2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benimde yasim 38 ,amniyosenteze zaten karsiydim ,bile bile risk almazdim,sen yaptirdin mi ikili testi
Canım ama senin yaşın varmıs ve tüp bebek tedavısıymıs bu durumda sahsen bende testlerı yaptırmadan harmony yaptırırdım riskli gebeliğe girdiği için istemiştir senden eger durumun varsa bence hemen yaptır canım doguma kadar için rahatlar çünkü /99.9 gibi dogru sonuc cıkartıyor bebegın saglıklı yada saglıksız diye

Kızlar merhaba

Artık anne değilim :KK43:

hepinize hayırlı mutlu doğumlar dilerim

Bu saatten sonra duanıza muhtacım neden noldunu sormayın sadece aklınızdan bi kere geçirerek dua etseniz yeter

Liste için kazene ulaşın isteyen arkadaş devam etsin

Hakkınızı helal edin
Azracim çooook uzuldum cidden ne desek anlamsiz kalir allah sabir versin allah tez zamanda tekrar sağlıkla bebek nasil eder inşallah
Hamilelik ve bebek bakımı ile ilgili kitap almak istiyorum. Öneride bulunabilir misiniz?
Mervecim alan kizlar olmustu ama kimlerdi unuttum

Sebogelin Sebogelin @muhesra dün ikili test için gittim ama yaptırmadan döndüm. doktor %90 yanlış sonuç çıkaracak dedi. kafamı çok karıştırdı. burda bazı arkadaşlar da buna karşı çıktı. %10luk doğruluk payının az olduğunu, doktorun ne saçma konuştuğunu söylediler
canım ben de %90 değil de %80 olduğunu biliyorum ama aralarında çok bir fark yok yani :) kaldı ki bu kadar yüksek yanılma payı varken insanlar down sendromlu çocuğum olacak diye korkuyla bekleyip sapasağlam çocukları olduğunu bilirken bu teste güvenip o çocuğa kıyılır mı? ister %90 olsun ister %80 bence farketmez. Allah zor imtihanlara tabi tutmasın bizi, böyle durumlara sokmasın inş, sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar alalım kucaklarımıza.

Kızlar merhaba

Bu saatten sonra duanıza muhtacım neden noldunu sormayın sadece aklınızdan bi kere geçirerek dua etseniz yeter

Hakkınızı helal edin
azrasılam çoook üzgünüm. Allah sabırlar versin, eşine sana sağlık versin. tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin canım :KK43:

Kızlar merhaba

Hakkınızı helal edin
Canım Rabbim sabrını versin en kısa hayırlı zamanda gönlüne göre versin sende hakkını helal et liste için emek verdin kendine dikkat et canım hayırlı haberını inş burdan en kısa sürede verirsin

AzRASILAM AzRASILAM ne kadar üzüldüğümü anlatamam. Sonuçta sen k urdun bu grubu. Heem çalışıp hem bir evladinla tabloya ekledin bizleri. Yarın duada özellikle dua edeceğim sana. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin kizinda uzulmustur Rabbim kucağını tez zamnda sağlıklı bir bebisle doldursun ınş. Seni seviyoruz kendine cook iyi bak Allah acini hafifletsin:cry:

Kızlar merhaba

Hakkınızı helal edin

Çok üzüldüm ,Allah sabır versin en kısa zamanda iyi haberlerle dön inşallah

Hepinizden Allah razı olsun

Benim durumum apayrı canlarım 2 kere yanıyor anlatamam sadece dua edin

Rabbim ferahlık versin kalbime

Hayatımın en acı en acımasız olayını yaşattırdalar bana

Sebep olanları Allaha havale ediyorum

Yaktılar ciğerimi....

Yanıyorum....

Canım bende sormiyim diyorum ama yani kendiliğinden olmamış gibi konusuyosun biri sana bişey mi yaptı,onlar dediğin kim allah yardımcın olsun ne denebilir ki napıcagımı şaşırdım

Yaktılar ciğerimi....

Yanıyorum....
Allah sabır versin, acını hafifletsin inşallah. Ne desek boş ama herşey Allah'tan. Rabbim en kısa zamanda sana hayırlı bir bebiş nasip etsin. Sen de hakkını helal et buluşmamıza vesile oldun.

Yaktılar ciğerimi....

Yanıyorum....
Ağlattın beni inan seni ve burdaki herkesi kızkardeş olarak görüyorum lütfen gitme sonuçta bu grubu sen kurdun.. çok üzüldüm AAllah yardmcın olsun inşallah..

X