2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
bu internet sitesinde euro ile satış var başka enrden alabilirim
Evet canim orada tl olarak yok.zaten sitede ingilizce:KK45: Ben markafoniden buldum tl olarak.ama orada da ilk kez markafonide yaziyordu.hemen atladim.ya bunun gibi siteleri arada takip et. Ya da bircok markayi barindiran bebek magazalarinda var. Eger ben karsilasirsam haber veririm.

Evet canim orada tl olarak yok.zaten sitede ingilizce:KK45: Ben markafoniden buldum tl olarak.ama orada da ilk kez markafonide yaziyordu.hemen atladim.ya bunun gibi siteleri arada takip et. Ya da bircok markayi barindiran bebek magazalarinda var. Eger ben karsilasirsam haber veririm.
n11.com da varmış bakıyorum şimdi çok güzeller sağolasın canım

Anne baba koyu Beşiktaşlı olunca :KK48:

Bugün gelen kargom :) Bir an önce nisan gelse ya :KK200::anneadayı:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 218
Mothercare den önlüklerimiz. Gayet kaliteli buldum arkadaslar simdilik.kullaninca görücez. Toplam 140 lira idi ben indirimve kampanyalardan faydalanarak 45 tl ye aldim.

Eklentiler

• 20151028_124159.jpg
    20151028_124159.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 283
Kizlar ebebekte 250 tl ye 50 tl indirim var. Yarin gidip aventin pompasini alacagiz insallah. Sizde ihtiyaclariniza gidip bakin kampanya varken

Kizlar ebebekte 250 tl ye 50 tl indirim var. Yarin gidip aventin pompasini alacagiz insallah. Sizde ihtiyaclariniza gidip bakin kampanya varken
Pompa derken.sütsağmak için mi canım.henuz o kisimlarda arastirma yapamadim çunku. Ya bir de benim gögüs uçlarim yok ya.hic cikacagi da yok sanki.nasil emcek bu cocuk.

Ayy yesinler senin kızının cicilerini bende ogluma aldım tulum yaz içinde kısa tulumunu aldım badılerınıde alırım bulamadım ama küçüklerini önüme çıkınca hemen alıcam çok yakısıyo bebeklere bu takımlar hele kızın cok guzel olur yazın dısarı cıkarttıgında sadece kırmızı badi ve sapkasıyla tam yemelik olur annesi

Ayy yesinler senin kızının cicilerini bende ogluma aldım tulum yaz içinde kısa tulumunu aldım badılerınıde alırım bulamadım ama küçüklerini önüme çıkınca hemen alıcam çok yakısıyo bebeklere bu takımlar hele kızın cok guzel olur yazın dısarı cıkarttıgında sadece kırmızı badi ve sapkasıyla tam yemelik olur annesi
Hayali bile güzel di mi :KK48: insallah gerceklesir.hepimizinkiler saglikla gelir yarabbim.:KK69:

X