yumurta toplama öncesinde vitamin desteği almak beslenme düzenine dikkat etmek bunlar önemli ben ilk tedavimde hic birşeye dikkat etmemistim yumurtalarim iyi degildi ikinci tedavime baslamadan üremeye yardimci vitamin omega 3 falan kullanmistim 3 ay kadar mucize yaratmıyor tabiki ama faydası oldugunu düşünüyorum doktorunuzun aciklamasi ne oldu neye bagliyorlar bu durumu

Sizin transfer ne oldu inşallah olumlu sonuç alırsınız. Benim sadece küçük gelişmemiş bir tane emri var ama bana haber verecekler ondan da hiç umudum yok çok küçükmüş

Sizin transfer ne oldu inşallah olumlu sonuç alırsınız. Benim sadece küçük gelişmemiş bir tane emri var ama bana haber verecekler ondan da hiç umudum yok çok küçükmüş
Rabbim ne zaman ol derse o zaman oluyor canım 🙏 ben daha beklemedeyim çok merak ediyorum sabırsızlanıyprum bugün 7. Günüm

X