2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
Canım çok güzel olmuşlar sen süsledin dimi nasıl yaptın peki çok şekerler yaa :)
Evet canım bir adet silikon tabancası ile herşey hellediliyor :) ben birde saç bantlarından alıp onları süslemeyi düşünüyorum taçlar şimdi büyük gelir ama bantlar da çok tatlı oluyor :)

Pompa derken.sütsağmak için mi canım.henuz o kisimlarda arastirma yapamadim çunku. Ya bir de benim gögüs uçlarim yok ya.hic cikacagi da yok sanki.nasil emcek bu cocuk.

evet bu en onemsedigim konu cunku bebege en yararli sey anne sutu ve sagdikca artiyormus sutun. Birde sagmak gogus ucunu alistiracaktir korkma simdiden. Gogus ucu cikaran aparatlards var artik aklin kalmasin strese sokma kendini.

Teşekkür ederim canım aynı takımın terlik ve tacını kendime de yaptım oda var :)

ellerine saglik guzel gunlerde kullanin bebisle. Bende kendim yapmak istiyorum sade terlik ve tac uzerine. Insallah zaman bulursam ilk isim bu:)

Evet canım bir adet silikon tabancası ile herşey hellediliyor :) ben birde saç bantlarından alıp onları süslemeyi düşünüyorum taçlar şimdi büyük gelir ama bantlar da çok tatlı oluyor :)
Hm anladm canım evet yaa bebişlerde çok tatlı durur hem düşmez rahat olur ayy çok heyecanlı işler bunlar yaa yarın öğrenirsem bende başlcm hazırlıklara

Hm anladm canım evet yaa bebişlerde çok tatlı durur hem düşmez rahat olur ayy çok heyecanlı işler bunlar yaa yarın öğrenirsem bende başlcm hazırlıklara
başla başla canım çok zevkli ya silikon tabancası da alırsan tavsiyem ince değilde kalın olanını al :)

Nerde bulurum acaba onu çok zevkli olur hem süslemeler fln :)
bir milyoncular varya orda bile görmüştüm yapı marketlerde vardır bu musluk hortum falan satan yerler varya ne deniyor hatırlayamadım ama :) oralarda da var.oda süslerkende çok işe yarar yapıştırma işlemlerinde ben bebek şekerlerini de kendim süslemeyi düşünüyorum ordada yardımcı olur diye düşünüyorum :)

Tmam canım anladım bulurum mutlaka bnde teşekkür ederiz verdiğin bilgiler için

Arabayı kaça aldın cnm 4 civarı olması lazım bu marka dimi bende düşünüyorum mağazanmı aldın nettenmi güle güle kullansın herşeini hayırlıs olsun

Arabayı kaça aldın cnm 4 civarı olması lazım bu marka dimi bende düşünüyorum mağazanmı aldın nettenmi güle güle kullansın herşeini hayırlıs olsun
Amin canım evet 3300 e aldım ben nisab ayında diger bebegım için almıstım bu bebegıme nasıp olucak inş mothercare de baktım ben gecen gün 3700 dü ama iç takımıylamı sadece arabasımı o fiyat içeri girip sormadım canım 320 de iç takımına vermıstık bız ozman dahada pahalı olabılır sımdı tam hatırlamıyorum sana 4 ü bulur gibi ama jokerde ne kadar bılmıyorum bız bakırköy gallery jokerden aldık git bak ordaki magazasına hem canlı görüp dene hem personeller cok ilgili cok iyi bilgi veriyorlar hemde cok büyük magaza istedıgın herseye bakabılırsın canım ben bütün alısverisimi ordan yaptım

Bunun4 aylıkken fln giyer dedi daha yürümeden yani babası heveslendi aldık bizde:) sağolasın cnm amin

Kızlar biz de 20.haftayı bekleyeceğiz dedik ama kampanyaları görünce saldırdık resmen alışverişe

Küveti, filesi, maşrapa ve kovası, duş süngeri, biberonu, termometresi alındı bizim minikcanın. Kıyafetler de cabası. Bir hastane çıkışı alırım onun harici 0-3 ve yenidoğan kıyafet almayacağım, çünkü anneanne ve babaanne coşmuş, biz de aldık, giyemeyecek devam edersek :)

English Home ganimetlerimiz de geldi, uyku tulumu, battaniyeleri, nevsesim seti, pek tatlı kuşları :)

Eklentiler

• IMG_20151102_133802 (1).jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 276
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…