2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canım g,t bence bekleme dr lar için sıradan olan bir şey bizim için hayatın anlamı gibi bir durum git hem için rahatlar güzel haberlerle gel bizimde içimiz rahtlasın

lekenin azlığına ya da çokluğuna bakmıyım dimi gidiyim yinede .

Gebeliğin ilk üç ayı içinde çoğu kadında lekelenme veya kanama görülür. İlk trimestirinde hafif kanama olan çoğu vakada, gebelik normal seyrini tamamlar. Kanamanın miktarı yada başka bulguların olup olmaması ile, durumunuzun ciddiyeti arasında kesin bir bağlantı yoktur. Ancak bunlar, daha fazla araştırma gerektirip gerektirmediği konusunda yol gösterici olacaklardır. Bu yüzden doktorunuza kanamanızı tarif etmeniz ve başka bulguların olup olmadığını belirtmeniz önemli olacaktır.
Doktorunuza ne zaman haber vermeniz gerekir?
Eğer gün içinde hafif bir lekelenmeniz oldu ve geçtiyse kontrole gittiğinizde bunu doktorunuza söyleyin. Lekelenme veya kanama bir günden daha uzun sürerse 24 saat içinde bunu doktorunuza söyleyin.

Bence stres yapma az bir lekelenme normaldir diyor için rahat edecekse tabi ki git doktora...

Gozum aydin tatlim
hayırlı sabahlar hanımlar

günaydın annecikler
Günaydin kızlar
Günaydın kızlar .
Az önce pembe renkte akıntım oldu gecesinde bi leke vs. yoktu. Sizce sebebi nedir ne yapmam gerekiyor.
Takip et ama dr.unu ara istersen genede
Günaydın anneler; merak edip çin takvimine bakan var mı?
Baktim erkek cikti ama inanmıyorum oglumdada kiz cikmisti

Sabah başladı ondan dolayı hemen gitmek istemiyorum 5.30 da işten çıkıyorum çıkışta giderim inşallah geçer o zamana kadar sabah gelen miktarla şuanki aynı bakalım .hayırlısı olsun.
Alttan muayene eder mi sizce bu durumu yaşayan var mı aranızda .

Merhaba kızlar, gün sayıyorum artık. Haftaya test yapacağım hayırlısı artık. İnşallah nisan ayını kaçırmam. Eşimle dargın olmasaydım çok daha umutlu olacaktım ama kısmet artık... Hamişler ne kadar çoğalmış. MaşAllah hepinize...

Sabah olduğu için hemen gitmiyim diyorum hem sık sık takipteyim zaten hastenede yakın iş çıkışında hemen giderim.
Dua edin lütfen.
Sıkıntı olmaz inşallah canım, moralini bozma hiç, ilaç yada iğne kullanan ve cok kanaması olan hamileler bile sıkıntısız doğum yapıyor, önemli olan moral ve psikoloji, Rabbim şifa versin, korusun bebeğini

canım bazısı alttan ediyor. miktarı görmek adına. bazısı da sözlü anlatımını yeterli buluyor

Bat ne zaman canım, canını sıkma eşler arasında oluyor sıkıntılar, unutulur çabucak :) belki de hamilesn ve cok duygusalsn belli mi olur :)

inşallah canım içimi rahatlattın çok teşekkür ederim rabbim hepimiz yardımcısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…