2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yarin 15:00 ilk muayenem çok heyecanliyim
Bugün dayanamadim yeniden hcg yaptirdim 10300cikmis ortalama 6500civari olamasi gerekiyordu 2kat artisa gore. İnsAllah bir sorun yoktur hayirlisiyla insAllah müjdeyle gelirim doktordan.
Yeni hamileler hosgeldiniz :)
Rabbim hamileligimizde insAllah problem sikinti gostermesin. Bizleri yavrularimizi saglikla imtahan eylemesin. Gonlumuzdekileri hayirla bizlere nasip eylesin
Amin Amin Amin

Canim Günaydın bebeğin ikiz olabilir bnm de ilk Bebeklerim ikizdi ve değerlerim aynı böyleydi allahım hayirlisini versin inşallah

günaydın
birazdan dr gideceğim 8:30 da randevum
rabbim hayırlı haberler almayı nasip eder inş.
çok karışığım, duygular karman çorman... heyecan, endişe, merak.....
beni en iyi siz anlarsınız dua edin
Benimde saat 3 de randevum.. çok heycanliyiz ilk gebeliğim inşallah hepimiz güzel şeyler duyarız. Kalp atışı için mi gidiceksin sen?

Güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

Günaydın kızlar güzel haberlerinizi bekliyorum.Benim randevum yarın.Kürtaj olup olmayacağı yarin belli olur.Umarim bir mucize olur da bebeğimin kalp atışını duyarım.Umarim kürtaja gerek kalmaz çok stresliyim.Kalp atışı duyulmasa bile bebek şeklini görmemiz yeterli hiç sanmıyorum ama bir ümit

Sen neden kurtaj olucaksin ki daha erken bebek 7haftalikken de duyulur kalp atisi doktor ne dediki

Benimde saat 3 de randevum.. çok heycanliyiz ilk gebeliğim inşallah hepimiz güzel şeyler duyarız. Kalp atışı için mi gidiceksin sen?
keseyi cuma cok kucuk zorla gormustu baska dr
cok sukur bugun karnimdan guzel guzel gorundu:)
kalp atisi icin haftaya cagirdi ins hepimizguzel haberler aliriz ve almaya devam ederiz.
icim baya rahatladi bide kalp atisini duysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…