2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar 5+4 teyim. Dr bugun icin gelin demisti. Alttan ultrasonla bakti. Kese buyumus ama kalp atisini duyamadik. Erken oldugu icin mi duyamadik. Icim kotu oldu. Birsey yoktur demi. Cmrtsi tekrar gelin dedi doktor.
Canım kalp atışı için 7-8 haftalık olması gerekmio mu? Senin için daha erken meraklanma endişe etme canımm

Kizlar 5+4 teyim. Dr bugun icin gelin demisti. Alttan ultrasonla bakti. Kese buyumus ama kalp atisini duyamadik. Erken oldugu icin mi duyamadik. Icim kotu oldu. Birsey yoktur demi. Cmrtsi tekrar gelin dedi doktor.
Bnde seninle aynıym dün alttan keseyi gördük haftaya pazartesi Dee kalp atışı için çağırdı. Sorun yok yani panik yapıp korkma sakin ollll :)

bol bol nazar duası oku üfle bebeğine bide kendine tekrar geçmiş olsun

Canım çok mutlu oldum darısı Başımıza keseden ne kadar sonra kalp atışını duydunuz Betana baktırmışmıydın keseden sonra Dr bana artık baktırma dedi öyle bekliyorum bende
Kese göründükten 6 gün sonra geçtiğimiz cuma beta hcg yaptırdım 12600 dü. 6+1 çıktı bugün ultrasona göre.

Sen kkaç haftalik hamilessin bn sşimdi 6+1im cuma ddoktora ggidecem kalp atışıiçin insallinşallahbende dduyarım bbebeğimin kalp atisini
Bugün ölçümde 6+1 gözüküyor dedi canım.

Nasılsınız kızlar? Bebişleriniz nasıl? Ben cumartesi gittim doktora. Değerim 593tü acaba bu hafta mı gitsem haftaya mı gitsem doktora tekrar. Bide keseden kaç gün sonra kalp atışı duyuluyor bilginiz var mı?

Canım progestan iğne mi yoksa tablet mi kullanıyosun?
ıgneyı 5 gun kullandım canım sonra ılaca devam ettık...bugunde baska doktor gunde bır defa yeterlı dedı ılaca.lekelenme hala oluyor bende
Canim tatilde yuzdun mu, bende tatile cikicam sakincasi olmaz.herhalde
dayanamayıp 2 kere yuzdum canım cok durmadım suda ama.

Günaydın 2016 nisan annişleri bugün sabah kalktigimda cok kotu bir sanci vardi sizdede oluyormu ne yapmaliyim sizce dogal midir acaba
bende de oluyor hep bendekı bel agrısı ya

selam kızlar nasılsınız ?2 gundur ılac kullanmama ragmen lekelenmem hıc olmamıstı ta kı bugun markete gıdıpte o karpuzu kucagıma alana kadar saka gıbı dakıkasına ıslaklık hıssettım eve geldıgımde leke gelmıstı yıne.bel agrımda cokoluyor bu yuzden tedırgın olduk doktora gıttık alttan muayene ettı lekenın rengını gordu falan acık renk korkma dedı .ev ıslerınden elını cek bıraz dedı ama daha cok olumluydu yanı konusması .saglıksız bebekler duser kı boyle de ıslemesı gerekır surecın dedı.dusecek bebek yatarken bıle duser dusmeyecek bebek ıse tutunur herseye ragmen dedı.ama yınede tabı kendıne dıkkat etmelısın yormamalısın dedı cunku sen cekersın agrıyı yorulursun dedı.bebıs 4+6 gunluk cıktı .kesenın boyutu 11 mm .kalp atısını haftaya duymamız gerekır dedı.ama haftaya kendısı yokmus ben buyuk ıhtımalle baska doktora da gıderım .bızden boyle suan.Sanırım bu bel agrısı ve lekelenme yzuunden benım hep dınlenmem gerekecek gıbı

Ben 5+6 da keseyi görmek için gittim(6 Ağustos)
Kalp atışı için 20 Ağustos'ta gel dedi
Çok geç değil mi?
Bir de yatak değiştirmiştim iki gündür belim çok ağrıyor.Bugün de sol kasığım ağrıyor.
Ağrın oldu mu çok zor
Allah kolaylık versin hepimize

Merabalar bel agrisi bende de oluyo doktor normal dedi lekenme die kasttetiginiz ne renk kahverengi mi bende de akinti oluyo ama sari gibi anlayamadim bu arada kese gozukmedi daha cok kucukmus keseyi bhcg kacken gormustunuz

Kızlar selam!
Benim kahverengi lekelerim hala devam edıyor 4 gun oldu. Gecmedı sebebını tahmın eden ya da aynı sey basına gelen var mı acaba?? Bu arada bu ay ılk kez korunmasza basladık ve adet gunume 5 gun var ..

Senin dokuzunu sevsinler :)

Geçmiş olsn dikkat et benimde en çok korktuğum şey merdiven bide dusta kayıp dusmek Allah korusun hepimizi
Canım dikkat edin ama hiç korkmayın. 5 aylık olana kadar göbek tam belli olmadığı icin Allahın izniyle hiçbirşey olmaz. Kendimden biliyorum. 12 saate kadar baygin kalmışlığım var. Eşim gelip bulana kadar gozlerimi acamazdin. Birçok kemigim hasar gördü bayilmalardan ama yavrumu Rabbim korudu. Birkere kapının eşine gelmiş kasillarim 4 aylikken. Göbeğim mosmor oldu ama bebegimi Allah korudu. Ben kendime bile guvenemezdim. Allaha emanet ederdim. Sende ilk Allaha emanet et. Herşey gönlünüzce olsun kraliçe arılar

İnanir misin bende aynisini yasadim yasadiklarinin hatta su damacasi kaldirdim duvar sildim on gun maydanoz suyu ictim kaplicaya girdim ama maşAllah cok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…