2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ayy çok yoruldum valla tatlı yaptım son işlerimi hallettim anca duşa grdim doğru düzgün yemek bile yemedim yaa.. herkese hayırlı bayramlar olsun inşallah valla etide ciğeride dört gözle bekliyorum çok severim ozgesinan canm ben yasinimi dün okudum ama beni herhfta okudu sayın okumadğm zaman bildiririm..

Kurban bayramımız mübarek olsun bulantıları geçen annelerimizin homini homini yemeyin et de lif olmadığıiiçin sindirimi zor olur ona gore :)
Bütün sene bayramı bekleyenlerdenim normaldefe et yiyorum ama bayram eti başka kız bırakta tadını çıkaralım :) seninde bayramın mübarek olsun bu arada canm

Tamam ciğere dokunmuyoruz ama yiyoruz dimi, doktor sakatat yeme demişti de, mevzu açılmışken sorayım deneyimli annelere
Bana ciğeri çok abartmadan yiyebilirsin demişti hergün yemek zarar verir.. deneyimli anne değilşm ama kuzenim hamileliğinde sürekli ciğer yedi çok şirin sağlıklı bi oğlu maşallah.. bende yiyorum arada bir zaten çok iyi demir kaynağıdır.. yinede sen bilirsin canm

Doktorun bosuna telefonda korkutmus seni ya, agladigin zamanlara yazik. Sapasaglam gelecek insallah bebeginiz
İnşallah canım ağlamalarım hala kesilmiyor korkularım tam olarak bitmiş değil nasıl korktuysam . Allah'ım kimseye korkusunu bile vermesin çok zormuş .

Gözünüz aydın çok sevindim.
İnşallah harmony den sonra da gözümüz aydın olur canım . Çok sağol :)

iyi aksamlar simdiden hayirli bayramlar annisler. kayinvalidwmin yanina geldik ama bu halde gelerek nekadar buyuk bir hata yaprigimi anladim 3 gundur durduk yere sacma sapan laflara takilip tabiri caizse katila katila agliyorum evde bukadar degildim cok sinirliydim sadece ama burada cok fazla alingan oldum. sagolsun kayinvalidem hamilelikten deyip anlayis gosteriyor yanimda olmaya calisiyor ama esim sagolsun burnumdan getirdi.neyse bakalim az kaldi eve donunce rahatlayacagim cunku burdaki insanlarinda huzurunu kacirdim.

ozgesinan canim bende okudum okumayassam haber veririm ins.

Canım kaç haftalıkta yaptırdın sen bu testi benimde bulantılarım hiç geçmedi bende haftaya cuma yaptıracağım tam 13.hafta oluyor birde benim yaşım 36 iyice korktum şimdi sen gençsin bence sende hiç bir sorun yok tatlım boş yere kendininde bebeğinizinde Canını Sıkma iyi bayramlar

ozgesinan ben de okudum.okyacağım diyen herkes de okuyordur diye düşünüyorum.kimse böyle bi vebal almak istemez.okumayan haber verir.bi de şu güncel okunma listesini yayınlarsan kafalar karışmaz herkes ne okuyacağını bilir

12. haftada yaptırdım canım ultrasonda 12+1 gözükmüştü bebeğim . Benim mide bulantılarımın diğer sebebi idrar yolları enfeksiyonu ve kum dökme olabilir antibiyotik içiyorum birde çok geç başladı benim bulantılarım 8. haftada filan genelleme yapmış olmayalım . Yaş riski artırıyor ama kan değerlerin ve bebeğin ultrason ölçüleri iyi çıkarsa risk baya düşüyor o yüzden testi yaptırmadan üzülme . Ama önerim ikili test yerine harmony test yaptırman çünkü ikili testin ne sonuç çıkaracağı belli değil gerçekten boş yere strese girmezsin . İkili testi yaptırdığıma çok pişmanım şu an ben

Canım bu hafta gidicektim bayram haftası diye p.tesi cagirildim
Bence beklemene gerek yok canım Pazartesi git sen. Ben de ikili teste Çarşamba gidicem 11+3 olucam inşallah.

Kızlar ikili teste gittim bugün. Çok şükür herşey yolunda. cinsiyeti de öğrendik kızımız oluyor inşallah

Canım tekrar hayırlı olsun kızın. Sağlıkla gelsin inşallah :)

Kızlar ikili teste gittim bugün. Çok şükür herşey yolunda. cinsiyeti de öğrendik kızımız oluyor inşallah
Ayy hayırlı olsun 3. Kızımız da geliyor, benim de gönlüm kız istiyor bakalım ne olacak :)

Insallah bende test sonrasi bu cumlenin aynisini kurarim bi de kiz olursa degmeyin keyfime:) Rabbim saglikla gonlumuze gore versin. Benim bu heyecana yuregim dsyanacak mi bilmiyorum.

Bence beklemene gerek yok canım Pazartesi git sen. Ben de ikili teste Çarşamba gidicem 11+3 olucam inşallah
Canım tekrar hayırlı olsun kızın. Sağlıkla gelsin inşallah :)

Canim ben 11+2 de gittim uygun gorurse test icin kontrol yapacakti ama ufak daha bi hafta bekleyelim dedi doktorum bayram girdi araya 12+5 te gidicem bende. Tabi belki bizimki daha kucuktur belli de olmaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…