2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Topigin kacak annesi geldi :anneadayı::KK48: 11+3 olduk bugün 2li testimizde temiz cikmis cok sukur pazartesi 4.5 cm olmustuk el parmaklarimiz olusmustu benim bulantilar devam ama azaldi birazcik tansiyonumda iyi biraz yukseldi 30 gunluk heyet raporum var is yerimde mudurum morardi raporu onune koyunca :KK53: 30 gun sonunda tekrar rapor almaya calisicam sizler nasilsiniz

neden o kadar çok rapor alıyorsun ki? anlamadım ben tam

Selam Kızlar! Aralık annesi olacaktım haziranda kaybettim.Sağlık olsun.Inşallah bende Nisan annesi olacağım :) Bu sefer daha heyecanlıyım bu sefer başarıcam :) Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Dün kontrole gittim.8+6 yım bugün.Boyumuzda 2.2 cm olmuş maşallah.Bayramdan sonra teker teker cinsiyetleri paylaşmaya başlarız.2 li testim 5 ekimde ilk hedefim o günleri görmek :)
hoş geldin:KK24: inş rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:KK68:

Yok canm ne sorunu :) bnde bi kkaçkere bbişe kkaydı gibi hissettim ama bebegim mi bbaşka birsey mi bilmiyorum iinşallah bebegimiz iyidir bn resmen paronaya bağladım artıkbi ggörsemde rahatlasaydim allahin izniyle
30.haftalarda bile usg.de hareket halindr olan oglumu hissetmiyordum canim dr bile hareket halinde hissedemiyormusun diyordu dun arkadasim 11.haftada hissetmistm dedi belkide seninkide bebisin hareketleridir
Selam Kızlar! Aralık annesi olacaktım haziranda kaybettim.Sağlık olsun.Inşallah bende Nisan annesi olacağım :) Bu sefer daha heyecanlıyım bu sefer başarıcam :) Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Dün kontrole gittim.8+6 yım bugün.Boyumuzda 2.2 cm olmuş maşallah.Bayramdan sonra teker teker cinsiyetleri paylaşmaya başlarız.2 li testim 5 ekimde ilk hedefim o günleri görmek :)
Hoşgeldiniz bu bebisinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Bebeğini gören, kalp atışını duyan test sonucu cikan annelerimizi tebrik ederim :KK200:
Yeni gelen annisler hoos geldiniz :KK54:

Bizim randevumuz 6 ekimde bakalım minnakım gösterecek mi:KK76:
Ben de annemdeyim canımın istediği birkac yemek vardı anneme onları yapsın diye geldim:KK53:
Bu arada kızlar aklımdan birkac yiyecek geçiyordu gorumcem almış geçenlerde bilmeden , aynen bugünde babam almış hiç soylememistim hâlbuki :KK76: gelip beni buluyor canimin istedikleri

Cnm sabah aç karnına 3-4 tane kuru kayısı ye üzerinde ılık su ic iyi gelir gün içinde de bol bol su iç ve kuru kayısı ye ana sabahki daha etkili olur

bende yaşıyorum zaman zaman aynı sorunu, bol sıvı tüketin, beslenmenize dikkat edin, az ve sık öğünler tüketin, kayısıda işe yarar mutlaka.. ama normalmiş şu dönemde...

30.haftalarda bile usg.de hareket halindr olan oglumu hissetmiyordum canim dr bile hareket halinde hissedemiyormusun diyordu dun arkadasim 11.haftada hissetmistm dedi belkide seninkide bebisin hareketleridir

Hoşgeldiniz bu bebisinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Aminn sizede sağlıkla nasip etsin :*

Oyy kuzumm bnmmm düşündükçe mutlu oluyorum Rabbim hayirlisiyla sağlıkla sıhhatle getirsin inşallah bütün uzulari ve aklı yerinde olsunda bize hepsi güzel gelir tabi biraz Akça pakca olsun isterim:-) de genede bagrima basarim nohut tanemi ailelerimizi mutluluk neşe getirir insallahh hepimizin nohutlari :KK68:

Canm bende ırsı olduğunu duydum kaç kişiyle konuştuk genelde olcağı varsa oluyo en mükemmel kremi de kullansan dio ki mide bişey kullanmadım hiç catlagim yok dio ben bazen dustan sonra Bebe yağı kullanıyorum ama çokta takilmiyorum açıkçası :KK66:

8 haftada 3 kilo verdim bacaklarımda üst kısımlar çatladı, yapı ile alakalı ne kullanırsanız kullanın olacağı varsa oluyor, annenize sorun onda olmuşsa olma ihtimali yüksek, arkadaşlarıma ne kremler tavsiye edildi ama çatlıyorlar :)
birde vazelin kullanan var bir kaç kişi, onlarda memnun vazelinin sonuçlarından....

benim 11 haftalık ikili teste gittim doktor kıza benziyo dedi anlıyoruz aslında ama kesin olsun diye sölemiyoruz dedi
çok güzel demek öğrenilebiliyor:rolleyes:
11+ mı yoksa 10+ mıydın kaç günlük söyler misin:KK54:
Bebeğini gören, kalp atışını duyan test sonucu cikan annelerimizi tebrik ederim :KK200:
Yeni gelen annisler hoos geldiniz :KK54:

Bizim randevumuz 6 ekimde bakalım minnakım gösterecek mi:KK76:
Ben de annemdeyim canımın istediği birkac yemek vardı anneme onları yapsın diye geldim:KK53:
Bu arada kızlar aklımdan birkac yiyecek geçiyordu gorumcem almış geçenlerde bilmeden , aynen bugünde babam almış hiç soylememistim hâlbuki :KK76: gelip beni buluyor canimin istedikleri
yaa keşke benimde olsa:KK57:
götür canım yemekleri 3 kilo almadan gelme:KK70:

maşaallah:nazar::KK9: darısı başımıza

ilk hareketler olmasın:KK6:

:KK9:ooo kaçak gelmişş nerdesin kız:KK4: patlat raporları sefamız olsun :21: seni anlamayan yöneticiye az bile:KK11:
maşaallah ne güzel herkez güzel haberlerle geliyor yarın randevum var inş bende bebişimin elini ayağını görürüm çok özledimm:KK68:

Kaynimin dugunu vardi yogunduk ondan giremedim canim insallah sende görürsün minnosun hareketlerini

neden o kadar çok rapor alıyorsun ki? anlamadım ben tam

Canim benim tansiyon dusuk bebege az kan gidiyormus heyetle rapor aldim iş yerinde hep ayaktaydim anlayissiz yoneticilerim var ya istifa edicektim ya rapor alicaktim rapor aldim
Canım benim de haftaya ikili testim var acaba cinsiyeti belli oldumu bebeğinin

Canim Doktorum bana bisey demedi bende sormadim 1 ay sonra gel dedi 15 haftalik olcak o zaman kesin ogreniriz cinsiyeti

Arkadaşlar bizim gibi nisan annesi olacak bir arkadaşım var ama bebeğinin kalp atışı yavaşmış ve haftasını hesaplayamıyorlarmış .Birkaç doktora gitmiş sonuç aynı , pazartesiyi bekleyecek. Arkadaşım çok üzgün ,dünden beri benim de canım çok sıkıldı ona gece rüyamda bile karşılıklı ağlıyorduk :KK43:Sizden ricam onun için dua edebilir misiniz? Belki birimizin duası kabul olur :KK43:

Kızlar önce midemi bulandırıyor diye çamaşırları yıkarken yumuşatıcı koymayı kestim indi deterjan kokusu bile rahatsız ediyor üzerime giydiğim her şey deterjan kokuyor kokusuz deterjan var mı Yada önerisi olan yatak yorgan yatamıyorum kokudan sürekli kusuyorum

bileklik kullanmanı tavsiye ederim, bende aynı durumdaydım ama bileklikler bayağ rahatlattı beni okadar hassasiyetim kalmadı,
PsiBands kullanıyorum...

Buda 11+2 gunluk

Duzeltme bu 10+1 gunluk hali

Eklentiler

• IMG_20150908_190534.jpg
    IMG_20150908_190534.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 100
Kaynimin dugunu vardi yogunduk ondan giremedim canim insallah sende görürsün minnosun hareketlerini

Canim benim tansiyon dusuk bebege az kan gidiyormus heyetle rapor aldim iş yerinde hep ayaktaydim anlayissiz yoneticilerim var ya istifa edicektim ya rapor alicaktim rapor aldim

Canim Doktorum bana bisey demedi bende sormadim 1 ay sonra gel dedi 15 haftalik olcak o zaman kesin ogreniriz cinsiyeti
ok anladım , geçmiş olsun

X