2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
ayyy benimde bişeyler alasım geliyor hevesleniyorum burda gördükçe. doktor kıza benziyor dedi 10 gün sonra kesinleşince bende başlarım artık ciciler almaya

besık yerıne uzayan karyolalardan al hem besık hem bebek karyolası hemde buyuyunce normal yatak oluyor okul cagına kadar ıdare eder hıc yoktan...
aynısımı bilmiyorum ama görmüştüm internette. beşik, sonra ilerde korkuluk kısmı çıkıp çocuk yatağı haline dönüşüyor. öylesi mantıklı gelmişti ileriye dönük diye. araştırmak lazımm :)

Kızlar biz kızıma daha hamileyken oda aldık, yatağı da uzayan yani korkulukları çıkarınca alt kısmını da tek kişilik yatak olanlardandı, ama Naz 4 yaşına gelince asla o yatakta rahat edemedi onun boyutlarına dikkat edin 70-80 cm bişey yapıolar genişliğini ve çocuk sürekli yandaki tahtaya çarpıyo uykusunda, neyse sonra 120 cm'lik yatak aldık şimdi hastayken falan ikimiz bile yatıyoruz, yani büyüyen karyola çok mantıklı diil, en güzeli rahat kaliteli bir park yatak sonra da tek kişilik yataklı oda takımı

2 l testin sonucu çıkmış eşimde evdeydi abar tdopar geliyo oda .. dua edin emi yav...

Merhabalar bebisleriniz hayirli olsun tesadufen gördüm konunuzu
18 mayis 2015 dogumlu tam 5 aylik ogluşu olan bir anneyim netten cok alisveris yaparim almadigim sey kalmamistir bugune kadar :)) butikbebeden 1 battaniye almistim teslimat cok geciktigi icin iptal etmistim tulumlar badiler cok pahali orda disarida ayni urunleri cok uyguna bulabilirsiniz
444emarket diye bi site kesfettim hamileligimde f&f marka urunler aldim ordan oneririm cok kaliteli kipalarda da satiliyormus pamuklu yumusacik ve çok şık
Besik ve yatagimizida bebekgiller adli siteden aldik hem uygun hem guvenilir
Ayrica civilim.com da cok hesapli ve kaliteli,
Istanbulda ikamet edenlerde kesinlikle havuzlu hana gitsinler bol cesit nakitte %10 indirim yapiliyor biz cogunu ordan aldik
Bebekhattı.com'a da bakin ben sonradan kesfettim eminonunde bir yer cesit bol,erkek bebisi olacaklar giysiyi bol alsin ilk zamanlar bezi acinca surpriz çisler cok oluyo soracaklariniz olursa seve seve yardimci olurun

Çook teşekkürler tecrübelerini paylaştığın için. Ben kendi adıma söyliyim hepsine bakıcam inş :) minik oğluşuna uzun uzun güzel hayırlı ömürler dilerim :)

Hayırlı olsun canım evt bende baktım hatta aynı şeylere bakmışız ama almadım bebek odası almayı düşünüyorum renkler uysun diye bekletiyorum
Battaniyeleri kaçırmayın, Bebek arabasının üstüne mutlaka bi tane konuluyo, ilk Zamanlar bebeği battaniyeye sarıp taşıyorsun zaten, diğerleri şimdilik erken, inşallah kullanmak nasip olur güzel günlerde

Battaniyeleri kaçırmayın, Bebek arabasının üstüne mutlaka bi tane konuluyo, ilk Zamanlar bebeği battaniyeye sarıp taşıyorsun zaten, diğerleri şimdilik erken, inşallah kullanmak nasip olur güzel günlerde
ben okuyunca bakayım dedim hepsi tükenmiş :) herkes takip ediyor bunları demek ki bir tane bile battaniye kalmamıştı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…