2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
nerde canım aziz bebe?
çok tatlı dimi alıp alıp seviyorum öpüyorum sanki içindeymiş gibi Allahım o günleride göstersin hepimize

nerde canım aziz bebe?
çok tatlı dimi alıp alıp seviyorum öpüyorum sanki içindeymiş gibi Allahım o günleride göstersin hepimize
Alışveriş merkezlerinde var genelde mağazaları canım ama istanbuldayz biz :) ayy canım ya biz eşya hiiç bşy almadık alsam kesin her gün bakıp bakıp severdim kesin :) inşallah o cicilerin içindeyken de sevdiğimiz günler gelecek bebişlerimizi♥

bende istanbuldayım bakarım o zamn avm lere teşekkürler cnm

kızlar english home %50 indirimi kaçırmıştım ben, online mağazada tekrar yarı yarıya indirim başlamış, hatta bir sürü şey tükenmiş bile, buna bir sebep te ben olabilirim Battaniyeleri ve nevsesimleri daha fazla almak istiyordum ama bulduğumu aldım, pamuklu olmalı ve çok renkli baskılı olmaması favorim, ihtiyacı olanlar baksın

Ters olmus ama idare edin artik annisler.sizi biraz zorliycaz telefonlari ters tutmak icin.hehehhe nazar boncugumuz olsun o da.

Küçük şeyler cok tatli oluyor yaa. Erkekler icin de oyle. Bakip bakip sevelim karnimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…