2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İns hayırlı haberlerle donersin canım. Bu mide yanmasiyla ilgili de ben ilkimde gaviscon surup içiyordum hamileler için olanindan. İkincide reflu oluştu bende öyle bir yanma gormedim ne surup ne bişey. Gece uyuyamaz olmuştum ki elma imdadıma yetişti. Günde sabah ve yatmadan önce elma yiyordum birer. Hiç surup içmeye gerek kalmadı. Bir deneyin sut falan da fayda vermemişti. Nitekim oğlum dogunca onda vardı reflu. Ondakiymis hamileyken beni yakan. Bebekken ona da elma suyu veriyordum rahatliyordu kuzu. @delipisicik Canım hayırlı olsun cinsiyeti bence de ilk cocugun kız olması süper bişey. Allah im sağlıkla büyütmeyi nasib etsin ozgesinan canım benim senin kuzuyu bulamadım ben yaa baya geriye de gittim ama kacirmisim gorsem kesin yorum yazardım atlamazdım seni sana zahmet bir daha yuklesen de hepimiz bir yorum yapsak

Kizlar ; doktor aradi simdi ikili test sonucu icin... Risk 1/7350 dedi... Yasina gore de 1/680 dedi.. Allahim butun bebisleeimizi korusun Amin
Canım gözün aydın sonuç çok iyi.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Darısı başımıza :) Peki cinsiyet için bişey dedi mi ?

Son düzenleme:
Canım gözün aydın sonuç çok iyi.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Darısı başımıza :) Peki cinsiyet için bişey dedi mi ?
Bugun telefonda konustuk , cinsiyet icin 2 hafta onceki gidisimde kiz gibi demisti ama kesin konusmamisti.. 3 hafta sonra yine kontrolum var, ozmn kesin belli olur umarimmm

Kizlar ben de 10+1 günlük hamileyim bu da dün ki usg miz Bacağın üst kısmında top gibi birsey var cinsel organ mi oluşmaya başlıyor yoksa el filan mı bi bakar mısınız Sizinkiler de mi öyle

bilmiyorum yapmayı ama bir ara bakarım
canım iyi olmana sevindim gez bakalım bol bol.
bizde bebişle iyiyiz kanamam geçti çok şükür.
perşembe ultrasona gittiğimde çok tatlıydı maşaallah hoplayıp zıplıyordu
benim iğneyi oksapara değiştirdi dr daha az acıyor ve morarmıyor şimdi daha rahat

eve kızlarrr. bugün doktoruma gittim. şimdi daha net gibi ve tahminleri bekliyorum. not: ben tahmin yapamıyorum

Eklentiler

• 20150919_165740.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 127
  • 20150919_165745.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 127
eve kızlarrr. bugün doktoruma gittim. şimdi daha net gibi ve tahminleri bekliyorum. not: ben tahmin yapamıyorum
Doktor hıc bısey demedımı canım cınsıyetle ılgılı sankı kız gıbı geldı bana bacak arasında bır cıkıntı goremedım sankı yada ultrason cok bulanık canım ondan ama ben kız dıyorum

İlk ögrenenen cinsiyeti belli oldu galıba canım prenses mi gelicek bakalım resmini atarmısın canum nub teorisinden bakmaya calısalm bakalım anlayabılıcek miyiz
resim atarımda ordan belli olmaz doktor inceleyip baktı resmide ense kalınlığı için çekmişti hem 3 boyutlu hem normal ama atarım şimdi genede

Bebisler kendini gostermeye baslamis:) cinsiyet ogrenenler gozunuz aydin.bizim kontrol bayramdan sonra ben hala mide yanmasindan telef olmus durumdyim yok boyle bir yanma butun bogazlarim yanmaktan tahris oldu yutkunamiyorum bile cikartmaktan korkar oldum cayir cayir yaniyorum resmen

ahh oo bulantılar yanma yok ama 24 saat bulantı yemek yiyince kusma 3 ay oldu geçer dediler geçmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…