2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bende belirtilerden kız olacagını tahmin ediyorum hatta eminim oğlan derse bende şaşırıcamAdını bile düşündüm sümeyye olcak inş. Ben kızomda hiç kusmadım oğlumda sürekli wcdeydim. Sol kasıkta ağrı kızımdada olmuştu oglum soldaydı. Çin takvimide kız diyor aşerdiğim şeyler hep tuzlu ekşi acı şeyler kızımdada öyleydi oğlumda et ve tatlı aşeriyodum resmen. Bende kızımın yanına bi kız kardeş istiyorum bakalım rabbim hayırlısını versin inş. Tabiki oğlan olursa bende üzülmicem sadece şaşırırım

Canım bireysel emeklilik 18 yaşından küçüğe yapılamaz satış için yalan söylüyorlar. Anne babanın adına yapabilirler sen de sistemde gereken süre dolunca paranı alabilirsin ya da maaş alabilirsin

Kızlar gunaydinlar,
Dedemiz vefat etti memnekete gidiyoruz yoldayiz benm yasinimi bu hafta biriniz okuyabilirmisiniz yedekteki arkadaşlarımdan rica etsem okurmusunuz sadece bu hafta icin apar topar ciktik yanıma kitabimi almamisim alsam okucaktim yolda

ozgesinan

Günaydın herkese hayırlı cumalar sweet_drop valla canım sabh yiyemem öğlen olsun hele bir inş hemen tedarik edip yiyecegim. Eşim bu ara arabay değiştirmeyi düşünüyo gece ben uyandım baktım oda uyanık. Hayırdır dedim. Arabayı alsammı almasammı diye düşünürken uykum kactı diyo. Sen neden uyuyamıyosun dedi. Canım ... cekti dedim rüyamda gördüm agzım sulanıyo resmen dedim gülüştük cok komikti gecegece yani. Şu hamilelik insanı ne hallere sokuyo

Vallahi ne hallere sokuyor hamilelik

Günaydın kizlar guzel bir gun olsun inşallah dr.a gidicem birazdan inşallah hersey yolundadir icimde korku heyacan

başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin. kendine dikkat et.

günaydın canlar.biz çalışan hamişler işe başladık ama bugünlerde evde olmak dinlenmek daha iyiydi belkide.
siz doktorlarınızı ayarladınızmı kızlar bazı doktorlar almıyormuş haftası yüksek olanları sanırım 8 de filan gitmek lazım diye okudum.ben hala doktorumu belirleyemedim.ankarada çok zor danıştığım çogu kişi hep başka başka şeyler diyor

Bulantin mi var ki
Canim mesajını şimdi okudum. Gece bana birsey oldu ama ne olduğunu bilemiyorum. Ya yediğim birsey dokundu ya da usuttum. Basım döndü gözlerim karardı titredim wc ye zor attım kendimi. Afedersin ishal olmuşum. Çok kötü hissettim kendimi. 2 saat boyunca ara ara gittim geldim wc ye. Şimdi iyiyim ve cok ilginc deli gibi midem bulaniyo du Sanko yok gibi. Uzun zamanda n beri daha rahat sabah kalktım. Şimdi de içim içimi yiyo bebeğe birsey mi oldu diye. Esimde Çok kızıyo artık bu düşünceleri kafanda n at diye ama atamiuorum ya bir daha ki randevu ma tam 10 gun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…