2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bende aldım geçen hafta.Normalde S /36 beden giyiyorum.38 veya M beden aldım.Sende şimdilik 40 beden veya L al ama Ama gittikçe şişeceğimiz için az az al.Ben şimdilik 2 tayt 1 pantolon aldımLCW'den,internet şubeside var biliyorsun..Biri düz siyah biri kot tayt,biri de kot .Fazlası için 1-2 ay daha bekliycem.Inşallah Rabbim gösterir o günleri.
Inşallah canım. Ben de internet Şubesi'ni düşünmüştüm zaten. Çok teşekkür ederim canım

Canım benim cok gecmıs olsun Rabbım inş en kısa sürede tekrar nasıbını versin senin kaybın daha cok küçük canım büyük ihtamalle kromozom boZuklugu vardır saglıksız bebekti diyecek doktorlar kan pıhtılasma testını bebekte bır sorun yokken büyük kayıplarda isterler canım bir kac kere büyük kayıp yasaman gerek bunun için seninkinde eminim istemeyecektir en kısa sürede saglıklı gebelıge hamıle kalıcaksındır sanmıyorum sende pıhtılasma olsun pıhtılasma bu kadar kısa sürede bebegı etkılemez bebek büyüdükce kan yetrsiz gider ona zaten ilk 12 hafta içindeki ölümler düşükler genellikle bebekten kaynaklıdır canım bılıyorum cok üzgünsün ama belki Rabbım senın cok üzüldügün seyi sana hayıra dönüştürmüştür belki saglıksızdı ve dogdugunda onun öyle olması elinden onun için bişey gelememesi seni daha da yıpratacaktı sakın isyan etme Rabbıne sıgın o seni en kısa sürede mükafatlandıracaktır eminim Rabbım yardımcın olsun arkadasım
inşallah canım inşallah. teşekkürler. .

Maşallah bebise gozun aydin canim

Allah yardımcin olsun ozgecim cidden zor durumdaymissin inşallah en kisa surede atlaticaksin 3 ayin bitmesine azcik kaldi

Canim baktim ama anlamadim sadece hissettigim erkek gibi geldi

Bana da erkek gibi geldi :anneadayı::nazar:
ailede 3 kişi hariç kız hissediyor bende kız istiyorum.:KK68: bakalım hayırlısı olsun ben de fotoda erkeğe benzettim ama sağlıklı olsun fark etmez

kadın dopum

inşallah yaşıyordur ama ümidim yok benim. zaten mide bulantım 2 gündür kesildi. yarın muhtemelen kürtaj olacağım. alınan parça genetik incelemeye gidecek mi yoksa pıhtılaşma yada diğer genetik sorunlar kan tahliliyle mi anlaşılacak? üniversiteye kürtaj sonrası kan tahlili için mi gitmeliyim? bilgi verir misin bana. tesekkür ederim
Benim boş gebelik olduğu için kese genetik teste gitmedi,sadece normal patolojiye gitti.temiz çıktı.doktorum kese oldugu icin genetik incelemeden bisi cikmaz, yollamayalim dedi....Ben ilk adet olduktan sonra kendim genetik bölümüne gittim.test yapılmasını istiyorum dedim.kayip olarak da 2 dedim.onlar da yaptılar. Ayrıca eşimle benim genetik incelemenizi için kadın doğum uzmanının sevk etmesi gerekiyormuş. Bir de iki test aynı anda devlet tarafından yapılıyormuş. Kan pıhtılaşma sini yaptırın. 25 gun sonra diğer test için gelin o zaman ücretsiz oluyor dediler. Ben genetik yaptırmaya kalmadan hamile kaldım. Bundan sonrası allah kerim.insallah tamamlarım.

Kızlar sabah giren çok olur diye sabahtan hatırlatayım dedim sibelss armoisee bluemoon ve beyzade 2013 u ozgesinan i ve okudum okuyacağım diyenleri okudu saydım birer tane 22 kişi olduk. Kalanları da bekliyorum.tamamlanmazsa sayı akşama bi dağıtım yapmak zorunda kalacağım.
Canım okuyacağım bugün ben de.daha okumadım ama beni de okudu yaz işim bitsin okuyacağım

Hamilelik pantolonlarının kimisinde bel kısmında lastik çıkıyor göbek büyüklüğüne gore dugmeleyebiliyorsun küçükken de büyüyünce de kullanılır onlar ben aldım bel kısmını sıktım düşmüyor çok rahat ya da lastik geçirebilirsiniz çünkü düz olanlar duuyor göbek minnak tutmuyor

Hamilelik pantolonlarının kimisinde bel kısmında lastik çıkıyor göbek büyüklüğüne gore dugmeleyebiliyorsun küçükken de büyüyünce de kullanılır onlar ben aldım bel kısmını sıktım düşmüyor çok rahat ya da lastik geçirebilirsiniz çünkü düz olanlar duuyor göbek minnak tutmuyor
benimkilerdede var ama kotu 40 beden almıştım.sonuna kadar sıkmama rağmen gün içinde düşüyor :)Birde benim karnım hemen çıkıyor.Şuanda 4 aylık hamile karnı var :)

Ay canım masallah hep böyle güzel haberlerle gel :)
kızlar geldim hastaneden ağzım kulaklarımda kalbim pır pır:KK200:
ilk defa bebişimin hareketlerini gördüm uyuyordu hemen uyandı hoplayıp zıplıyordu resmen:emir_bebek:
kanama fln yok ama aynen dinlenmeye devam hafifte olsa iş yapma dedi :stop:dr kocişle bacılığa da devam:KK70::KK70:
geçen hafta 11 gün öndeydi şimdi 7 ölçmeden ölçmeye fark olur dedi dr
cinsiyet söylemedi foto atayımda bakalım.

Selam bebeğimin güzel teyzeleri bebişimi gördük bugün babasyla gayet sağlıklı maşallah iki günde önde çıktı 10+2 buda bebişimin resmi..

Eklentiler

• 20150917_114544.jpg
    20150917_114544.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar merhaba,

sürekli giremiyorum ama yasin okuyacaklara beni de yazın,yazmasam da okuyacağımı bilin.Aksi bir şey olursa bir gün önceden haber veririm zaten.

X