2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benmde 34.46 çıktı tahmini 3.5 cm 10+2 iyimi kızlar
iyi canım:nazar: maşaallah

Aman amaaaan kizlar hala elim ayagim titriyor kendime geldim diyemem
Ayiptir soylemesi sabah esimle birlikte olduk ilk kez nasil olsa 11. Hafta artik bisey olmaz dedim. Iliski esnansindada biraz acidi tahris olur gibi hissettim. Onun ustune kalktim kuafore gittim disarda dolandim vs vs eve geldim wc girdim ne goreyim camasurim kipkirmiziii. Bayilacaktim o an. Esime seslendim guc bela o toparladi beni cunku dizlerim bosaldi gozum karardi titremeye basladim hemen hastaneye ciktik ama istanbul trafigi... kendj hastaneme gidemedik kilitti yol. Hemen erdem hast. Gittik orda muayene oldum hicbisey yok hersey iyi dedi dr. Hatta 3 gun geriligimiz vardi. Onuda kapatmisiz.
Ama benim panikten nabzim cok hizli atiyot diye yavrumun kalbide cok garip atiyordu. Doktor sakinlesmelisin yoksa bebegin bu tempoya dayanamaz bak annesi o cok saglikli sen korkunca oda telaslanmis dedi. Ben yattigim yerde nasil aglamaya basladim inanamazsiniz.. o rahatlama o sevinc..
Biraz dinlendim azcuk sakinlestim tekrar bakildi kalp ritmine. Buraz daha normale donmustu yavrum. Dusuk riskine karsi igne yapip eve yolladi sakin korkma yok bisey dedi ama hla titriyorum nerdeyse...
Esimle bundan sonra doguma kadar bacı kardesim valla...
canım ya ben d korkuyorum kanama geçti ama. senin yazdıklarını okuyunca daha da korktum:KK57:
Kızlar bir şey soracağım gece biraz idrarımı tutmuştum sabah ilk idrarımda çok koyu sarı kahveye yakın akıntım oldu baya çok endişelendim idrarımı uzun süte tuttuğum için mi oldu acaba yoksa Dr s mı gideyim endişeliyim
su az içtiysen olabilir ama sen yine de dra git idrar testi yapsın
Gunaydin kizlarr dun doktora cinsiyet ne zaman belli olur dedim suan yaniltici dedi 16.haftadan sonra belli olur dedi ama bi cikinti var dedi pipi gibi bisey gosterdi:))
seni merak etmiştim ne güzel haberler le gelmişsin hem de ekstra cinsiyet tahmini:KK71:
Günaydın herkese. Dün acildeydik biz de. Belim çok agriyordu hiçbir şey yapmamama rağmen. Aşırı halsizlik bas donmesi kusma bulanti sikayetleriyle gittim. Halsizlik yemek yemiyosun ondandir dedi. Idrar yolu enfeksiyonu varmis baya da ilerlemiş ki hic yanma sikayetim yoktu sasirdim acikcasi. Bi de kum dokuyomusum :KK43: bel agrim da ondanmis. Ilac yazdi kullandim aksam bakalim nasil olacak
Bebesin de kalp atislarini duyduk şükür. Yerlesmesi iyi dedi. Kanaman olursa gel dedi doktor. Hasta gibiyim surekli ya. Oglum yazik her sabah vc kapisinda bekliyor ben kusarken anne iyi misin diye. İlacını vereyim mi anne diyo. Hayırlısıyla atlatsak su rahtsizliklari tadını cikarsak hamileligin artik
ayy valla oğlunun beklemesi fln gözüm doldu yaa:KK69: geçmiş olsun canım

tahminleri bekliyorum. dün yükledim 1 kişicik tahmin yürüttü. c.tesi yine gidicem (yarın) onu da atarım.

Eklentiler

• 20150917_135714.jpg
    20150917_135714.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 74
[QUOTE="mersah22, post: 42672439, member: 44

ayy valla oğlunun beklemesi fln gözüm doldu yaa:KK69: geçmiş olsun canım[/QUOTE]
Ya sorma çocuk hasta görüyor beni sürekli yavrum. Bi de ben onda bu kadar kötü olmamistim akilli bidigim benim

Ben bi sey anlamadım canim bebek ortada gibi. Dun doktor ultrasonu sag kasigima bastirdi ordan baktı bebise. Bu durumda erkek mi oluyor benimkisi :)
sağda kız diye biliyorum ama internette farklı farklı bilgiler de var. bizimkisi fal gibi bişey :)

Mrh canim benimle hemen hemen ayni haftalarimiz ,perinotoloji yi baya arastirdim muayene ucretleri ne kadar bilmiyorum ama benim doktorumda 150 tl az degil eger iyi bir doktor bulabilirsem perinologla devam etmek istiyorum ,sen hangi ildesin ve ne zamaa aldin randevunu
Günaydın canım ben istanbuldayım avrupa yakasında benımde doktor muanem 95 lira ama perinatolog hastanede calısmıyor canım özel muaynanesi var oraya gidicez bakırköyde orayada 400 tl vericem canım 6 ekime aldım aslında 11+6 olucaktım 2 ekimde 12+ larda gelın dedi asistanı doktor bey öyle daha uygun görüyormus zamanı doç dr ahmet gül internetten arastırabılırsın çok iyi bir doktor bakalım canım gittikten sonra sana haber veririm tekrar ama ozmana kadar seninde zamanın gelıyor sende iyice bir arastır olmadı sadece kendı doktoruna yaptır ikili testi ben kan tahlılımıde perinatologda vericem canım dopplere giricem cd falan veriyor sonunda

Aman amaaaan kizlar hala elim ayagim titriyor kendime geldim diyemem
Ayiptir soylemesi sabah esimle birlikte olduk ilk kez nasil olsa 11. Hafta artik bisey olmaz dedim. Iliski esnansindada biraz acidi tahris olur gibi hissettim. Onun ustune kalktim kuafore gittim disarda dolandim vs vs eve geldim wc girdim ne goreyim camasurim kipkirmiziii. Bayilacaktim o an. Esime seslendim guc bela o toparladi beni cunku dizlerim bosaldi gozum karardi titremeye basladim hemen hastaneye ciktik ama istanbul trafigi... kendj hastaneme gidemedik kilitti yol. Hemen erdem hast. Gittik orda muayene oldum hicbisey yok hersey iyi dedi dr. Hatta 3 gun geriligimiz vardi. Onuda kapatmisiz.
Ama benim panikten nabzim cok hizli atiyot diye yavrumun kalbide cok garip atiyordu. Doktor sakinlesmelisin yoksa bebegin bu tempoya dayanamaz bak annesi o cok saglikli sen korkunca oda telaslanmis dedi. Ben yattigim yerde nasil aglamaya basladim inanamazsiniz.. o rahatlama o sevinc..
Biraz dinlendim azcuk sakinlestim tekrar bakildi kalp ritmine. Buraz daha normale donmustu yavrum. Dusuk riskine karsi igne yapip eve yolladi sakin korkma yok bisey dedi ama hla titriyorum nerdeyse...
Esimle bundan sonra doguma kadar bacı kardesim valla...
Öncelikle günaydın kuzular:KK19: aman geçmişler olsun canım şükür bebis iyiymiş... Damlacim ilk doktor tahmini senden geldi kimseye doktoru soylememisti cinsiyeti hayırlı olsun simdiden:KK54: yalsa canım sağa baktiysa erkek diyorlar dogru . Ultrason kağıdına göre sagdaysa kız diyorlar. Yani karnina gore . sağlıklı olsun ınş da kuzular:KK71:

günaydın kızlar
gece üstüm açık uyumusum bi ara,uyandığımda donmuştum.yorganın altında sabaha kadar titredim.şimdi de halen cıkamıyorum yorganınvaltından.dışarısı cok soğuk geliyo.cabuk iyileşme için önerisi olan var mı?

günaydın kızlar
gece üstüm açık uyumusum bi ara,uyandığımda donmuştum.yorganın altında sabaha kadar titredim.şimdi de halen cıkamıyorum yorganınvaltından.dışarısı cok soğuk geliyo.cabuk iyileşme için önerisi olan var mı?
Günaydın canım ayağının altına sıcak su torbası koyabilirsin. Zaten ayaklar ısındımı vücutta ısınıyor. Hamilelikte ıhlamur günde 1_2 bardak içilebiliyormuş. Bide limonlu ıhlamur içtinmi tamamdır

kizlar tekrar selam bu arada hamilelikle ilgili hicbir belirtim yok hala.. sadece yururken daha cabuk yorulup nefes nefese kalmaya basliyorum o kadar.. cok sukur bulanti vs yok. simdi bi de uzaktayim diye midir nedir normal mi hersey yolunda mi acaba vs diye ufak bi endise tuttu benim gibi olanlar varsa ses verebilir mi?:)
Bendede yok bulantı vs. Daha öncekilerdede olmamıştı.Içini ferah tut.Ama sakın ha diyim 20 dkdan fazla yürüme kendini yorma.Bebek şuanda hala tutunmaya çalıştığı için bünyenin dinç olması lazım ve çok aşırı hareketten kaçınman lazım.

benimde içime kız gibi doğuyor hep ama :) ne sağsa ne solda ortada ordan da tahmin edemedim :)
Doktorun hangi yumurtalıktan kaldığını söylemiş miydi ? Onu sorabilirsin bir dahaki sefere.Soldan kalınca kız sağdan kalınca erkek oluyor diyor herkes.Ben sağdan kalmışım doktor ilk kontrolümde demişti.Bakalım bu efsane doğru çıkacak mı :)

X