2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
P perdecan canım sakın yarına kadar bekleme hemen git. Burada hepimizin kanaması oldu birkaç kez ama çok şükür çoğumuz atlattık. Sen de git mutlaka hemen.

anayim ben saksi degil bu cok iyiymis ya bunu senden calayim ben kocama satayim

İştah hala yok bende yuzum coktu resmen afiyet olsun herpicim

Su uyku sorunu bendede var su siralar sacma sapan saatlerde uyaniyorum 5.30 6.30 bu sefer gozum hep uykuda sanirim alışkanlık edinmeye basliyor vucud

aynenn yaaa bendede acayip bi uyku problemi var deli oluyorum gece surekli uyaniyorum diger odalara gidip oraya yatiyorum vazen orda uyuyorum sonra yatagima donuyorum fln butun gece geziyorum uyur uyanik sonrada en gec 7de ayaktayim ztn bulantikar ogurtuler

canim bgn ne sinavi varfi yds mi?

Hayırlısı olsun... Benim de kızım var. Bir yandan erkek de olsun istiyorum, diğer yandan acaba kız olursa ablasıyla daha iyi mi anlaşır diyorum. Sağlıklı evlat nasip etsin Allah'ım hepimize.

Olsun düşünme öyle canım bekle bakalım doktor kontrolunu hem düşük öyle gerceklesmezki parca parca pıhtı halınde gelır canım belkı yarın bebegın senı sasırtır duyarsınız kalp atıslarını

Ben sürekli bunu söylüyorum guluyoruz oyle ama ana olmak kolay değil ayaklarini denk alacaklar

Umarim istedigin puani alirsin
Ben de e-ydsye grerim belki daha sonrA

Tahmini dogum tarihi her ultrasona girdiginde farkli olabilir :)
Benim de 4 gun gerideydi bi oncekinde

julide hanima devam ediyorsun de mi?

Yok canım öyle bir içiş biçimi yok demıstı doktor bana bır ıkı kere unutmadan bısey olmazmıs ama günlük almaya calıs canım 12 haftanın sonuna kadar içicez inş bugun tek iç
Tamam canim cok sagol . ben bir tek folik kullaniyorum herkes öyle mi acaba bana vitamin falan vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…