2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canim hic korkma
Sakin ol
Benim 5+2 de kahverengi buyuk pihtilar geldi. Doktora gittik iyi durum ama dinlen dedi. 5+4 de cok kanamam oldu. Kirmizi renkte. doktora tekrar gittim. Hersey yolunda dinlen dedi. Tabi ben dayanamdim ertesi gun tekrar doktora gittim ve kalp atislarini duyduk.
Sakin ol canim eger Allah kismet ettiyse o bebek gelecektir.
Rabbime şükürler olsun sesini duyamadık ama şuan kese ve embriyom var, kalp atımıda yeni başlayacakmış bu kanama nereden geldi ki , üzüldüm heyecanlandım ama bekliyorum olcaksa oluyor diyorum ama takip dr. Kesinlikle kımıldama dedi 3 gün sadece wc için kalkacaksın. Kalkmak yok fakat kanamam devam ediyor, kahverengi kanamam var, kızlar allah hepimize kuvvet versin

Rabbime şükürler olsun sesini duyamadık ama şuan kese ve embriyom var, kalp atımıda yeni başlayacakmış bu kanama nereden geldi ki , üzüldüm heyecanlandım ama bekliyorum olcaksa oluyor diyorum ama takip dr. Kesinlikle kımıldama dedi 3 gün sadece wc için kalkacaksın. Kalkmak yok fakat kanamam devam ediyor, kahverengi kanamam var, kızlar allah hepimize kuvvet versin
Kahverengi akinti ya da kucuk pihtilar da sorun yok dedi bana doktor.
5 veya 6 haftada rahim genislemeye caliyormus ya da vucud regli olmak istiyomus...gibi bir suru sebep olabilirmis.
Kalbimizi temiz tutup dizi seyredicez bol bol :)

Kahverengi akinti ya da kucuk pihtilar da sorun yok dedi bana doktor.
5 veya 6 haftada rahim genislemeye caliyormus ya da vucud regli olmak istiyomus...gibi bir suru sebep olabilirmis.
Kalbimizi temiz tutup dizi seyredicez bol bol :)
Yani şöyle bordom koyu kırmızı ama yapacak bişey yok en fazla dinlenyorum, progestan tblet verdi ilk baştan iki adet içtim neden oldu ya çok şaşırdım benim ilk gebeliğimde ivf ydi ama bu kadar böyle birşey görmemiştim, hayırlısı allah özürsüz kusursuz hayırlı evlat nasip etsin, bahtı güzel ömrü uzun olsun, sizler nasılsınız kanamalı bekleyen var mı benim gibi kızlar

Yani şöyle bordom koyu kırmızı ama yapacak bişey yok en fazla dinlenyorum, progestan tblet verdi ilk baştan iki adet içtim neden oldu ya çok şaşırdım benim ilk gebeliğimde ivf ydi ama bu kadar böyle birşey görmemiştim, hayırlısı allah özürsüz kusursuz hayırlı evlat nasip etsin, bahtı güzel ömrü uzun olsun, sizler nasılsınız kanamalı bekleyen var mı benim gibi kızlar
Ben ismini hatirlamiyorum ama burada bir arkadas iki kere regli gibi kanama gecirmis ama sonu mutlu bitmis. Sende sikma canini yarin kahve rengine doner insallah

Kızlar bende 26.Aralıkta transfer (Blasto) oldum .08.Ocakta kan testine gidecektim ama bundan 3 gün önce evde test yaptım positif cıkınca hemen hastaneyede gittim ve yine positif hcg 240 geldi...mutluluktan bütün gün ağladım 2 gün sonra tekrar gideceğim teste inşAllah
Hadi inşallah devamı gelsin canım.Hoşgeldin aramıza : )

Hoşbulduk inşAllah canım yaa 18 senelik hasretimiz biter inşAllah...Rabbim isteyen herkese nasip etsin
18 sene mi.. Gozlerim doldu canim.. Bende 3 yildir cabaliyordum.Allahım sen ne büyüksün İnşallah kucağımiza almayı nasip etsin Rabbim bebeklerimizi cümlemizin. .
Kaçıncı denemeniz bu arada ? Benim 3.denememde tuttu.

Evet canım 18 sene oldu evleneli toplam 6 defa ikisi aşılamaydı. 2 seferde yarıda bölmüştük iğneler yanıt vermediği icin ..
Peki sen şuan hangi aşamadasın

Evet canım 18 sene oldu evleneli toplam 6 defa ikisi aşılamaydı. 2 seferde yarıda bölmüştük iğneler yanıt vermediği icin ..
Anladım canım.
Bende ayın 16sinda bebeğimin kesesini görmeye gidicem inşallah sağlıkla ilerler gebeligimiz..

Ay ne güzel bir mutluluk hayırla sağlıkla kucağınıza alın inşallah değerinin ikiz gibi sanki Dr ne dedi

X