2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
herpiii baharbocegi Y yesilime canım sizler de eklendiniz okuyana asla okuma deme hakkımız yok zatenkeske okunsun aynı kişi okuyacağına farklı kişi okusun. ben sadece garanti okuyacağım diye bu hafta söyleyenleri yazdım. Liste duzenlenmek icindir garanti okurum diyenleri ekliyorum.Bunlar son duzenlemeler sonuçta... Vebali bizden gidiyor zaten ınş sonuna kadar hepimiz tamamlayabiliriz. Maaşallah kizlarimiza

Emilia_07 çok çok üzüldüm dualarimiz seninle öyle bir bekleme şartı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü benim arkadaşım kurtajdan iki hafta sonra genetige gitmişti. Ne olur ne olmaz erken gitmeye çalış canım süre sınırı yoksa. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin size. Eşine de geçmiş olsun dileklerimizi ilet. Rabbim evlat açısı yaşatmasın bir daha kimseye

Canım bu ara o kadar üzüldük ki umut ettiğimiz herkes umutsuz döndü. Artık bebekler de buyuyunce zor geliyor bu haberler. Gelişiminde ultrasonda iki haftadan fazla gerilik yoksa bence kalbi atabilir. Doktorun en doğru kararı vermiş. İns sen farklı olursun ınş senin haberin bundan sonra hiic kimsenin kayıp yasamayacagi haberlerin başlangıcı olur Allah im bu süreçte yardimcin olsun...

[QUOTEuclulperisi, post: 42683685, member: 125537"]Kizlar ya ayip olmazsa bana bi yardimci olurmusunuz.Ben tuvalete gidemiyorum gunlerdir.Karnim kocaman oldu.O kadar siskinim ki gece uyuyamadim.Ne yapsam ki?Benim.gibi olan var mi?[/QUOTE]
Canım uclu nun de dediği gibi kuru kayısı bide armut ye burda bir aarkadas da armutla kurtuldu o dertten bağırsakları calistiriyor ınş geçer bir an önce zor bilirim

Çook hamaratız demi ama yaa

Allah razı olsun canım sizlere de sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip etsin. bayram sonrasında ilk fırsatta gideceğim. teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Kızlar uzun süredir giremiyodum.kayiplar var çok üzüldüm Rabbim yardımcınız olsun inşallah en kisa zamanda sevinirsiniz
Bizimde salı günü kontrolumuz vardi bebisi gördük kollarını hareket ettiriyordu o ne güzel bi goruntuydu
Teyzeleri 11 haftaya girdik bugün düşük tehlikem de bitti çooook şükür
Folic asiti bitirdikten sonra alma dedi kan ilacın başladık rahat gidiyo şimdilik gebelik 30 eylülde ikili testimız var inşallah çok iyi çıkar Rabbim sen cumlemize yardım et kucağımiza almayı nasip etsin inşallah:)
Bakın bu da son hali bebişimin

Eklentiler

• 1442597652804.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 88
Canım bu hafta bende okudum hbrin varmı bilmiorm ama bilgin olsun allah nasip edersehaftayada okurm

Bende bugün gitim doktora hersey yolunda çok şükür ayaklarını karnına doğru çekmiş bebeğim yatiyordu maşallah kuzuma çok sevindim onu görünce ama cinsiyetini göremedik kurumun hayırlısı bakalım yavrum sağlıklı olsun daa inşallah

@cerrodoksin annesine gitti keyfi yerindedir inş yoğunluktan giremiyodur

edss arkadasimiz noldu nereye atandi acaba
İstanbul'a atandım canım çok şükür :) Stresim geçti biraz rahatladım Allah'ın izniyle 28 inde bende göreve başlayacağım :) İdare ile ne zaman paylaşmalıyım hamile olduğumu ? Malum adaylık var başımda :)

Kızlar yarın sabah bende ikili test için doktoruma gideceğim harmony test hakkında bilgi vermişti doktorum ama ikili test çok riskli çıkmadığı sürece yaptırmayı düşünmüyorum . Ayrıntılı ultrason ve ikili test yeterli gibi geliyor. Bakalım yarın cinsiyet tahmini yapabilecek mi doktorum çok heyecanlıyım :)

Kayıplar için çook üzgünüm okuyunca çok kötü oldum kafamdan atamiyorum bide benim bayramdan sonra ikili test yapılacak kontorolum o zaman ya içime kuşkular düştü cünki hiç belirtim yoktu basından beri ama en azından iki üç günde bir sol tarafımda batmalar oluyordu 2 haftadır oda yok yaaa içim çok kötü içimden nasıl ağlamak geliyo bağıra bağıra ( acaba diyorum bayrama kadar bir kereliğine bebeğe bakmaya gitsem rahatlasammı offff (((

Yaa çok sevindim canım bak boşuna tedirgin olmuşsun. Bebeğin kısmetiyle geliyor inşallah :)

Kayıplar için çok üzüldüm Allah sağlıkla yeni bebisler nasip eder insallh
Kabızlık için AC karnına ballı ılık su çok iyi geliyor aklınızda bulunsun
Biz de bugün kontrole gittik ikili test verdik bayramdan sonra alacağım bizim minnak çok hareketli çıktı kesede zipliyodu resmen ölçümleri zor yaptı doktor
Umarım hepinizin kontrolleri çok sağlıklı gecer

Baktır canım çünkü stres daha kötü etkiliyor benim Dr Um yeterkş sen stres yapma istediğin zaman gel ben dana Bebeğini gösteririm dedi bende aklıma düştükçe gidiyorum çünkü biz strese girince kalp Atış hızımız boğuluyormuş ve bebek de bundan etkileniyormuş

Sol tarafında batma yok belirtiler zaten yoktu içime kötü bi acı düştü gidiyim en iyisi kafayı yicem yoksa

Yaa çok sevindim canım bak boşuna tedirgin olmuşsun. Bebeğin kısmetiyle geliyor inşallah :)
İnşallah canım çok şükür :) Şans getirdi annesine inşallah kendisi de iyidir hoş 12 haftada yaklaşık 9 kez doktora gittim fazla evham anneyim birde hastalıklar peşimi bırakmadı :) yarın kontrolümüz var bakalım inşallah yolundadır her şey canım erkek olursa ismi Uras olacak yavrumun (şans , talih demek ) ve biz bu ismi yıllar önce koyduk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…