2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Arkadaşlar moralim çok bozuldu. İdrar testi çok net pozitif çıkmıştı.sata göre tam 4 haftalıkdım fakat gece çok sancılandım.sabah leke gördüm. Lekeler arttı ve hızlandı sancımda hızlandı. Kimyasal düşük yaşıyorum geçen senede 2 aylıkken düşmüştü ümidi kestim beta değerim yükselmiş olsa bile sabahtan beridir kanamayla düşüşe geçmiştir diye hastahaneye bile gitmek istemedim sancımda çoktu eşimin zoruyla bakalım beta değerini Allahdan ümit kesilmez diye gittik ve değerim 21.52.... :KK43: ve böylelikle aranızdan ayrılıyorum Nisan anneleri rabbim sizin yar ve yardımcınız olsun...

Arkadaşlar moralim çok bozuldu. İdrar testi çok net pozitif çıkmıştı.sata göre tam 4 haftalıkdım fakat gece çok sancılandım.sabah leke gördüm. Lekeler arttı ve hızlandı sancımda hızlandı. Kimyasal düşük yaşıyorum geçen senede 2 aylıkken düşmüştü ümidi kestim beta değerim yükselmiş olsa bile sabahtan beridir kanamayla düşüşe geçmiştir diye hastahaneye bile gitmek istemedim sancımda çoktu eşimin zoruyla bakalım beta değerini Allahdan ümit kesilmez diye gittik ve değerim 21.52.... :KK43: ve böylelikle aranızdan ayrılıyorum Nisan anneleri rabbim sizin yar ve yardımcınız olsun...
Canim cok geçmiş olsun çok üzüldüm. Tabiki hepimiz kucağımiza alalım diyoruz ama iki gün sonra bizimde bu topikten cikmicagimiz kesin değil. İnşallah üçüncü gebeliğin de sağlıklı bi şekilde kicagina alırsın.

Cok üzüldüm inşallah mayis annesi olursun umidini kaybetme sakin

Merhaba kızlar,:KK54:
Ben de nisan 2016 annesi olmayı bekliyorum. Bhcglerim 140 ve 246 cıktı. Carsamba bir daha yaptıracağım ve diğer gün de doktora gitmeyi düşünüyorum. İnşallah keseyi görmek de, bebeği görmek de, bebeği doğurmak da nasip olur :emir_bebek::KK68:

Merhaba kızlar,:KK54:
Ben de nisan 2016 annesi olmayı bekliyorum. Bhcglerim 140 ve 246 cıktı. Carsamba bir daha yaptıracağım ve diğer gün de doktora gitmeyi düşünüyorum. İnşallah keseyi görmek de, bebeği görmek de, bebeği doğurmak da nasip olur :emir_bebek::KK68:
Tebrikler amin inşallah saglikla dogar butun bebisler

Kizlar sabahlari kacta uyanip kahvalti yapiyorsunuz. Ben uyanamiyorum kahvaltiyi yapmam 1 i buluyor.birsey olur diye korkuyorum
Saat 10gibi felan yapiyorum pek birsey yiyemiyorum endise etme depondan yiyor bebis
Selam arkadaşlar.. Adetim geçeli 2 gün oldu 24 günde bi adet görüyorum,adet olucakmış gibi karnım ve belim ağrıyo ne kadar daha beklesem diye düşünüyorum???
2 gun gectiyse cikmasi lazim

X