2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim de bugün kontrolüm vardı. 9 hafta 5 günlüğüz ama 10 hafta 2 günlük çıktık. 3.43 cm :) Elleri ayaklari kıpır kıpır oynayıp duruyor. Hareket ettiğini görünce çok sevindim. Videoya çektim, izleyip izleyip duruyorum.2 Ekim de ikili tarama testi var.
Ne güzel canım maşallah boyuda iyi baya inşallah 10 gün sonra bende hareketleri görürüm,bide cinsiyeti öğrensek artık süper olucak :)

Iyi akşamlar güzel anneler. 13 gündür bebeğimi görmedim çok özledim :cry: İnşallah iyidir büyümüştür kuzum en son 1 cm di :KK36:
Benimki mm.hesaplarda anlamadim benim girdigim usg cihazini
Benim de bugün kontrolüm vardı. 9 hafta 5 günlüğüz ama 10 hafta 2 günlük çıktık. 3.43 cm :) Elleri ayaklari kıpır kıpır oynayıp duruyor. Hareket ettiğini görünce çok sevindim. Videoya çektim, izleyip izleyip duruyorum.2 Ekim de ikili tarama testi var.
Maşallah bebise:nazar: inşallah 2li testlerimizde guzel cikar

Maşallah bebişe :) video cok iyi fikir :KK66: Ben de haftasonu kontrole gittigimde videoya alicam. Insallah tarama testinde de boyle guzel haberlerle donersin.

İnsallah canım ya. Normalde akşam bi bakardım sayfalar ucmus gitmiş bu akşam bir durgunluk olunca üzüldüm.

Kızlar Bayram temizliğine başladı herhalde :KK53: Bi de bugünkü kayıp haberi hepimizi çok üzdü. Bu sayfa için en çok emek veren arkadaşımızdı azrasılam :KK43:

Benimki mm.hesaplarda anlamadim benim girdigim usg cihazini

Maşallah bebise:nazar: inşallah 2li testlerimizde guzel cikar

1 cm 10 mm oluyor canım. Benim girdiğim ultrason cihazı hep cm olarak gösteriyor. Senin bebişim kaç mm çıktı en son?

Kızlar Bayram temizliğine başladı herhalde :KK53: Bi de bugünkü kayıp haberi hepimizi çok üzdü. Bu sayfa için en çok emek veren arkadaşımızdı azrasılam :KK43:

1 cm 10 mm oluyor canım. Benim girdiğim ultrason cihazı hep cm olarak gösteriyor. Senin bebişim kaç mm çıktı en son?
46.8 mm yaziyor canim

Kızlar kan şurubu kullanan varmı benm hapta midem bulanıyodu doktor şurup verdi şurupya bulandırır diye korkuyorum

Hazır bulantım yokken..

Amanin 5cm.mi olmus canim cok sagol burdanda matematigimin kotu oldugu belli oldu :KK45:
Anneliğin iyi olsun da gerisini boşver :KK15: Ben de Pazartesi doktora gideceğim inşallah her şey yolundadır. Ilk defa bu kadar uzun süredir gitmedim. Haftada bir gidiyordum en başlarda. Benimki de 3 cm olmuştur herhalde :KK200:

selamlar kizlar,

AzRASILAM AzRASILAM canim cok ama cokk uzuldum Rabbim sana sabrini versin insallah hakkinda herseyin hayirlisi olur insallah Allah buyuk sen icini ferah tut dualarimiz seninle.

ozgesinan ozgesinan canim benim 1yasini alabilirsin

kizlarr ben yarinn dr gidicem sonundaa 3 hafta oldu bebegimi görmeyeli hergun dr gitmek istedim esim frenledi sonunda geldi artik gun sukurler olsunn bize dua edin nolur bebegim saglikli sihhatlidir insallahh hayirlisiyla gorelim artik minik kuzumuzu cok ozledikk her gece ruyalarimda bebegimm :KK68:

Anneliğin iyi olsun da gerisini boşver :KK15: Ben de Pazartesi doktora gideceğim inşallah her şey yolundadır. Ilk defa bu kadar uzun süredir gitmedim. Haftada bir gidiyordum en başlarda. Benimki de 3 cm olmuştur herhalde :KK200:
Seninle biz aynı gündeyiz.Gecen pazartesi 1.9 du.. .10 gün içinde 3.45 cm olmuş teyzesi.seninki de büyümüş,kipirdanip duruyordur :)

41 oldu mu canım? Ben gece okuyacaktım.
Sen yine de bebisin için oku canım fazla olsun:KK39:

Hey maaşallah canım çok güzel ınş test de temiz çıkar da için rahatlar soylee bir:KK28:

Benmde 34.46 çıktı tahmini 3.5 cm 10+2 iyimi kızlar
Süper canım ne güzel valla herkesin bebisi toparlanıyor. Bugün baya üzüldüm bende basim filann ağrıyor böyle güzel haberler rahatlatıyor insanı bi nebze. Rabbim bizlere bağışlasın ins yavrularimizi:KK19:

Seninle biz aynı gündeyiz.Gecen pazartesi 1.9 du.. .10 gün içinde 3.45 cm olmuş teyzesi.seninki de büyümüş,kipirdanip duruyordur :)
Benim 13 gün önce 1 cmdi. Ayy şimdiden nasıl özleniyor ya :) inşallah benimki de büyümüştür sağlıklıdır :) yesin onu teyzesi maşallah ona :KK200:

X