2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ulturason, fotosundan bebişin kafasını poposunu bile ayırt edemiyorum ben ama sweet_drop senin ki büyümüş maşallah, ilk defa bebeği anladım ultrason fotosunda, çok güzelmiş gerçekten anlayarak bakmak. inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

yaa ben ne rüya görüyorum ne bebiş, halbuki 12 saatte uyuyorum ama :)
hamile olduğumu anladığımdan beri kız hissediyorum, eşimde hep kız diyo, hatta kaptırıpta öyle seviyo bazen:) ağrım hep solda, bide geçen ay acayip sivilcelendim, birazda önden arkadan büyümeler başladı, 2 kilo falan aldımda ben çin takvimi, rus takvimide kız. Rabbim hayırlısını versin kızlar hepimiz için

ozgesinan canım senin nezdinde tüm yasin okuyan arkadaşlara teşekkürler, Allah razı olsun sizlerden. ben okuyamazsam diye cesaret edip listeye giremedim ama eksik oldukça ya da fazladan olsun diye okuruz inşallah yine sonraki haftalarda

Bulantilar yuzunden acile gittik hic birsey yiyemiyorum aninda geri ciliyo bulanti hic ara vemeden sabahaksam devam bu seferki perisan etti umarim kisa surer ama acile gitmemin guzel yani bebisimi gordum buyumus:) yalniz kalp atisi hamgisi ben anlayamadim kisaltmasi nedor bilen var mi acaba?

Eki Görüntüle 1630245 iste benim minigim ablasinin tabiriyle fıstıt cinsiyet hakkinda tahmin yapabilirmiiniz
Maşallah annesi büyümüş mercimek. Bende hiç bisey anlamiyorum ulturason resminden. Bikac saat önce bende koydum bebisimin fotosunu ama hafta sonuya kızlar pek girmiyor bugun. Tahmini dogum tatihimiz aynı seninle canım ulturasonda ne kadarlik cikti bebisin? Ben bir onu anlıyorum :)

Kızlar tiksindiğiniz yiyecekler oldumu? Ben bu aralar tavuk etinden çok tiksindim ya görmeye tahammülüm yok.
canım bende tavuktan tiksindim nedense çok severdim yediğim tek et turu oydu ama yok hayali bile midemi bulandırıyor şu 3 ayı bitirsekte geçse tiksinmeler bulantılar şikayetler hamişliğin tadını çıkaramaz olduk

sansimizi hafta ici deneriz bizde:) 8+2 cikti satla uyumlu cikti bir oncekinde gec dollenme olabilir demislerdi uzunlukda 17 mm malesef bende anlamiyorum kalp atisi dr diye duymustum ama o bizim 79 az sanki. amaan cok irdeloyoruz doktordan gelip doktorculuk oynuyorum sanirim biraz zamana birakmak lazim:)

merhaba annecikler
benim bogazim iltihaplanmis
2 gundur atesliyim
antibiyotik verdi doktor
Insallah bebege bir zararı olmaz
Ilkınde de kullanmıstm ama bu kadar kucuk degildi

ben girecegim
gerci hastayim 2 gundur yatıyorum
sabah iyi hissedersem girecegim

hava da cok kotu istanbulda

sen nerede gireceksin, istanbuldaysan tabii
Ben ankaradayim. Çok kararsızım ya girmek de istiyorum . Ben sadece o kadar süre otura bilir miyim diye düşünüyorum. Ilk 90 dk. Cikartmiyom lar mis da

Ben ankaradayim. Çok kararsızım ya girmek de istiyorum . Ben sadece o kadar süre otura bilir miyim diye düşünüyorum. Ilk 90 dk. Cikartmiyom lar mis da
ilk girisinn mi?
ben cok kere girdim
80 almak istiyorum
gecen yil eylulde 78 aldım
mayıs donemnde 66 ya dustu

eylul donemi daha kolay oluyor
umarm yarına iyi hissederim ve girerim sinava

ilk girisinn mi?
ben cok kere girdim
80 almak istiyorum
gecen yil eylulde 78 aldım
mayıs donemnde 66 ya dustu

eylul donemi daha kolay oluyor
umarm yarına iyi hissederim ve girerim sinava
Biliyon mu 3 . Başvuru yapısı m ve hiç girmek nasip olmadı. Geçen yıl sabahi acillik oldum üsut mustum. Nisanda hamistim. Bunda yine hamis im. Ins.bu bebeğim annesiyle kalır bırakmaz bizi. Yani anlayacağın hiç giremedim. Bana şu an 65 lazım ama sanırım alamicam. Sekteye uğradı çalışmam. Dersane ye başlıcaktim. Ama şimdi ne yapacam hiç bir fikrim yok. Bebeiş iyi olsunda diyorum bir şekil de halledicem.

hayırlısı olsun canım hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…