2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim benimde hazirandaki olan gebeliğim de test senin gibi çıkmıştı kanda 52 fln di. Sende git ver kan çıkar 2 saate öğrenirsin

Merhaba nisan çiçekleri benim Bat geceli 3.gündeyim. Test yapiyorum negatif. Oğlum 6 aylık saat başı emziriyorum. İlk defa geçen ay adet oldum. Yani kafamde deli sorular :-( =-O :-[ :-\ :'( :-!

Merhaba nisan çiçekleri benim Bat geceli 3.gündeyim. Test yapiyorum negatif. Oğlum 6 aylık saat başı emziriyorum. İlk defa geçen ay adet oldum. Yani kafamde deli sorular :-( =-O :-[ :-\ :'( :-!
Canım doğumdan sonraki adet düzensizlikleri çok normal. Testte negatif cıktıysa adetin gecikmiştir sıkıntı yapma artık kendine. Ben 6 ay adet olmadım sonrada hep düzensizdi bende her gecikmede korkuyodum sen gibi. bir kaç ay sonra düzn girer

TE="nisanannesiece, post: 42130043, member: 696769"]Allahim insAllah oyledir . eger oyleyse kesden belli olur mu simdi[/QUOTE]
Eger çift keseye çift yumurtaysa belli olur tek yumurta ikizi ise ilerleyen zamanda kerede iki bebek olarakta görebilir bnm bebeklerin birini gördüler digerini sonra görmüşlerdi canm hadi bakalım haberini bekliyoruz

Güzel nisan anneleri keseler görülmeye kalp atısları yavas yavas duyulmaya baslamıs cok sükür biZim de cuma gunu randevumuz inş kesemiZi görürüZ siz doktora keseyı görünce yolk sac ı goruyormusunuz olusmus mu dıye sordunuz mu hıc?

Sen neden kurtaj olucaksin ki daha erken bebek 7haftalikken de duyulur kalp atisi doktor ne dediki
CAnim elini karnina koy el vekil (vekil olan Allah herseye kadirdir) yarina kadar bide ya mübdi (can veren yoktan var eden) cek yarina kadar yuce yaradana birak hakkinda hayirlisini Allah sana nasip eder insallah

kartalda avicenna umut hastanesine gidicem bende. 2 çocugumda orda dünyaya geldi çok memnunum. yakın sizede deneyebilirsin aksi birşey duymadıysan.

Benimde randevum cuma gunu insallah hayirli sonuclarla doneriz canim :) bende kalp atisini duymak icin gidicem Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…