2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
kızlar ben bu bebeğe aşık oldum. öpüp duruyorum. mavi şapka ve pantalonu vardı, beyaz kumaşla kapattım. cinsiyeti belli olmadığı için. papyon erkeğe, beyaz örtüsü ve tipi kıza benziyor. evlilik yıldönümümüzü (2.yıl) bu bebişle kutladık haftasonu :) eşim kız istiyor,benim için farketmez Eki Görüntüle 1654604 Eki Görüntüle 1654604
CANIMMMMM haftasonu yıldönümümz ve ben hala kara kara düşünüyorum, ne hediye alıcam diye fikrine bayıldım, ortak olabilrmym :KK37:

CANIMMMMM haftasonu yıldönümümz ve ben hala kara kara düşünüyorum, ne hediye alıcam diye fikrine bayıldım, ortak olabilrmym :KK37:

ben hediye almadım valla. şuan kendimi odun gibi hissettim. zaten eşim bana -kazul- der :) pasta ve bebiş aldı eşim evde kutladık. dışarıda da kutlamadık yani. fikrime ortak olabilirsin tabiki.

ben hediye almadım valla. şuan kendimi odun gibi hissettim. zaten eşim bana -kazul- der :) pasta ve bebiş aldı eşim evde kutladık. dışarıda da kutlamadık yani. fikrime ortak olabilirsin tabiki.
bende her çeşit hediye aldığım için kararsız kaldım ama bu bebişe bayıldım, bence daha anlamlı bir hediye olamaz çok teşekkrler :KK19:

bende her çeşit hediye aldığım için kararsız kaldım ama bu bebişe bayıldım, bence daha anlamlı bir hediye olamaz çok teşekkrler :KK19:
rica ederim daha önceden bilseydim bu bebekten alıp gönderirdim de sana ama artık yetişmeyebilir

rica ederim daha önceden bilseydim bu bebekten alıp gönderirdim de sana ama artık yetişmeyebilir
kız benimde 27 ekimde. eşim geçen sene sormadı bile.2. yılımız
bu sene kaç gün önce sordu. ne istersiniz diye..
oy dedim kocam beni düşünmüyo sıpasını düşünüyo dedim
oda hayatın acı gerçeği dedi.

kız benimde 27 ekimde. eşim geçen sene sormadı bile.2. yılımız
bu sene kaç gün önce sordu. ne istersiniz diye..
oy dedim kocam beni düşünmüyo sıpasını düşünüyo dedim
oda hayatın acı gerçeği dedi.
betülcüm bizimde ilk yılımız bakalım babamız ne yapacak :KK51: garibim türetemiyor genelde kuyumcu alışverişi yapıyor ufakda olsa, ama canı sağolsun büyük sürprizler beklemiyorum zaten :KK74:

betülcüm bizimde ilk yılımız bakalım babamız ne yapacak :KK51: garibim türetemiyor genelde kuyumcu alışverişi yapıyor ufakda olsa, ama canı sağolsun büyük sürprizler beklemiyorum zaten :KK74:
altın geçen sene aldı. sonra korkuma sattırdım. neden kolumu keserler diye
bu senede ne isterim bilmiyom bebğimle gircez ikinci senemize

düşük risk cıktı
herşeyim temiz inş
çok sevindimmm. Gözün aydın. Bende bugün gittim gledim. benimde düşük risk çıktı sıkıntı yok inşallah. Ama başka sıkıntım var. öbür 2016 nisan anneleri başlığındada yazdım başka yaşayan var mı diye.
Miyom çıktı 3,5 cm. tam bebişin kafasının orda duruyo kocaman :KK43: çok üzüntülüyüm. ilk dafa 4. ayın içine girdim böyle üzüntü yaşamamıştım korkmamıştım.

Kendimi tutamıyorum ya ne görsem alıyorum ama çok tatlı bebiş şeyleri kızımda 7 sene önce bu kadar çeşit yoktu , mavi ne görsem alasım geliyo, bu nevresim takımı %50 de 28 e geldi hepsi image.jpeg

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    195,4 KB · Görüntüleme: 242
çok sevindimmm. Gözün aydın. Bende bugün gittim gledim. benimde düşük risk çıktı sıkıntı yok inşallah. Ama başka sıkıntım var. öbür 2016 nisan anneleri başlığındada yazdım başka yaşayan var mı diye.
Miyom çıktı 3,5 cm. tam bebişin kafasının orda duruyo kocaman :KK43: çok üzüntülüyüm. ilk dafa 4. ayın içine girdim böyle üzüntü yaşamamıştım korkmamıştım.
Cnm hiç kafaya takma Allah'a dua et bol bol, dünyadaki en güvenli yer anne rahmiymiş, Allah Nasıl dilerse öyle olur, strese sokma kendini, bende de miyim gibi bişey vardı çok küçük de değildi normal doğum yaptım kayboldu, bazen vücutta hamilelik sırasında bile oluşurmuş

X