2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
doktotordan geldim cok mutluyum eller kolllaar havada ucuyodu ya cok hareketliydi bebisim. doktor ellerini bacaklarini gosterdi cinsiyet icin cok erken dedi ama bence tahmini vardi cunku ben acayip kiz hissediyorum dedigimde yuzume tebessum edip bakicaz bende merak ediyorum dedi sanki erkek gordu gibime geldi.:anneadayı: birkac gun geride geliyordu satima gore tam uyumlu cikti bugun 11+3:KK15:bizden haberler boyle :KK54: buda minigimin resmi
20150917_131733.jpg

doktotordan geldim cok mutluyum eller kolllaar havada ucuyodu ya cok hareketliydi bebisim. doktor ellerini bacaklarini gosterdi cinsiyet icin cok erken dedi ama bence tahmini vardi cunku ben acayip kiz hissediyorum dedigimde yuzume tebessum edip bakicaz bende merak ediyorum dedi sanki erkek gordu gibime geldi.:anneadayı: birkac gun geride geliyordu satima gore tam uyumlu cikti bugun 11+3:KK15:bizden haberler boyle :KK54: buda minigimin resmi
Eki Görüntüle 1634422
Maşallah canım hep böyle güzel haberlerle gel :)

benim kan sulandırıcı ve asprini kestikten sonra kanama durdu. yoksa durmuyordu dra bir daha gittiğinde sor istersen.
hematolojı dr var olan kanamayı arttırır demişti.
Canım benim drumda yapar kanama. Ama faydası zararıından çok sonuçta bi düşüğün var pıhtılaşma varsa kalbi durur bebeğin düşük tehlikesine çözüm var sonuçta kullanmalısn dedi

Öğretmen olan arkadaşlar seçim görevi için siz ne yaptınız? Ben bir mazeret bildirmemiştim ama şimdi görev almak istemiyorum. Hastaneye falan gittim rapor alayım hamileyim görev alamam diye ama doktor öyle bir şey yok veremem dedi :/

Arkadaşlar telefon numarasını atan herkesi ekledim. Yanlışlıkla atladığım varsa lütfen tekrar mesaj atsın. Katılmak isteyenler de telefon numaralarını mesaj atsın :)

Selam bebeğimin güzel teyzeleri bebişimi gördük bugün babasyla gayet sağlıklı maşallah iki günde önde çıktı 10+2 buda bebişimin resmi..
Maşallah bebise
Eki Görüntüle 1634397 Kızlar benim minisimin cinsiyeti nedir acaba :)
Kiz hissettim bendr usg.den anlamiyorum malesef
Eki Görüntüle 1634422
Gozun aydin masallah bebise

Eki Görüntüle 1634422
Masallah canım kocaman olmuslar Rabbim tamamına da erdirsin hepimize inş:KK49:

C
Canım seninki erkek gibi geldi bana.karizmatik bir erkek mi geliyor yoksa:KK59:

Canım hiç bilemedim ben bunu yaa :KK17: ama kafa yönünden erkek mi ki dedim:KK64: @mersah22 çok sevindim canım güzel haberlerle gelmene. Cinsiyeti bilmiyom ama hakkaten terse dönmüş çok oynak bi bebek milletin sirt üstü seninki amuda kalkmis:-) düşük tehlikesi olan arkadaşlara da Rabbim acil sifa versin ınş. Kızlar herkesi not ettim tek tek cevap yazamıyorum 3 eksiğimiz kaldı yasinde bende 5 tane okumuştum. O da tamamlanır bugün diye dusunuyorum:KK5: supersiniz:KK71:
Canim ben okumustum gordun mu bilmiyorum

Eki Görüntüle 1634422

ayy senle aynıyız bende ayın 22 de gidicem dr a 2li tarama ve ense kalınlığı testi yapılacak sanırım senin de testlerin yapıldı dr bu ultrasonu karından mı çekti maşallah çok tatlı bir foto olmuş benimde içimde acaba salı günü cinsiyet hakkında bişey söyler mi diye soru işareti vardı . senin dr un cinsiyet için ne zaman belli olur dedi :) heyecanlandırdın beni yaaaa

Eki Görüntüle 1634422
Mrh canim ,doktor ikili testten bahsettimi dusunuyomusun ,benim kafam karisti doktor harmony diye bir testten bahsetti down sendromu tespiti icin sadece kan ornegi alinarak yapiliyomus ,amniyosentez gibi riski yokmus.ama cok pahali 2000 dedi onu yaptirmaya herkesin gucu yetmez ,ikili uclu testler tam sonuc vermiyomus o zaman niye yaptiriyoruz

kızlar ben hiçbişey anlamıyorum o yüzden tahminde de bulunamıyorum. siz nasıl anlıyorsunuz ya? ben de dünkü ultrason çıktısını atayım, tahminleri bekliyorum. c.tesi kendi doktoruma gidicem dün başka bi doktora gitmiştim. cinsiyeti sorcam ama söyleyeceğini hiç sanmam.

Eklentiler

• 20150917_135714.jpg
    20150917_135714.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 69
ben dün lcw den aldım hamile pantolonu normalde 38 giyiyordum 40 oldu ya popom büyüdü ya da kalıbı dar. normal pantolon bedenim de almayı tercih ettim bel kısmı jarse olduğu için popo büyütmezsek inş sonuna kadar giyeriz
Ilk hamileligimde hep pantalon giymistim , bunda hep jile veya elbise tarzi almayi dusunuyorum , cok sirin geliyor oyle hamileler

X