2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Amin canım inşallah.. kayıpları duyunca çok korkuyorum Allah bebeğini kaybedenlere yardım etsin sabırlar versin.. bizimkileride sağlıklı bişeklde doğurmayı nasip etsin inşallah..

Maşallah canm iyi bence . Oyy yerim ben minnakları ya okadar küçüklerki ama herseyleri oluşmuş mucize bu olsa gerek rabbimin hikmeti işte.
Evet canm Allahın mucizesi insanın yaradılışı baksana bir damla sudan cm cm nasılda büyüyolar.. sağlıklı bişekilde doğurmayı nasip etsin rabbim.

Kızlar kan şurubu hakkmda kmse bişey demedi yaa siz kullanmıyomusunuz.. mide bulantısı yaparmı diye merak etmştm yan etkisi olurmu acaba..

Sana daha vermedimi canm bnm folikasiti kesti decavit vitamin bide kan şurubu verdi canm acaba erkenmidir..
Ben uzun zamandır gitmedim canım. Haftaya gidicem belki verir. Doktorun verdiyse erken değildir en iyisini o bilir yine. Decaviti en başından beri kullanıyorum ben zaten.

Snin saynde bende öğrendim canım 11+3 45.5 mm olmus bebeişi yni 4.5 cm. Ama senin bebişin boyu maşallah uzun oolcak galiba.
Abisine cekerse uzun olur canim
Kızlar kan şurubu kullanan varmı benm hapta midem bulanıyodu doktor şurup verdi şurupya bulandırır diye korkuyorum

Hazır bulantım yokken..
Bana vermisti ama hap kullanmadim hic tatlim
Anneliğin iyi olsun da gerisini boşver Ben de Pazartesi doktora gideceğim inşallah her şey yolundadır. Ilk defa bu kadar uzun süredir gitmedim. Haftada bir gidiyordum en başlarda. Benimki de 3 cm olmuştur herhalde
Sagol canim
Benmde 34.46 çıktı tahmini 3.5 cm 10+2 iyimi kızlar
Asagidaki cizelgede yaziyor canim baktim gayet iyi hatta uzun
Kızlar bulantı ve kusmalar ne alemde. Benim dolu dizgin gidiyor
2 gundur bulanti fena cikarmiyorum ogurtu geliyor canim derin nefes almaya calisiyorum gelince

Cnm ,durumum olsa hic dusunmem iki asilama iki tup epey para harcadik ,birde aksi durum bile olsa allahtan gelene raziyim aldirmayi asla dusunmem ,doktor ikilj uclu testten so ra dese risk var o zaman tamam ama daha en basta direk yaptirin falan demesi beni dusundurxu sonucta onlarda kazaniyor

Ben uzun zamandır gitmedim canım. Haftaya gidicem belki verir. Doktorun verdiyse erken değildir en iyisini o bilir yine. Decaviti en başından beri kullanıyorum ben zaten.
Hmm o zaman kullanmaya başlayayım banada sağlık ocağı vermşti ama doktorum folikasit kullandırdı şimdi artk decavite başlycam koca koca haplar.. katlancaz artk minnaklarımız için.

Anladım canım sende haklısın bebegın cok saglıklıdır emınım korkma inş hersey güzel olucak saglıkla kucagına alırısn inş

Bende testlere guvenip aldirmayi dusunme

Canım okudun mu yanı yasinini alabılırsin derken devrediyormusun anlamadım yoksa okudum mu demek istedin

Bende testlere guvenip aldirmayi dusunme
Bende testlere bakip aldirmazdim ama harmony kafami karistirdi sadece kan veriyosun amniyosenteze gerek kalmiyomus ,en azindan rahatlardim ama biraz uygun olzaydi keske calismiyorum tedaviler sirasinda cok izin almak zorunda kaldim isten ciktim birbucuk senedir ugraziyoduk asilama ,tup kiyida kosede kalmadi moralim bozuldu sartlari zorlasamda cikmaz o kadar

Kızlar kan şurubu hakkmda kmse bişey demedi yaa siz kullanmıyomusunuz.. mide bulantısı yaparmı diye merak etmştm yan etkisi olurmu acaba..
canim ben ilk gebeligimde kullanmistim bende mide bulantisi yapmadi. dene bi bence ama keske hapini icebilseydin surup goruntusu kan gibi cunku tadi guzel ama

kizlar decavit konusunsa cok kararsiz kaldim ilk bi hafta kullandim mide kazintisindan surekli yemek yedim surekli acikiyordum istemsiz bir sekilde hapi kullandigim sure icinde 1 kilo aldim. doktora soyledim bugun zaten diger hamileliklerindede vitamin kullanmadan almussin kilo bu hapi kullan ama yemegi az ye dedi. hic kullanmak ustemiyorum ama kan ilaci falanda vermedi. onceki doktorum ne gyzeldi senin vitamine ihtiyacin yok diyip vermiyodu. esimde gece yatarken al diyo acaba farkedermi istah konusunda

Testleri bende arastirmistim ya ilma payi oldugunu keske harmonyden hic bahsetmeseydi risksiz ve yuzde 99 deyince aklim takildi yoksa akside ciksa bebegime kiyamam ,saglam dogar ufacik bi hastalikta hic beklemedigin seyler olur hersey allahtan ben sadece herzey parasi olana ona canim sikiliyo tup bebek i in bile bekledik maliyetli oldugundan

Canım ben kahvaltıdan sonra içiyorum bir aydır hiç iştahımı açmadı. Açken içince iştah açar diye biliyorum. Birkaç gün de gece iç bakalım ama bence mutlaka iç. Benim doktorum keseyi görür görmez decavit yazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…