2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Topigin kacak annesi geldi :anneadayı::KK48: 11+3 olduk bugün 2li testimizde temiz cikmis cok sukur pazartesi 4.5 cm olmustuk el parmaklarimiz olusmustu benim bulantilar devam ama azaldi birazcik tansiyonumda iyi biraz yukseldi 30 gunluk heyet raporum var is yerimde mudurum morardi raporu onune koyunca :KK53: 30 gun sonunda tekrar rapor almaya calisicam sizler nasilsiniz

Bencede gayet iyi:)
Ultrasyon veya tahlil sonuclari bazen gozune farkli az veya fazla bile gelse sadece doktorunun dedigini dinle internet bile acayip yaniltici olup yok yere can sıkabiliyor.

Ayy mezgiti cok severdim.ama sey diyorlarya agir metaller deniz dibine coktugunden yasakmis karadenizden yesek yinede sıkıntı olur mu ki.zaten ben marmara baligini yiyemiyorum kokuyor bana.

Agridan mi agliyorsun aglamaktan mi basin agridi... agliyorsan abdest al bol bol oku cok iyi gelir. Ama basin agriyorsa tulbentle sıkıca sar kapat perdeleri yat varsa biri basina masaj yaptir alnina ensene...gecen oyle gecti benimki.
Cok gecmis olsun bebisede takma kafayi Agridan aglamadan hemen bisi olmaz

Bende mezgite bayılıyorummmm:KK200: Ama riske atmamak adına çipura yiyorum :KK43:

Ya kızlar bişi söylicem yıllardır cola içmeyen ben şimdi kahvaltıda bile cola içer oldum :KK43: Mide bulantımı bastırıyor diye başladım durduramıyorum kendimi :KK43: Çay portakal suyu denedim olmadı hep istifra ettim :KK43: Ama cola ile kahvaltı yapınca hiç birşey olmuyo :KK43: Ne yapıcam ben yeaaa :kk77::KK50:

Canım ozgesinan normalde takibini yapıyor herkes okuyor her hafta farklı kişi sadece duasını yapacak duayı farklı kişiler yapsın ki kimin kabul olacağı belli olmaz mantığıyla. İsteyen herkese ınş sıra gelecek bu hafta ben yapıyorum haftaya başka biri. Yoksa takip ozgesinan da yine.
Anladıım canım teşekkür ederim

Ya kızlar bişi söylicem yıllardır cola içmeyen ben şimdi kahvaltıda bile cola içer oldum :KK43: Mide bulantımı bastırıyor diye başladım durduramıyorum kendimi :KK43: Çay portakal suyu denedim olmadı hep istifra ettim :KK43: Ama cola ile kahvaltı yapınca hiç birşey olmuyo :KK43: Ne yapıcam ben yeaaa :kk77::KK50:
şu bildiğimiz
Kola mı ayy sakın lütfen bebeğine yazık bak koladaki kafein direk bebeğin damarlarında dolaşıyomuş uzun süredw çıkmıyomuş.. ben bikere arkadaşlarmla yemekte içmştm ve kaç gün vicdan azabı çektm..

şu bildiğimiz
Kola mı ayy sakın lütfen bebeğine yazık bak koladaki kafein direk bebeğin damarlarında dolaşıyomuş uzun süredw çıkmıyomuş.. ben bikere arkadaşlarmla yemekte içmştm ve kaç gün vicdan azabı çektm..

Bende içtikten sonra çok kötü oluyorum birde yıllardır içme içme gel hamilelikte iç :KK17: Yarın kahvaltıyı artık kolasız deniimm :110:

Merhaba kızlar,
Mide bulantısından ve baş dönmesinden uzun zamandır giremiyorum. Ne yaptınız 2'li test yaptırdınız mı? Ben cuma gününe randevu aldım doktorum önceki kontrolümde cuma görüşelim demişti. Cuma günü 10+6 olacağız. Bakalım ne olacak çok heyecanlıyım. Hepimiz için hayırlısı olsun. Bende gelişmeler böyle. Hepinize sağlıklı mide bulantısız günler diliyorum.

Bende içtikten sonra çok kötü oluyorum birde yıllardır içme içme gel hamilelikte iç :KK17: Yarın kahvaltıyı artık kolasız deniimm :110:
Canm yapma bide kahvaltıda yaa bebeğine acı lütfen küçücük vücuduna kafein veriyosun.. hiçbişey içme madem çay falan içemiyosan:KK20:.. ben çok severim ama hamile kaldğmda bikere tek içmişimdir oda vicdan azabyla canm çok istiyo evet ama dayanıyorum..

canım bence istifra et ama kola içme. kola çok ama çok zararlı hem de boş mideye içiyosun zararı daha da fazla.

Canm yapma bide kahvaltıda yaa bebeğine acı lütfen küçücük vücuduna kafein veriyosun.. hiçbişey içme madem çay falan içemiyosan:KK20:.. ben çok severim ama hamile kaldğmda bikere tek içmişimdir oda vicdan azabyla canm çok istiyo evet ama dayanıyorum..

:110: :KK43: Tamamdır çok gaza geldim içicem vallahi içmicemmm :oops:

Ay kız mı olucak bizimkisi herkes öle diyo bana :)
Valla canm daha önceki mesajlarımada bak istersen beni her gören kızın olacak diyor benm gönlüm erkekten yanaydı ama sağlıklı olsunda kızada razym.. zaten belirtilerimde hep kızdan yana.. hatta ilk aşermem un helvasydı annem kız kardeşlerimde hep helva yemiş.. yani ben kendimi kıza hazrladm inşallah süprizle erkek olur :KK73:

Valla canm daha önceki mesajlarımada bak istersen beni her gören kızın olacak diyor benm gönlüm erkekten yanaydı ama sağlıklı olsunda kızada razym.. zaten belirtilerimde hep kızdan yana.. hatta ilk aşermem un helvasydı annem kız kardeşlerimde hep helva yemiş.. yani ben kendimi kıza hazrladm inşallah süprizle erkek olur :KK73:
Canım aynen bnde saglıklı ve hayırlı olsun ama gönlüm hep erkek diyor ,hatta eşimde bende rüyamda kız cocugu gördük çin takvimide kiz diyo bakalım artık

Kızlar bakın benim minnoşuma 10 haftalık

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 98
X