2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
yok onu hiç sormadım bilmiyorum canım birdahaki kontrolde sorayım bari :)

Ay o ne tatlı, ne hayırlı bi evlat olmuş sana, inşallah bu bebisinide sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına

Kızlar sormuştum ama tekrar sorucam. Benim şu an adet donemim ve 2 gündür inanılmaz ateş basması yaşıyorum. Ellerim in içleri ayaklarımin altı nasıl yanıyor anlamıyorum. En son çare buz şişesi koydum ayaklarımin altina
. 8. Haftadayım. Geçmek te bilmiyor. Dr u mu da aramak istemiyorum ama normal mi diye de merak ediyorum. Sanırım bu haftalarda kan hacmi artiyordu acaba ondan mi kaynaklı.

ateş bana da oldu ama sıcaktan sanmıştım ben. şimdi hava soğudu geçti diye düşündüm. bilemedim ki

Benim de özellikle geceleri ayaklarım yanıyor. Hormon değişikliğinden kaynaklanıyormuş. Bi çaresi de yok maalesef.

kan hacmi arttığı ve hormonlar yükseldiği için oluyor canım.Sen hiiç merak etme.Genel ateşin 39 dereceyi geçerse ozaman doktora gidersin.Ama bu bahsettiklerin bende de oldu.Sanırım biraz hormonlar yüksek :)

Kızlarr ben hala 2 doktora devam ediyorum 15 gün önce gitmiştim birine diğerine de yarın randevum var. Çarşamba da 2 li testimiz var çok heyecanlıyım. 2 li testte inşallah herşey yolunda çıkar ve cinsiyeti gösterir.

Canım bende de kabızlık dışında belirti yok. İçini ferah tut, dönünce hemen gidersin doktora

canım o sebep olur mu akıntıya bilmiyorum ama hamilelerin tuvaletini uzun süre tutmaması gerekiyormuş, ihtiyaç hissedildiği an gitmek lazım yoksa enfeksiyon riski varmış.

Ayy ben bile çok fena oldum okurken ağlayasim geldi. Çok geçmiş olsun.

Kahverenkten korkma ve tavsiyem su çok iç. Yarinda ayni olursa bi git yinede

Gunaydin kizlarr dun doktora cinsiyet ne zaman belli olur dedim suan yaniltici dedi 16.haftadan sonra belli olur dedi ama bi cikinti var dedi pipi gibi bisey gosterdi:))
Hadi hayirlisi

Su da cozunen birsry mi verdi.bana oyle bisi vermisti doktor sabah aksam suda ictim bitti rahatladim. Aman suyu çok iç bide elma sirkesi iyi .yesillikli salatani sirkeli ye böyle suyuna ekmek batir ye. Kizimda sık olur idrar yolu enfeksiyonu da bunlar benim kocakari ilaçlari :) gecmis olsun.
Ayaginin altina buz koyma iyi degil aksine küçük corap giy limonata falan iç... geçmiş olsun devam ederse bi git ama aman serinlicem diye hasta etme kendini

Dün agaca çıkıp incir yemistim aksam karnim agriyinca ödüm koptu ama geçti çok şükür. Normalde ara ara agrir ama yaramazlik yapinca haliyle tedirgin oldum.

Kanım hiç düşük değil canm doktor vermemişti sağlık ocağı vermiti doktor kullanabilirsin dedi. Şuruplara baktımda 3 paket tam bir aylık vermiş tadıda iğrençmiş kanım 13 çıkmıştı.. bu aydan sonra bebek dahaçok anne kanından ve demirinden alacakmış ondan yazmş.

olabilir canım bende de oluyor o dönemlerde yanma yine de kalın giyiniyorum üşürsem diye karnımda şiş kocaman korkyrm açıkçası sende dikkat et buzlara fazla sarılmamaya çalışsan Allah korusun hasta falan olursun hamilelikte hastalık hiç çekilmez ♥

Evet cnm avukatim is davaları üzerine özel çalısmiyorum ama genel bilgiler bunlar aklına bi şey takılırsa ozelden mesaj atabilirsiniz cnm

Okula ayrilmayacagimi söyledim.size ayak bağı olcağimi düsünuyorsaniz ve psikolojik baskıya maruz birakacaksaniz tazminatimi verip cikartabilirsiniz dedim.Kendi aranızda karar verip bana 2 güne kadar haber verin dedim.Belirsizlikle okula gelmek istemiyorum,hamile olarak çalışma haklarım var bunu kimse zorla elimden alamaz dedim.Biz çıkartmayı düşünmüyoruz dedi mud. ama yinede yönetimle konuşup size haber veririm dedi.Diyelimki cikarttilar ne gibi haklarım var? Boşa giden bir yilimin ücretini alabiliyormuyum? Bu kurumda ikinci Yilim olacaktı. Benim asıl kafama takılan işten cikartmadiklarinda beni yipratici şeyler yaparlarmı çünkü bebeğimin sagligindan endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…