2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aldım o ilacı sen nasıl kullanıyorsun bizimki surup yarm ölcek

Kızlar eğitici oyuncaklardan fisher price in eğitici köpekciğin direksiyonunu almayı düşünüyorum var mı kullanan? Farklı önerilerde alabilirim. Aktivite masası almadım ondan mı alsam diyorum bide
Cnm bnde almadım ikisini cokdüşündüm almayı ama vazgeçtim evde oyuncaklardan adım atamıyoruz.. ebebekten ilk adım arabası aldım çok erken almıştım zaten şimdi onu adım adım sürüyor ayağa kalkıyor direksiyonu tutup.. :) halbuki oğlum cok tembel ben kaldırmasam akşama kadar oturur. Kendim emekliyim sürüniyim yok. Yürüteçte aldım yeni bi ay oldu azcık gezsin kendine bende rahatlıyım.

Hiç uyumadımmmmm ağlamak istiyorummmm. 4 de yattım zaten 7.30 a kdr 5 kere uyandı sonrada komple kaldırdım hareket etsinde gazını atsın diye. Hala gazı var ya 4 dönüyo yatakta napcaz böyle

Sağol cnm bişey yok çekecek işte krem sayesinde azcık rahatlıyor.. sorunla ilgili bişey demedi ama şunu söyledi erken cıkarmak iyiymiş büyüyünce daha ağır geçiriliyormuş..
İyi bari inşallah böyle hafifçe geçer gider. İnternetten baktım bende, dediğin gibi ağır atlatanlarda varmış, allah korusun. Bakmışsındır muhakkak ama, kaşımasınlar iz kalmasın diye ellerine çorap geçiriyolarlarmış kuzuların..

Kızlar eğitici oyuncaklardan fisher price in eğitici köpekciğin direksiyonunu almayı düşünüyorum var mı kullanan? Farklı önerilerde alabilirim. Aktivite masası almadım ondan mı alsam diyorum bide
Bende almadım aktivite masası aldammı diyorum. Gerçi hiçbi oyuncakla pek ilgilenmiyo, şu ara ahşap kaşıklar, havan fln favorisi:))

Merhaba kızlar. Ben çok yazmıyorum ama okuyorum. Kızım bir anda mart ayında doğdu. Dolayısıyla 9 Mart'ta yaşına girecek. Büyük organizasyon yapmayacağım. Sevmiyorum öyle şeyler. Foto çekimi ve cake smash yapacağım. Yani pastayı elleriyle yiyecek ben de resim çekeceğim. Sağlıklı pasta yapacağım daha doğrusu şekersiz. Gece uyuması daha iyi . 1-2 kere kalkıyor ama kalktı mı eskisi gibi emzirip yatiramiyorum. Biraz kucakta bekliyorum tekrar damlasını. Kendi kendine konuşuyor. Tutunarak yürüyüyor. İki disi var . Yemesi iyi ama zayıf. Yaşında kontrolleri olacak inşallah bir şey çıkmaz. Biz çok kitap okuyoruz. Top oynuyoruz. Bor de her gün dışarı çıkıyoruz. Havaya göre en az 15dk duruyoruz. Ama ortalama 45 dk duruyorz. Parka gidiyoruz. Kedi seviyoruz. Hiç sakinmadim. Hiç te hasta olmadik çok şükür. Sadece zayıf daha doğrusu minyon. Rabbim sağlık versin onemli değil. 73cm 7700gr. Uyku düzenimiz yok. Yani sabahar uyanma saati ve gündüz uyku süresi ara ara degisiyor. 4 gün ıyiyse 5. Gün bir yerse ayar gidiyor sonra tekrar eski düzene girsin diye uğraşıyorum.

Benim sorunum komşusuzluk. Sitedeyiz merkeze uzakta. Binada herkes herkesle samimi benim dışımda. Başta herkese girip çıktım elim de boş değildi. Ama kimse kapımı çalmıyor. Benim dışımda herkes ev hanımı. Ben ücretsiz izindeyim. Bundan mı bilmiyorum ama canım sıkılıyor. Eşim dışında bir kadınla konuşmak istiyorum . Kibir asla yoktur bende ama böyle herkesle genel bir seviyedeyım. Aynı zamanda taşındık. Herkes gruplaşmis. Neyse öyle işte. Aslında kitap okurum. Online eğitim alırım ama bazen hele de çocukla yorulunca bir çay içip sohbet istiyor canım

Kızlar sabah kızım yataktan düştü kendimi öldürmek istiyorumm yanıma almıstım sabah nasıl oldu anlamadım çok korkuyorum bişey olacak diye 3 4 gün takip et dedi doktor yatak odasına giremiyorum düştügü yeri görünce çok kötü okuyorum yemegini yedi uyudu uyandı şimdi oynuyor ama ben çok korkuyorum bişey olursa diye

Olmaz bişey vanım ya, benimki 2 kere düştü. Birinde ben uyuyakaldım, birinde babası. Bende panik yapmıştım ilk, önüme gelene sordum fln, herkesinki düşmüş:) hatta bitanesi aşı yapılacağı zaman sedyeden düşmüş, düşün o kadar yüksekten betona.. hemen yan odada doktora göstermişler, 'bişey yok, milli olmuş işte sizinkide' demiş. Okadar rahat yani..
Demekki çok da kasmamak lazım, bizim gibi değil dedikleri gibi işte kemik yapıları neyseki, olmuyo öyle kolay bişey

Canım bende aynıyım, hiç olmazsa 1 tane olsa diyorum, rahat girip çıkabileceğim, 2 laflayayım diyeceğim ama yok. Adam da çekemiyo artık benim muhabbetleri, ben anlatıyorum anlatıyorum akşam, bişey sorunca hıı diyo:)) dinlemiyo da artık:)

Hem keyfi yerinde ve yemek yiyosa tamam zaten, maşallah kuzuya. Sende öldürme kendini annesi:))

Bende aynıyım cnm kimse yok konuşabileceğim buluşup iki lafın belini kırabileceğim.. şöyle uzun uzun dışarda serseri takılayım :) cocukda eşimde olsa ohh miss.. ama yok işte .. komşuda yok. kimse kapımı çalmaz dilenci ve eşim dışında

Aynı benim eşim anlatmışsın :) :) valla öyle oda takmıyor artık hehe diyip geçiştiriyor

Kızlar bebişimin poposu pişik oldu antibiyotikten dolayı heralde sık sık da kaka yapıyordu sivilce gibi kırmızı kırmızı travacort krem bide bepanthol baby extra koruma pişik merhemi var bide eumovate diye bşy var sizce hangisini kullanayım bu merhemlerin zararı olur mu her bez değişimde kullanmak

Pişik se her değiştirmede kullanmak zorundasın iyi değil ama sonuçta pişik olmuş .. ben bepanthol sudocrem kullanmıştşm ama öyle cok pişikolmadık ishal döneminde olmuştuk ozmnda herdefasında sürüyordum

Evet canım anüsün etrafı kıpkırmızı devamlı değiştiriyorum ama ilaçtan dolayı geçmiyor bi türlü

ben hepsını kullandım gecırmedı zeytınyagı kullandım ıkı gunde gectı hala da pısık oldugunda zeytınyagı surerım hemen gecırır ( doktor tavsıyesı ıle kullandım o kremlerı ama etkı etmedı anusune kadar kıpkırmızı ve sıvılce ucu gıbı kızarık olmustu kızımın poposu)

oda var canım oda fayda etmedi pudra denicem bide bklm işe yarayacak mı kuru tutar hem poposunu yanmıyor heralde dokununca ağlamıyor şu ishal bi geçseydi ek gıdayıda bıraktı yemiyor emmek dışında bşy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…