2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Ay ciddimisin ben gece acil gibi gittigim icin cok ilgilenmediler..Doktor sadece kutlarim hamilesin dedi ama 3-4 gün sonra gel bu deger en az 3 e katlanmalı dedi sadece..

Maşallah inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini veya bebeklerini. Hasretin biter. :)

Merhaba benim 5+5 te kanamam oldu okuldaydım sınıfta zil çaldı çıkacakken bacaklarımdan aşağı inen bir sıcaklık hissettim hemen lavaboya koştum kanamam vardı ve çok fazla batmıştım hemen hastaneye gittik keseler duruyor dedi doktor iğne yapıldı eve geldim gece boyunca yoğun kanama ve parçalar düştü dün tekrar gittim ben düştü diye düşündüm çok şükür iki kese de aynı yerde duruyor dedi doktorun dua edin. Kanamam azaldı çok şükür inşallah allahım hayırlı ve sağlıklı kılıp bize nasip eder bebeklerimizi.

Aynen benimde 5+5 gibi oldu beklemek ve sabretmekten başka çare yok, inşallah sıkı tutunur sağlıkla gelirler bebeklerimiz allah nasip eder, nedenini söylediler mi yarında oğlumun sınavı var 3 saatlik bir mesafede araçla yatarak gitsem nasıl olur çok kararsız kaldım,

Slm en baştan beri bu topigi takip ediyordum ama üye değildim bugün oldum 5+5 haftalıkim sız kesenizi kacinci hafta gördünüz ilk gördüğünüzde kaç milimdi

Nedenini söylemediler iki gün üst üste gittim çok şükür büyümüşler o çok iyi dedi doktorum bence gitmeyin etkiliyor

Kızlar 12.gun degerım 73.10 14.gun degerım 201.87 ve 17 gun degerım 944.57 ıyımı doktor bana ıkınvıden sora gerek tok dedı ama ıvım rahat edmedı bende tekrar yaptım

Ikı embrıyo konuldu benım suan degerden anlasılmıo ama 5 haftadayım 1 hafta sonra ulturosana gıdıcem ınsallah bı aksılık olmazsa

Insallah canım ıAllah ısteyen herkese nasıp etsın annelık gercekten farklıymıs en basından baslıo korkular..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…