2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kartalda avicenna umut hastanesine gidicem bende. 2 çocugumda orda dünyaya geldi çok memnunum. yakın sizede deneyebilirsin aksi birşey duymadıysan.

Hiçbir fikrim yok hastane hakkında :) ama siz memnununuz tavsiye ettiğiniz bir doktor var mı o hastanede ? Bir daha ki rAndevuyu oraya alayım

Ben de umut hastanesine gidiyorum. Fatih bey doktorum.Ilk dogumumu da orada yapmistim gayet memnun ayrildim.

kartalda avicenna umut hastanesine gidicem bende. 2 çocugumda orda dünyaya geldi çok memnunum. yakın sizede deneyebilirsin aksi birşey duymadıysan.
Doktorun kimdi?

canım ben sordum dr güldü intermetten çok okuma dedi.önce kese sonra bebek ve sonra kalp atışı dedi sanırım henüz onu görmedi hepsi gelecek sırayla sabırlı ol dedi

Hiçbir fikrim yok hastane hakkında :) ama siz memnununuz tavsiye ettiğiniz bir doktor var mı o hastanede ? Bir daha ki rAndevuyu oraya alayım

Ben de umut hastanesine gidiyorum. Fatih bey doktorum.Ilk dogumumu da orada yapmistim gayet memnun ayrildim.

Doktorun kimdi?
benim doktorum ümmü gülsüm hanımdı ama gitti gebze medical parkta şuan çok memnundum ben. şimdi ise ilk önce şeyma araza gitmeyi düşünmüştüm ama eşi almıyomuş yanında bide odadan ben çıkmadan başka hastalar alıyomuş oyuzden nilüfer durmuş imamoğluna gitcem yarın. netten araştırdım biraz çok iyi yorumlar var hakkında. kardeşim fatih beye gidiyor oda iyi bir doktor kardeşim memnun.

canım olur belki mucize belli mi olur inan çok üzüldüm durumuna sen sağlıklı olda doğacak bebeklerimiz sağlıklı olsunda önemli olan o üzülüyruz ama geçiyor bir çoğumuz yaşadık bu durumu

canım ben sordum dr güldü intermetten çok okuma dedi.önce kese sonra bebek ve sonra kalp atışı dedi sanırım henüz onu görmedi hepsi gelecek sırayla sabırlı ol dedi
Bende biliyorum canım sırayla olustugınu zaten yolk sac bebekten önce olusuyo bebegın beslendıgı yer yanı görebikme ihtmalı var gibime gelıyo bende sorucam bakalım benımkı doktor ne dıcek canım

kızlar çin takvimi otomatik hesaplama yaptım sonuç bu

Çin Takvimine Göre Otomatik Bebek Cinsiyeti Hesaplama İşlemi

Gerçek Yaşınız 29.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Temmuz
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 17-07-2015
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 30.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Erkek
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 08-04-2016

sizde yapmak isterseniz

http://www.cintakvimi.org/otomatik-bebek-cinsiyeti-hesaplama.php

sonuçlarını paylaşmayı unutmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…