2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sağol canım. acile gidicem inşallah muayene etmez.

canım sen akşam git eğer istemezsen söyle ama gerekli görürse bakması mantıklı. ben de aynı şekilde iş çıkışı acile gitmiştim ve alttan bakmasını istemiyordum ama bakmıştı. o bakarken ben ağlamıştım ama kanama var kokar vb diye. doktor zaten 30 sn. baktı ve "bizim için önemli değil böyle şeyler, ağlama" dedi

inşallah bakmaz ama bakarsada bişey diyemem tabiki sağlığım ve bebeğim söz konusu

Bat ne zaman canım, canını sıkma eşler arasında oluyor sıkıntılar, unutulur çabucak :) belki de hamilesn ve cok duygusalsn belli mi olur :)
Bat: 22 Ağustos canım, elimde erken hamilelik testi var. Haftaya 4-5 gün kala yaparım testi. Dargınlık geçti, 1 günlük sorun. Ama işte yumurtlama gününe denk geldi diye şüpheleniyorum. 10.-12.-13.-15. günler ilişki oldu. Son iki aydır adetim 29 günde bir oluyor.

Slm Annişler bisey sorcam ya bi kaç kişi hiç belirtin yoksa kusma bulantı vs gibi kız olur diyolar ne kadar doğru acaba bilmiyorm

Canım merhaba, benim 4 yaşında bir kızım var. Ona hamileyken inan tek sorunum karnımın büyümesiydi Ne bulantı, ne aş erme, ne ağrı sızı hiç bir belirtim olmadı. Belki kişiyle alakalıdır.

Tmm o zaman benim kızım olucak hislerimde öylem

Slm Annişler bisey sorcam ya bi kaç kişi hiç belirtin yoksa kusma bulantı vs gibi kız olur diyolar ne kadar doğru acaba bilmiyorm
Canım ozman bu topıkte herkesın kızı olucak kımsede belırtı yok bende tam tersı bılıyorum kız bulantı yapar erkek yapmaz dıye ama ıkısıne de ınanmıyorum ben her hamılelık her bebek kendıne has herkesde aynı reaksıyon oluscak dıye bırsey yok bakalım bekleyıp görücez on hafta sonra net ögrenırız inş

Sadece duyduklarını söyledim o zaman bana kız anneleri denk geldi diyelim hiç birinin belirtisi olmamış başından beri.tabiki her bünye farklı ve sadece Allah bilir.

Ben reglime 4 gün kala öğrendim erken gebelik testinden

Bende 5 gün kala öğrendim canımm

Cevap için teşekkürler kızlar, haftaya salı testi yapıp sonucu yazacağım. O zamana kadar sabretmem için buralara uğramamam gerek. Sizleri görünce sabırsızlanıyor insan... Ben kendimi evime vereyim artık. İş zamanı, Allaha emanet olun güzel anneler...

Malesef 2 hamileligimdede kanamam oldu alttan bakildi kese yada kalp atisini duymak icin

Kızlar sizler kaç gün kala öğrendiniz hamileliğinizi? Elimde laboquıck in erken hamilelik testi var. Ne zaman yapayım bu testi?
Ben adet gunumde ogrendim belkide güzel haber verirsin esinle barisirsin
Bende var malesef kilo kaybi yasamistim kandada cikmis dr yiyemiyormusun birsey dedi bugunde tavan yapti bulantilar ama bulantısı olup kizi olan arkadaslarim var

Canım bence kişidn kişye değişiyor bu oğlu olup migdesi bulanmayanlarda olabilir ama benim çevremdede kız anneleri rahat genelde hamileliklerinde.ben Kızımda cok rahattım ne bulantı ne tiksinti hiç bi sorun yaşamadım ama oğlumda mahvolmuştum.şuan benimde hiç belirtim yok diyorum ya hamişliğimde yplunda gitmeyen bişiler var ( allah korusun ) yada kız :) cin takvimine baktım oda kız gösteriyor içimede kız doğuyor bakalım nasip.

Kişiden kişiye değişiyor tabiki ama genelde senin söylediğin gibi anlatıyorlar . kısmet tabiki

Belirtilereden bahsetmisiniz bnde son 4gundur hiçolmadigi kadar bbulantı ve basdonmesi var aayağa kalkamaz oldum baya da zayifladim dünde aaçık renk sulu gibi kahve leke geldi bbugünyok normal mi olan oldu mu aaranızda

Günaydın anneler; merak edip çin takvimine bakan var mı?
Ben baktım canım. Hem çin takvimine hem de rus takvimine. Bir de bir arkadaş farklı bir yöntem daha paylaşmıştı. Üçünde de kız çıktı :) Eşim de bu yöntemlere bakmadan önce içime doğuyor kızımız olacak demişti :) Rabbim hayırlısını versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…