2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Merhaba canlar. Bugün sabah şiddetli kanamayla uyandım ardından ağrı da başladı. Hemen özel hastaneye geldim hani dün bana iğne yapalım diyen doktora. İki seçenek önerdi ya iğne ya ameliyat. Ben kanamam çok olduğu için ameliyat istedim. İğnenin yan etkisini çok daha fazla hissediyorum ve tekrar dış gebelik yaşamam çok yüksek olduğundan Laparoskopi oldum iki tüpümü de aldı. Artık dış gebelik falan olmaz dedi. Şükür atlattım bu durumu sanırım. Tüp bebek doktorum ameliyat olma dedi iğne olmamı önerdi. Benim yatışım yapılmıştı zaten geri dönmek istemedim. Paçalarımdan kan aktı resmen iğne çözüm değildi bana göre. Artık en az 1 yıl ara vereceğim. Çalışıp borcları ödemek istiyorum ve kendimî de toparlamış olurum hem. Pozitîf alanları tebrik ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun.
Allah yardimcin olsun.
Yasadiklarini en iyi sen bilirsin. En dogru karar sen kendini nasil rahat hissediyorsan odur.
Gecmis olsun.
Hersey gonlunce olsun

Merhaba canlar. Bugün sabah şiddetli kanamayla uyandım ardından ağrı da başladı. Hemen özel hastaneye geldim hani dün bana iğne yapalım diyen doktora. İki seçenek önerdi ya iğne ya ameliyat. Ben kanamam çok olduğu için ameliyat istedim. İğnenin yan etkisini çok daha fazla hissediyorum ve tekrar dış gebelik yaşamam çok yüksek olduğundan Laparoskopi oldum iki tüpümü de aldı. Artık dış gebelik falan olmaz dedi. Şükür atlattım bu durumu sanırım. Tüp bebek doktorum ameliyat olma dedi iğne olmamı önerdi. Benim yatışım yapılmıştı zaten geri dönmek istemedim. Paçalarımdan kan aktı resmen iğne çözüm değildi bana göre. Artık en az 1 yıl ara vereceğim. Çalışıp borcları ödemek istiyorum ve kendimî de toparlamış olurum hem. Pozitîf alanları tebrik ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun.
Allah im insallah kendiliginden olmasini nasip etsin. Git calis kafanu toparla hic birsey icin gec degil tatlim. Allah buyuktur. Bazen sifirdan baslamak hayata seni daha guclu yapacaktir eminim. Yilmak yok hersey Allah tan.. Rabbim hakkinda neyse hayirlisi onu nasip etsin..

Kanamam basladi kizlar hastanedeyim normalde 5 haftalik ama kese 4 haftalikmis.. doktoruma sordum 4 haftalik normal dedi. Simdi kan uyuzmazligi icin igne vurcaklarmis . Birde.proluton vurulcam dua edin

Akl
Kanamam basladi kizlar hastanedeyim normalde 5 haftalik ama kese 4 haftalikmis.. doktoruma sordum 4 haftalik normal dedi. Simdi kan uyuzmazligi icin igne vurcaklarmis . Birde.proluton vurulcam dua edin
Aklımdan geçtin!!! Bende de pozitifi gördükten sonra kahverengilik tekrar başladı bugün kırmızı geldi. Yarın doktora gidicem!! Benimki de 5 hafta oldu bugün.
Allah yardımcın olsun, üzmesin seni!

Akl

Aklımdan geçtin!!! Bende de pozitifi gördükten sonra kahverengilik tekrar başladı bugün kırmızı geldi. Yarın doktora gidicem!! Benimki de 5 hafta oldu bugün.
Allah yardımcın olsun, üzmesin seni!
Insallah yaa Allah yardimcimiz olsun

Mrb lar benim 9. Cu tüp bebek denemem bugün 11. Ci günümm sonucum 252 çıktı sizce normalmi allah hepimizin bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 8 kere negatifi gören biri olarak inşallah doğru sonuçturt düşmez yükselir

Hayirli olsun canim Allah sag salim kucagina almayi nasib etsin inwallah.dun benim 7.gunumdu idrar testi neqativ cikti.sende kacinci gin idrarda cikti?1de belirti olaraq neler hiss etdin soyleye bilirmisin lutfen

1 tane 5. Gün embriosu transferin 7. Günkü değeri 43.2 bugün 9. Gunz tekrar bakacam en az kaç olması gerekir

Sol kasıgımda bende hıssedıorum canım
@Pontik123 Öncelikle geçmiş olsun. Bizlerin yaşadığı bu süreç zaten zor. Senin üstüne yaşadıkların çok çok zor. Rabbim borçları ödeme kolaylığı versin. İnşallah bir sonraki denemende son derece sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Kendine dikkat et.
Canım test yaptırdım 14 gun 201.87 cıktı.

X