2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
Merhaba kızlar bende sabırsız anne Ada'yı ne görsem almak istiyorum kendimi zor tutuyorum cinsiyetimiz erkek dedi doktor ayın 12 sinde kesinleşecek inş ama ben Dayanamayıp bi kaç birşey aldım. English home indirimini kaçırmadık . Bebek arabasını da jokerden aldık otokoltuğu hediye kampanyası var daha teslim almadık otokoltuğunun rengi kalmamış bile birlikte teslim alalım diye bekliyoruz içinde yavrumu düşünüp hayaller kuruyorum hepimiz sağlıkla vaktinde doğururuz inş ...

Eklentiler

• image.jpg
    141 KB · Görüntüleme: 382
  • image.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 341
çok güzelleer :) iyi sağlıklı günlerde kullansın oğluşun inş. bebek arabası markası ne canım fiyatı nedir?

Hepsi çok gzel cnm güle güle kullansın maşallah arabayı fln erken almışsın :) bnde ne olur olmaz braz bekledim araba için haftya alıcm artık jokere gdicm bnde hngi marka bu stokke markasına bnzio bide kaça aldın

Buda benim paşamın kıyafetlerinin bi kısmı:)

Eklentiler

• image.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 298
  • image.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 285
  • image.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 284
  • image.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 281
  • image.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 300
Canım şeker için süsleri nerden bakacaksın. Fikir çok ii geldi bana da cesaret edebilirsem yaparım belki

Canım şeker için süsleri nerden bakacaksın. Fikir çok ii geldi bana da cesaret edebilirsem yaparım belki
:) canım şu an için şekerleri alıp süslerim dedim ama bu mefruşat kurslarındaki hanımların gidip alışveriş yaptıkları yerler varya oralarda çok ilginç şeyler var bi gidip bakmak lazım yine tabi evde oturuyorum boş boş hem oylanacak birşey olur

Kızlar ya şuna bakar mısınız çok tatlı, Eminönü den almışlar, havuzlu hanın oralardan sanırım aziz bebe falan varmış oralardan , en kısa zamanda alıcam inşallah bitmez:)

Eklentiler

• image.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 341
Kızlar ya şuna bakar mısınız çok tatlı, Eminönü den almışlar, havuzlu hanın oralardan sanırım aziz bebe falan varmış oralardan , en kısa zamanda alıcam inşallah bitmez:)
Cnm bnlar nette sitelere hep geliyo ben çk gördüm çk güzeller ama erkek için çok süslü diye düşündüm almadım:)

Cnm bnlar nette sitelere hep geliyo ben çk gördüm çk güzeller ama erkek için çok süslü diye düşündüm almadım:)
Bi tanecik alıcam ben ya hatta aklıma hastane odasını da hep taç şeklinde süslemek geldi, kapı süslü böyle üstünde taç olsun ayna taşlı:) napalım oğlumuz için çok süslü ama anneler için hepsi:))

Anladim cnm kolaylıklar diliyorum sana. Ben ankaradayım süslemeler için bir araştırayım belki bulurum o zaman resim atarım paylaşırım inş

Yeni cicilerimizzzzz. Benim fotograflar ters gorunuyor.

Eklentiler

• 20151120_150429.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 310
  • 20151120_150344.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 289
  • 20151120_150355.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 300
  • 20151120_150455~2.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 290
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…