2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Biz yeni aldik.hatta kargo bugun geldi acamadik hebuz. Hic arastirmadik ama cok arastiran ve ayni yasta cocugu olan biri ile aynisini aldik besafe markasi x4 isofix diye mi geciyo ne.2500 e yakindi fiyati.e bebekte indirimden aldik 1800

Tum hasta bebislere cok gecmis olsun. Biz de uzun suren bir grip atlattik ailecek.
Bu aralar fermente ve probiyotik olayina takmis durumdayim. Ogluma iyi geldigini gordukce de daha da heveslendim.
Simdi sira fermente tursuya geldi. Yarin baslicam bakalim ne bulursam artik lahana, havuc, brokoli vs.
Havalar da iyilestikce moralmen iyiye gittigimi farkettim. En cok sevindigim sey de oglumu evde veya parkta ozgurce birakabilmek :)

Biz yeni aldik.hatta kargo bugun geldi acamadik hebuz. Hic arastirmadik ama cok arastiran ve ayni yasta cocugu olan biri ile aynisini aldik besafe markasi x4 isofix diye mi geciyo ne.2500 e yakindi fiyati.e bebekte indirimden aldik 1800
Ooooo çok pahalı, veremem o kadar. Maksimum yarısı kadar bütçem

joie aldık biz yeni. ne ana kucağı ne bebek arabası ne beşik aldığımız hiç bişeyde rahatça durmayan oğlum çok şükür bunda duruyor ve mutlu da görünüyor :)

Geçmiş olsun allah beterinden korusun ama bida da yaşatmasın inşallah. Çok zor gerçekten. Bi serum takıldı kan alındı sadece ama öyle zor geldi ağlayınca bebek olunca. Doğum yaptım o sancılarda ağlamadım zırlamadım :) ki yapımda yoktur benim ağlamak anne olunca tam tersi oldum :) hem güzel hem zor işte evlat candan öte.

Teyzeleri, hamd olsun iyi olduk biz . Sadece ishali kaldı oda da geçecek inşallah. Hiç ek gıda yemedi cumadan beri bugün patates vericem ishalinede iyi gelsin diye.

İshalden kaynaklı pişik durumumuz var her açtığımda sebamed kantaron sürüyorum kıpkırmızı değil ama kızarık tabi iç kısmı. Çoğalırsa hametan alayım eczaneden diyorum

Canim maxi cosi tobi ve maxi cosi rubi çok iyi. Ben çok çok memnun kaldim. Ikisi ni de gönül rahatlığı ile alabikirsin

Canim bizim alerjimiz var ve malum kaka sayımız 10 u aştığı bile oluyor. Bize en iyi gelen Desitin mavi renk pisik kremi oldu. Anında geçiriyor.

Kızlar baston bebek arabasi istiyorum söyle hem hafif kullanışlı hemde fiat uygun tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Ya da model

Kızlar baston bebek arabasi istiyorum söyle hem hafif kullanışlı hemde fiat uygun tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Ya da model
Bugün e bebekte baby plus un var 200 civarında indirime girmiş. 15 kilo ya kadar taşıyormuş fiyatı çok iyi bende almayı düşünüyorum. Kendi arabamız zor oluyo sürekli aç kapa arabaya koyması hafif ve kolay bişey istiyorum

Ooooo çok pahalı, veremem o kadar. Maksimum yarısı kadar bütçem
Ben baya araştırdım oto koltuk olayını. Be safe,cybex, britax römer benim güvenilir olduğu kanısına vardığım markalardı. Oto koltuk almadan önce çarpışma testlerine bakmalı. Çoğu bilindik markanın hiçbir güvenilirliği yok. Birde almadan çocuğu içine oturtup denemeli, biz bazılarını öyle eledik. Oturunca rahat olmadığı belli oluyordu. Bizde bu hafta aldık koltuğunu. Britax römer trifix 1400 tl isofixli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…