2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Doktor hıc bısey demedımı canım cınsıyetle ılgılı sankı kız gıbı geldı bana bacak arasında bır cıkıntı goremedım sankı yada ultrason cok bulanık canım ondan ama ben kız dıyorumo_O:cool:

haftaiçindeki sanki daha mı bulanıktı ben onda hiç bebeği göremedim. bunda başını falan gördüm. nub ne hiç bilmiyorum. doktor ekimde geldiğinde cinsiyeti söylerim dedi. ikiliyi yine yapmadım bayramda düşünücem. bayramdan sonra karar verip yapıcam ya da yapmıcam.

Yaaaa bebeklerinize kocaman masallah tam bir bebek olmuslar sonunda yaa :KK200::KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Benim 6ekimde randevum zaman gecmiyorrr heyecandan ölcemm. Kanama vardi bide icerde gectimi gecmedimi onu da bilmiyorum progestan kullandim ama:110: Hemencik gecsin su zaman yaaa:anneadayı:

kız dedi canım evet yaa bende sürekli bakıyorum bide hareketlerini flan görünce bi tuhaf olduk seninki ne kadarlık
10.haftaya bugun girdim ama ultrasonda daha büyük gözüküyordu canım ayy bugun ikinci kız haberi yavas yavas ögrenilmeye baslandı benımde 6 ekimde ayrıntılı ultrasonum hadi hayırlısı olsun bakalım inş bizde ögreniriz

Kızlar bu hafta 20 kişi kadarı ben her hafta okuyacağım soyleyemesem de dedi. Ben ve ozgesinan ozgesinan konustukmustuk burdan ama 20 kişi hiç az değil o yuzden şöyle birşey yapalım diye düşündüm. @mutlulukbenihicbirakma B brcky @Byzcrcv @blue_white @ayluc @Atales @askbahcem @sclkvnc @nisanannesiece @asliii1 @sebnemmn @coznur @zeyas @humayun88 @mersah22 @bluemoon @gullsee @prenssees @aktayarda @Yasse_41 @beyzade2013 @Goodmom bunlar her hafta birer yasin okusun. @zeseda @Sibelsss @dilek_36 2 ser tane okusun. @portabella 3 tane okusun. ozgesinan ozgesinan 4 tane bende 6 tane okuyayım. Ekstra ismini yazdığım kişiler de var. Ama düzenli okuyacak olanlar burada kayıtlı. Burda etiketli kişilere bir daha okudum okuyacağım denmeyecek çok zor oluyor çünkü sürekli liste. Bunlar zaten ben her hafta okurum diyen insanlar bu hafta. Kocaman insanlarız herkes sorumluluğunun farkındadır. Sadece her hafta kim dua yapacak diyelim o kişi kararlastirilsin duayı yapsın. Şu anda rahatsızlık cekenlerimiz var. Sonra Ekstra okumak isteyen kızlar her hafta istediği kadar okusun onlara da duamizi yaparız. Onlarda bu 41 içinde dahil sayılırlar. Ne dersiniz:KK5:
Canım geçen hafta ozgesinan ozgesinan arkadaşıma söylemiştim her hafta okurum diye, senin altı yasin den birini alabilirim.

Günaydın güzel nisan anneleri güzel haberler geliyo bugün hayırlı olsun sonuçlar :) kontrollere girerken heyecandan nefesimizin kesildigi çıkarken mutluluktan aglamali olsun inşallah bütün muayenelerimiz :KK66:
Atanan arkadasa da hayırlı olsun inşallah
Güzel günlere hep beraber :KK66:
Çok teşekkürler canım :)

tamamdır canım allah kabul etsin:KK68:

benim gebelikte ve öncesinde drlar birşey dememişti. kaybım olduğunda dr rahmin kalp şeklinde dedi. hsg fln da çektirdim doğruymuş dr düşük vy kayıba sebep olmaz belki erken doğuma sebep olabilir dedi.
bu şekil bozuklukları da çeşit çeşit, perde bildiğim kadarıyla fazla zor değil bebek büyüdükçe iter diyorlar. tabi drunla görüş kaç cm fln diye. korkma canım inş birşey olmaz:KK68:

kıza benzettim hayırlısı olsun:KK200:

aaaa ne bu panik annesi yakışıyor mu sana:KK20: üzme yavrunu:p

canım keşke prg yapılmadan söyleseydın ikinci dönem yokuz, ilk dönem sonuna doğruda ağırlaşırız. son sınıfları fln almasan iyi olur bence rapor fln almamız gerekebilir, öğretmen değişikliği fln zor olmasın çocuklara.
Program belirgin değil demişti müdür yardımcısı inşallah son sınıfları vermezler çok üzülürüm çocuklar adına canım :KK43: ama daha ilk kez gördüğüm adamlara da hamileyim diyemedim nedense canım birde daha tanışmaya yeni gelmişken kayıtla uğraşırken bir düzenleme yaparlar olmadı geç olmadan .

Kızlar bende gittim bugün doktoruma bebeğim çok hareketliydi maşallah videosunu çekti eşim :) İkili testi yaptırdık sonucu bayramdan sonraymış doktoruma sinir oldum bugün yoğunluk vardı beni araya sıkıştırdı çok ayrıntılı bilgi vermedi bebeğim dört döndü cinsiyeti illa gözükmüştür ben tahmin yapmıyorum dedi :KK43: birde idraryollarımda enfenksiyon ve kum varmış cefax diye bir antibiyotik verdi aşırı bulantım var çok kusuyorum dedim zofer verdi .Bebeğim 56 mm olmuş 12+1 gözüküyordu normal gününden ileride maşallah . burun kemiğimi ense kalınlığımı ne olduğunu anlamadığım bir ölçümde 1,5 mm yazıyordu nasıl sizce ?

Kızlar bende gittim bugün doktoruma bebeğim çok hareketliydi maşallah videosunu çekti eşim :) İkili testi yaptırdık sonucu bayramdan sonraymış doktoruma sinir oldum bugün yoğunluk vardı beni araya sıkıştırdı çok ayrıntılı bilgi vermedi bebeğim dört döndü cinsiyeti illa gözükmüştür ben tahmin yapmıyorum dedi :KK43: birde idraryollarımda enfenksiyon ve kum varmış cefax diye bir antibiyotik verdi aşırı bulantım var çok kusuyorum dedim zofer verdi .Bebeğim 56 mm olmuş 12+1 gözüküyordu normal gününden ileride maşallah . burun kemiğimi ense kalınlığımı ne olduğunu anlamadığım bir ölçümde 1,5 mm yazıyordu nasıl sizce ?
Gayet iyi canım korkma 3 mm sonrası risk yüksek oluyor seninki iyi çıkmıs

Gayet iyi canım korkma 3 mm sonrası risk yüksek oluyor seninki iyi çıkmıs
İnşallah canım :) ben ense kalınlığı mı burnunun ölçüsü mü anlamadım sadece 1,5 mm yazıyordu doktora da sormadım neyse artık bekleyeceğiz :) Cinsiyetini öğrenememek tam bir hayal kırıklığıydı içime erkek gibi doğuyor aslında ama :)geçen hafta başka bir doktorda ultrason fotosu var baya net atarım sizlere yorum yaparsınız :)

İnşallah canım :) ben ense kalınlığı mı burnunun ölçüsü mü anlamadım sadece 1,5 mm yazıyordu doktora da sormadım neyse artık bekleyeceğiz :) Cinsiyetini öğrenememek tam bir hayal kırıklığıydı içime erkek gibi doğuyor aslında ama :)geçen hafta başka bir doktorda ultrason fotosu var baya net atarım sizlere yorum yaparsınız :)
Tmm canım at yorum yapmaya calsıırız anladıgımızdan degılde söylentilere göre yorum yapıyorz nub teorısıne göre

Teyzeleri bu da benim bebeğim 4 gün öncesinin fotosu bugün kü bu kadar net değildi :KK200::KK200: bakın bakalım bir tahmininiz var mı ?

Eklentiler

• 12032400_761079537371938_761501348_n.jpg
    12032400_761079537371938_761501348_n.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 111
Teyzeleri bu da benim bebeğim 4 gün öncesinin fotosu bugün kü bu kadar net değildi :KK200::KK200: bakın bakalım bir tahmininiz var mı ?
Ayy doktorun istanbuldaysa ben de gideyim ilk defa bu kadar güzel bi ultrason görüntüsü gördüm :) bebişine maşallah ama cinsiyet olayından hiç anlamam.

Bir süredir crinone jel kullanıyordum. Yeni doktorum progesterona geçirdi. Aman allahım bu ne baş dönmesi,uyku. Tutunarak yürüyorum abartısız. İşe yarasın da katlanılır artık.

X