2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gözün Aydın Cnm maşallah miniğe:nazar: 6 ekimde cinsiyet öğrenirsin muhtemel ozaman :emir_bebek:
İnş canım söyler belki doktor olmadı ordan bırkac gun sonra doktorıma gıdıcen kan tahlıllerimi ve ultrason görüntülerini alıp o söylemese bile kendi doktorum söyler belki saglıklı olsunda biraz gec ögrenelim cinsiyeti önemli degıl sabrederim ben

Nisan annelerim günaydınnnnn:KK54: ayyy benım yavrum kocaman olmus teyzeleri her doktor kontrolumden önce eşimde bende cok stres yapıyıruz sonra onu iyi görünce hemen sakinleşiyoruz:KK71: 9+4 günlüğüz bugun yavrum 10+1 cıktı masallah yavruma 3.27 cm miz 6 ekimde bakırköyde perinatolog randevum var hem 2 li test hemde dopplere giricem inş ayrıntılı incelencez bizden haberler böyle şimdilik mutluyuz çok sükür inş hersey böyle güZel devam eder:KK68::KK73:
Maşallah bebise ozgecim cinsiyeti 6 ekimde ogrenirsin buarada benim usg kagidinda bebegin boyu mm.olarak yaziyor

Günaydın kızlar bizde dün gördük bebişimiz 10+4 haftalık olması gerekirken 11+2 çıktı maşallah iyiymiş gelişimi doktorumuz iyi şeyler söyledi şükür 2 3 haftaya cinsiyeti öğreniriz dedi bakalım hayırlısıyla.
Maşallah bebise bayramdan sonra sanirim ogrenmeye baslicaz

Maşallah bebise ozgecim cinsiyeti 6 ekimde ogrenirsin buarada benim usg kagidinda bebegin boyu mm.olarak yaziyor

Maşallah bebise bayramdan sonra sanirim ogrenmeye baslicaz
Tesekkür ederim canım benım ki cm yazıyo bak buda yavrum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba kızlar, kontrole gittim ve kalp atışlarını dinledim ilk defa. (7.haftada dinletmeyin demiştim.) artık biraz umutluyum çünkü 11.haftamdayım ve kalp atışı var. ilk gebelikte 11de kürtajdı ya. sanki kendime bu 11i bi sınır ilan etmiştim. ikili testi yaptırmadım. hala yaptırsam mı net değilim. doktorum %90 yanlış sonuç çıkaracak, dedi.

Merhaba kızlar, kontrole gittim ve kalp atışlarını dinledim ilk defa. (7.haftada dinletmeyin demiştim.) artık biraz umutluyum çünkü 11.haftamdayım ve kalp atışı var. ilk gebelikte 11de kürtajdı ya. sanki kendime bu 11i bi sınır ilan etmiştim. ikili testi yaptırmadım. hala yaptırsam mı net değilim. doktorum %90 yanlış sonuç çıkaracak, dedi.
O nasıl doktor canım öyle bisey demiş %90 yanlıs cıkma riski olur mu hiç her doktor %10 dogruluk ıcın mı istiyor o testi çok sacma benım doktorumda %80 dogruluk payı var dıyor okadarr yanlıs cıkma ihtimalı yok canım

Oyy massallah barekallah kizlar ne guzeeel ilerde çıkmış valla çok sevindim. İnsan bunları duyunca doktora gidesi geliyor hevesleniyor ya:KK71: benim kuzum 4- 5 gün geriden geliyordu ama en son 7+2 idim cok ufakti. İns şimdi ayarını bulmuştur bende bugün veya yarın gitmek istiyorum korkuyorum da aynı zamanda....güzel haberlerle sizi de sevindiririm inş bende:KK22:

O nasıl doktor canım öyle bisey demiş %90 yanlıs cıkma riski olur mu hiç her doktor %10 dogruluk ıcın mı istiyor o testi çok sacma benım doktorumda %80 dogruluk payı var dıyor okadarr yanlıs cıkma ihtimalı yok canım
doktor öyle dedi canım valla bilmiyorum. internetten izlediğim, okuduğum şeyler de aynısını diyor. ikili test güvenilir değil diyorlar. birde bazı komşum vb de özürlü dendi aldırmadı sapasağlam çocukları. burdan da bikaç arkadaş aynısını demişti. bilmiyorum her doktor başka konuşuyor.

Merhaba annişler dün ilk defa miniğimin kalp atışını gördüm çok tatlı sağlıcakla kucağımıza alınırız inş
Gozun aydin maşallah bebise
Tesekkür ederim canım benım ki cm yazıyo bak buda yavrum
Ozgecim maşallah buyuduler nasilda belliler artik belkide cihazdan cihaza gore degisiyor
Günaydın güzel nisan anneleri ben de dün ilk defa duydum kal atışlarını miniğimin.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Artık cinsiyet haberleri bekliyoruz :)
Gozun aydin yassecim
Bugun bir guzel haberde senden gelmis canim gozun aydin

Oyy massallah barekallah kizlar ne guzeeel ilerde çıkmış valla çok sevindim. İnsan bunları duyunca doktora gidesi geliyor hevesleniyor ya:KK71: benim kuzum 4- 5 gün geriden geliyordu ama en son 7+2 idim cok ufakti. İns şimdi ayarını bulmuştur bende bugün veya yarın gitmek istiyorum korkuyorum da aynı zamanda....güzel haberlerle sizi de sevindiririm inş bende:KK22:
Canim guzel haberlerle donersin allahin izniyle bizi haberdar et

Ayy valla benmde iki hafta geride geliyordu geç döllenmedede toparlanma şansı varmı acaba.. benm bebişte büyümüşmüdür acaba gerçi tam 10 haftalık oluyorum yarın sağlıklı olsunda inşallah.. yarın saat 10 da randevum bugün bitsede bebişimi görsem.. keşkee evimizde ultrason cihazı ı olsa sabah akşam baksak :anneadayı::KK200:

Günaydın kızlar balık konusu acılmıs benimde tek yiyebildiğim şey balık ,kırmızı et ve tavuk görmek istemiyorum kokusu bile yetiyo ama allaha şükür balık yiyebiliyorum en azından.Eskiden sevdiğim şeyleri sevmez oldum sevmediğim şeyleri canım çekiyo sizede oldu mu,mesela bulgur fazla yemezdim sürekli bulgurlu seyler canım cekiyo yumurta sevmezdim canım yumurta cekıyo bide tatlı ve pasta cok yerdim iki aydır azıma süremiyorum
Banada öyle oluyo canm daha önce sevmediğim seyleri yemeye başladm.. ayrıca balığında hertürlüsünü seviyorum çok şükür ette severim tiksindiğim tek şey tavuk eti bide eskisi gibi tatlı yemiyorum.

X